eTV Parlak Takımı - 2. Bölüm

Sizce 2. bölümdeki isimlerden hangisi daha parlak?

• Rüzgar Erkoçlar

Oy: 0 0.0%
  • Ryan McPartlin

Oy: 3 23.1%
  • Ahmed

Oy: 10 76.9%

• Kullanılan toplam oy
    13

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
parlak-takimi-png.57645

Aserat: Bir haftalık molanın ardından Parlak Takımı'nın yeni bölümünden herkese merhaba! Thequeer'in mecburi arası nedeniyle altın ekibimizi bozmak istemedik ve geçtiğimiz hafta yayın yapmama kararı aldık. Ama belli ki bayağı özlenmiş ve biraz da kıskanılmışız, biz de sizi daha fazla bekletmeden dönüşümüzü yapalım dedik. Önce halinizi hatrınızı bir soralım efendim. :Z

Yiğitt: Gayet iyiyiz, gözümüz ne zamandır parlak görmüyordu. Gelsin bakalım parlaklar, inşallah Baha iyi tipler seçmiştir. :bhr::A

Çiğdem-: Beyaz TV'de manyak adamlar var, futboldan anlamam ama gülmek için ben bile bakıyorum. :F Birisi olmazsa olmuyor. Biz de öyleyiz, Baha olmadan stüdyoya çıkmadık. :A

Thequeer: O kadar güzel bir enerji tutturduk ki, ben bu programla sonuna kadar gidelim istiyorum. Ben de aynı şekilde Çiğdem ve Yiğit olmasa çıkmazdım zaten. :bhr:

Yiğitt: Sonuna gidersek Deniz gibilerine rastlayabiliriz, fazla coşmayalım. :A

Thequeer: Asla o kadar olmaz. :A

Çiğdem-: Haha konsantremi bozmasana be. :F Tam parlak görme saatlerine girdik, formum iyi durumda. :A

Aserat: Ben de daha ilk bölümden böyle bir enerji yakalandığı için mutluyum. Nice bölümlere inşallah. :bhr: Bu bölümde Baha'nın seçtiği 3 ismi yorumlayacağız. :D

Yiğitt: Sürprizinden ne çıkacak, merak ediyorum. :A

Thequeer: Tam ağzınıza layık. :A

İşte ilk isim;
1986 doğumlu oyuncu RÜZGAR ERKOÇLAR
1762197_0_1489746968Wh0gc.jpg

Thequeer: Erkek geldi erkeek. :love1:

Yiğitt: Programlar karıştı galiba. MasacRE- ve S.G.A.T. gibi üyelerimizin yorumlaması lazımdı Rüzgar'ı. :A

Thequeer: Çocuk doğru yolu bulmuş, ben de bunu taçlandırayım dedim. :A

Çiğdem-: Ay canım benim. Thequeer ilk bölümde ecünnü eleştiremedim diye üzüldüğümü görmüş, malum formatta kadın yoktu, benim için bir ecünnü getirmiş. :Z

Thequeer: Canım bunun neresi ecünnü? :A

Çiğdem-: Güzel oldu, bu programda ecünnü eleştiremeyeceğim diye üzülmüştüm. :A Göğüsler silikon galiba. Dudakları beğenmedim, kadınsı hatları kaybolmuş. Rahat çirkin kızlar sınıfında diyebilirim, puanım belli. :A

Yiğitt: Birincisi dövmeleri var, itici. İkincisi yüz hatları hiç güzel değil. Üçüncüsü bizimle diğil. Deniz'ime bile düşük verdim, kötünün kötüsü varmış. :(

Çiğdem-: Deniz en azından aslan gibi erkek, onunla kıyaslanamaz bile. Deniz'i de biraz övelim Thequeer fırsat getirmişken. :A

Yiğitt: Deniz'in tek rakibi Rüzgar'mış, onu anladım. :A Deniz'imin kasları olmaya yakındı. Bu da aslan gibi olmasa da erkek yani, abartma sen de. :A

Çiğdem-: Haha, ayol sen de övüyor musun dövüyor musun çocuğu? :A En iyisi gelsin bir Deniz fotosu, bizim olmazsa olmazımız oldu. :A

Thequeer: Ay gözleriniz mi kör oldu sizin? Telefon joker hakkımı kullanıp Tols'u aramak istiyorum. :F

Yiğitt: Bence daha fazla konuşmayalım, diğer erkeklere ayıp oluyor yani. :T: Ben 4 veriyorum, o da doğru yolda olduğu için. :Z

Çiğdem-: Tam formum yerindeydi, şimdi düştü. :F 0 veriyorum. Buna 1 verirsem diğer erkeklere mahçup olurum, hele Deniz Bey'e. :A

Aserat: Yemekteyiz'de değiliz, 0 veremezsin. :A

Çiğdem-: O zaman 1, o da mecburen. :A

Thequeer: Ay ben de sizin zevkinize 1 veriyorum. :ppp: Kız sen hayatında böyle erkek gördün mü? :A O puanı destere'ye ver sen. :A

Çiğdem-: Destere Brad Pitbull gibiyim diyordu, o nasıl bir şey oluyorsa iyi herhalde. :F

Thequeer: Ben 8 veriyorum Rüzgar'ıma. :bhr: Dönüşü muhteşem oldu. :A

Çiğdem-: Ama teşekkür ederim sana canım, sayende bu formatta ecünnü eleştirdik Aserat'a inat. :A

Aserat: Bir de şunu koyalım, fikriniz değişecek mi merak ediyorum. :A

ruzgar-erkoclarin-so-1ad2debf18192aab4e89.jpg
Yiğitt: 4.5 olsun o zaman. :Z

Çiğdem-: 4'te kal, Deniz ile aynı puanı verirsen çocuğa ayıp olur. :A

Çiğdem-YiğittThequeerOrtalama
14.584.50
Çiğdem-: Program öncesi güldük eğlendik, şimdi erkek gelsin bakalım. :A

Yiğitt: Gelsin yeni isim, kötü bir başlangıç yaptık. :T:

Thequeer: Ay size teessüf ediyorum, yıktınız beni.:ppp:

Aserat: 2. ismimiz;
1975 doğumlu oyuncu RYAN MCPARTLIN
600full-ryan-mcpartlin.jpg

Thequeer: Şu göğüs kaslarının gel bana sarıl deyişine, ahenkle dans etmesine ne demeli? Bakışlarına kurban. :bhr: Ama bunlar bunu da beğenmez şimdi. :A

Yiğitt: Günün ikinci hayal kırıklığı. :( Çok tatlı ama biraz soğukluğu var, yani tam olarak ''parlak'' diyemiyoruz. Vücudu harikaymış, koltuk altlarına da bayıldım. :bhr::A

Aserat: Ne tuhaf zevkin var be, koltuk altı ne? :A

Çiğdem-: Oğlan çok üst düzey değil ama en azından erkek formatımıza döndük. :A Yalnız karnında muhabbet kuşu yatıyor gibi. :A

Yiğitt: Aynen iyi bu, duduşları da güzel. :Z 6 verebilirim ancak, daha fazlasını kabul etmiyor. Barış kızar sonra. :(

Aserat: Ohoo size de erkek beğendiremiyoruz. :A

Çiğdem-: Babanın oğlu mu ayol bunlar, biz beğenmeyince senin için gidiyor. :F

Aserat: İşte sizin içinizin gitmesi lazım reytingler için. :A Yalnız Baha'nın da seçtikleri kimseye yar olmuyor, 3. erkek sağlam çıksa bari. :A

Thequeer: Ayol bunlar zevksizse ben ne yapayım? :A Adam (Rüzgar) dönmüş, hala Çiğdem'in ecünnü nefretinden kurtulamamış. :A

Çiğdem-: 6 düşünüyordum ben de. :F Thequeer biraz tatmin olur herhalde bu puanlarımıza. :A

Thequeer: Çoook. :T:

Aserat: Ne zaman yüksek puan göreceğiz senden, merak ediyorum. :A

Çiğdem-: En yüksek 7 vermiştim sanırım geçen hafta. :F

Thequeer:
Körler sağırlar birbirini ağırlar, bu zevksizlere söyleyecek söz bulamıyorum. :A Puanım 9. :bhr:

6697.00
Aserat: Hala bir Nick Bateman çıkmış değil. :A

Yiğitt: Ben seçtim çünkü. :bhr:

Çiğdem-: En çok onu beğenmiştim, ondan iyisi çıkacak mı bakalım. :A

Yiğitt: Seçtiği oğlanları da çirkin Buray'a benziyor, üçüncü kim çıkacak onu merak ediyorum. Gece üçüncü bir skandalı daha kaldıramaz. :T

Çiğdem-: Duyduğuma göre Buray geliyormuş. :A

Yiğitt: Ay o nasıl duyum, programı ikinci bölümden rafa mı kaldıracaksınız? :(

Thequeer: Siz kurban olun üçüne de. :A

Aserat: Bugün bayağı acımasızsınız ama. Elinizden ne kaçan var, ne kurtulan. :A

Yiğitt: Jürilerin böyle, alış. :A

Çiğdem-: Yine de Thequeer'in son seçiminden umutluyum. :A

Aserat: Deniz'den sonra kim olsa razısınız herhalde. :A

Yiğitt: Rüzgar'dan sonra diyelim artık. :A

Çiğdem-: Rüzgar'ı görünce Deniz'e haksızlık ettiğimi düşündüm, utandım ayol. :oops:

Yiğitt: +1

Thequeer: -1

Aserat: Yiğit ve Çiğdem'den 3. isim için tahmin alalım. :A

Yiğitt: Ahmed geldi bence, %90 onu yorumlayacağız eminim. :A

Aserat: Büyük düşün biraz. :A

Yiğitt: Beni mi getirdi yoksa? :eek:

Thequeer: Sen finale yakışırsın aşkım. :A

Çiğdem-: Bence 3. isim çok iyi çıkacak, utandıracak bizi. :A

Aserat: Ve 3. erkeğimiz geliyor;
Karşınızda forumun göz bebeği, bir tanesi AHMED! :Z
QpNj8k.jpg

Thequeer: Güneşimiz geldi. :Z

Yiğitt: Ağacı mı yorumlayacağız, Ahmed'i mi? :F:A

Çiğdem-: Neden boydan fotosu yok? Fiziğini yorumlayacağız ama koca bir kafa var. :F

Yiğitt: Vücut lazımdı bize Ahmed'cim ya da biraz boy? :A Bacak göremeden ne yorumu yapayım. :A

Thequeer: Ay bu çocuğun bacak fantezisi. :F

Yiğitt: Sadece yüze 6 verebilirim, boy pos olsaydı 7-8 görürdü. O da gözleri hatrına yani. :bhr: Yoksa sarışın pek sevmem, esmer lazım bana. :Z

Çiğdem-: Mal kaliteli ama boydan fotosu yok. :A Ahmed güzel yüz hatlarına sahip bir çocuk, ben boydan da gördüm; benim boylarımda çıtı pıtı bir genç, benden cici. :bhr: Tabii ben gördüğüm fotoyu değerlendiriyorum, buradakini değil. :F

Thequeer: Resmi Ahmed'e seçtirdim, o yüzden itiraz etmeden 10 verin. :A

Çiğdem-: Bizi bu fotoda görünen vücudun alt kısmı ilgilendiriyor, orayı saklamış bu da. :F

Thequeer: Ay insan biraz yüz güzelliğine bakar yüz. :A Gözler güzel, saçlar güzel, fiziği biraz kısa olsa da idare eder; 9 veriyorum. Ama bugün bu stüdyo zevksizlikten üstüme üstüme geliyor. :F

Yiğitt: Thequeer üçüncü ismi de skandalla ortaya koymuşsun, alt tarafsız ne yapalım biz. :A

Çiğdem-: Son fotoya çok kaliteli bir isim ayırmışsın canım ama onda da tutup yorum yapacağımız yeri saklamışsın. :A

Aserat: Ay şimdi bu alt muhabbeti başka yerlere gitmesin şimdi. :A

Çiğdem-: Vücut işte. Biz parlakların vücudunu değerlendiriyoruz, burada Ahmed'in kellesi var. :A

Thequeer: Çocuk çıplak resmini mi atsın size? :A

Yiğitt: Bence Thequeer ile anlaşmayı iptal et Aserat. MasacRE- bile daha iddialı hazırlanırmış bölüme. :A

Thequeer: Size 3 farkı alandan 3 farklı tarz sunmaya çalıştım ama anlayamadınız. :A Barış olsa 10 verirdin ama Ahmed'e düşük verirsiniz. :A

Yiğitt: Daha fazla dayanamayıp stüdyoyu terk ediyorum, ismiyle ve içeriğiyle bağdaşan böyle bir program daha yok..

Thequeer: Ay ben de terk ediyorum. :A

Çiğdem-: Sen niye çocuğu israf ettin ayol, Deniz gibi soyup getiremedin mi? :A Giyinik, boydan bir fotosu olsaydı şu an Yiğit ile bayıla bayıla yorumluyor olurduk, mundar ettin çocuğu. :A

Thequeer: Oh olsun. :A

Yiğitt: Alt kısım yok, sadece yüz var. O nedenle 5 puan alttan vereceğim puanı. Gözleri güzel, oradan yakalıyor puanı. Esmer olsaydı daha fazla kapardı tabii. :Z 6 puan verip yolluyorum. :A

Çiğdem-: Benim gördüğüm boydan fotosunu yollasaydı 8 en yüksek puanımı verecektim ama vücut yok, o yüzden 2 kırdım. Yüz hatları zaten çok cici, ben de 6 veriyorum. :A

6697.00
Aserat: Böylece Ahmed ve Ryan McPartlin 1. sırayı paylaşırken Rüzgar Erkoçlar ise bölümü sonuncu olarak tamamlıyor. Son birer cümle alalım. :D

Çiğdem-: Yiğit ile işbirliğimiz yüzünden Baha'yı biraz gıcık ettik, geçen hafta gelmemenin cezası. :Z Ama seviyoruz kendisini, kızmasın bize. :bhr:

Yiğitt: Aşkcanım. :bhr::Z

Aserat: Üçünüze de çok teşekkür ediyorum bu eğlenceli sohbet için. 27 Kasım Pazartesi akşamı Çiğdem'in seçeceği 3 isimle yeniden karşınızda olacağız. O zamana kadar hoşça kalın. :D

Not: Bölümü çektiğimiz sırada Çiğdem moderatörlüğe yükselirken Yiğit de tekrar yönetime döndü. İkisini bir kez daha tebrik ediyor ve başarılarının devamını diliyoruz. :Z

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,352
Puanı
1,061
Yiğitt: Günün ikinci hayal kırıklığı. :( Çok tatlı ama biraz soğukluğu var, yani tam olarak ''parlak'' diyemiyoruz. Vücudu harikaymış, koltuk altlarına da bayıldım.
abi naptıın :A @Yiğitt

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ooo en sevdiğim program gelmiş, verdim olmamışınızı :Z :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt: Günün ikinci hayal kırıklığı. :( Çok tatlı ama biraz soğukluğu var, yani tam olarak ''parlak'' diyemiyoruz. Vücudu harikaymış, koltuk altlarına da bayıldım.
abi naptıın :A @Yiğitt
Ne bileyim, bir an güzel geldi oraları. :bhr: :A Hem o konularda her yer önemli. :A

Ben @mrt-06 ya diyordum ama senin ondan aşağı kalır yanın yokmuş :A @Thequeer @Ahmed @Yiğitt @Çiğdem- Aserat'ı alın sizin takıma, o da sizden biri olmak istiyormuş :A
Önce seni almamız lazım o zaman. :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061
Bizden parlak antisi olarak bahsediyorsan sen de o tayfaya üyesin demektir :A Geçen bir gizli eşcinsel itirafı vardı sen miydin yoksa o :eek: :A @Thequeer
Parlak Takımı'na diss atıp beğenmediğime dair yorumlar yapıyorum diyen biri söylemişti onu. Ben de programımızın arkasında olduğuma göre ben değilim. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,900
Puanı
1,061

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı