OzaN'la FF Sorgu Odası - Özel

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bu hafta da olmadı. :(
Net bir tarih ve saat var mı, o an burada olalım konunun silinme, kaldırılma ihtimaline karşın? :)
Bu hafta olur inşallah uzamasını istemiyorum, ilk fırsatta. Net bir tarih anca çekimleri tamamladıktan sonra verebilirim. :):) (Üç dalda Oscar adayı olacak film hazırlığındaymışım gibi oldu böyle söyleyince ama değil. :D)

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
İşimiz Ozana kaldıysa daha çok bekleriz :A o yüzden sorularımı sormadım :F

primavera

Favori Üye
Reaksiyon puanı
525
Puanı
234
İnanmıyorum @OzaN kendini göstercek olmana en son okuluna gelmekle tehdit ediyordum seni diye hatırlıyorum :D

bak eline çok güzel bir fırsat geçti en sevdiğin üyenin ben olduğumu, modluğumu aldığın için çok pişman olduğunu ve aktifliğim azaldığın için nasıl pişman olduğunu dile getirebilirsin :D dimi? söylediklerimde haklı olmalıyım :D:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İnanmıyorum @OzaN kendini göstercek olmana en son okuluna gelmekle tehdit ediyordum seni diye hatırlıyorum :D

bak eline çok güzel bir fırsat geçti en sevdiğin üyenin ben olduğumu, modluğumu aldığın için çok pişman olduğunu ve aktifliğim azaldığın için nasıl pişman olduğunu dile getirebilirsin :D dimi? söylediklerimde haklı olmalıyım :D:D

senin dediklerini yaparmı bilmem ama, bende @OzaN ın adminlikten istifa edip beni kendi yerine atayacağını canlı bir duyuruyla açıklamasını bekliyorum bakalım nolacak :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Oha çok şaşırdım. :D İzlerim bir ara artık. :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Efsane olmuş gerçekten. Yeni gördüm :D

Eğer hala geçerliyse;
Benim hakkımda ne düşünüyorsun?
XanTier hakkında ne düşünüyordun?

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Öyle kötü bir espri yapmaz bence:F

O üyeyi tanımıyordur bence.:F
Bilemicem artık. :X Ama daha önce yapmıştı OzaN, iyi gününe gelirse yapabilir yine. Hem sen niye kendinin değil başkasının hakkındaki düşüncesini merak ediyorsun. :F

Sanırım beytiydi de, şu konuyu açmaktan bıkmadın yani :D
Ay sence. :F Seni görünce hep o resim canlanıyor. Daha doğrusu XanTier'i. :F Ay ben niye XanTier'den farklı bir kişiymiş gibi bahsediyorsam. Benim de ağzıma bulaştırdın. :X

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Ben cok güzel bir soru buldum. :D @OzaN ne olur ne olmaz etiketleyelim senide arada kaynamasın. :X

Simdi Alllah uzun ömürler versin sanave foruma. Soruma gelince ileride eş çocuk sahibi olacaksın elbet bir ailen olacak.

İleride Eşini forumda admin yapar mısın? Birde tabi ilerde çocuklarında sonuçta doğuştan forumun sahibi olacak taht kavgaları yaşanır mı sence? :A

Son sorum da bu tür hayaller kurdun mu peki?

Bu soruları sormamın sebebi seni forumun uzun yıllar sürdürecegim lafından çıktı. :X

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Bilemicem artık. :X Ama daha önce yapmıştı OzaN, iyi gününe gelirse yapabilir yine. Hem sen niye kendinin değil başkasının hakkındaki düşüncesini merak ediyorsun. :F

Ay sence. :F Seni görünce hep o resim canlanıyor. Daha doğrusu XanTier'i. :F Ay ben niye XanTier'den farklı bir kişiymiş gibi bahsediyorsam. Benim de ağzıma bulaştırdın. :X
Öyle hatırlanmak istemiyorum işte hiç kimse tarafından :D
XanTier artık başka birisi, şu anda odğru yapıyosun :A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...