OzaN'la FF Sorgu Odası - Özel: Cevap Vakti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ooo, o aşamayı geçtik. :D Çok tehditkar (öyle bir kelime olmayabilir :A) birisin, söyleyeceklerim bu kadar. Zamanında sorsaydın daha fazlası için. :D

İlginçmiş. :D
Ne bileyim belki sorarım demiştim sonra unutmuşum. Aman sanki çok uzun cevaplar veriyormuş gibi de. Kesin Sılacı bir arkadaşımız der geçiştirirdin. :D

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
@OzaN Valla herkes gibi bende şaşırdım aradan baya zaman geçmişti unuttuk gitti güzel bir süpriz oldu bu.

Herkese heycan yapmışsın felan demiş ama ilk başlarda heycan olabilir normal yani baştan sona kadar izledim gayet güzel ve samimi bir konuşma olmuş.

Devamı gelicekmi bu tür Sohbetlerin ? Ozan. :F

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
@OzaN Valla herkes gibi bende şaşırdım aradan baya zaman geçmişti unuttuk gitti güzel bir süpriz oldu bu.

Herkese heycan yapmışsın felan demiş ama ilk başlarda heycan olabilir normal yani baştan sona kadar izledim gayet güzel ve samimi bir konuşma olmuş.

Devamı gelicekmi bu tür Sohbetlerin ? Ozan. :F
Bilmiyorum ki muhtemelen gelir ama yakınlarda olmaz. Sevdim bu işi ama hem vakit bulmak zor hem baya uğraştırdı. Başka arkadaşlardan bekliyoruz artık o zamana kadar. :):)

Aslında bu iş forumda yaygınlaşırsa çoklu kişili söyleşi tarzında ilgi çekici projeler de üretilebilir. :):)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Bilmiyorum ki muhtemelen gelir ama yakınlarda olmaz. Sevdim bu işi ama hem vakit bulmak zor hem baya uğraştırdı. Başka arkadaşlardan bekliyoruz artık o zamana kadar. :):)

Aslında bu iş forumda yaygınlaşırsa çoklu kişili söyleşi tarzında ilgi çekici projeler de üretilebilir. :):)
telefonla çekseydin daha kolay olmazmıydı

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
telefonla çekseydin daha kolay olmazmıydı
Doğru daha kolay olabilirdi fakat onu da iyi bir yere sabitlemedi zor. Tabletin dik tutan kılıfı vardı o yüzden onu tercih ettim. En iyisi bilgisayardan olur aslında ama bilgisayarın kamerası çok kötü hem görüntü kötü hem de ses hiç duyulmuyor son ses açılsa bile. :(

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Doğru daha kolay olabilirdi fakat onu da iyi bir yere sabitlemedi zor. Tabletin dik tutan kılıfı vardı o yüzden onu tercih ettim. En iyisi bilgisayardan olur aslında ama bilgisayarın kamerası çok kötü hem görüntü kötü hem de ses hiç duyulmuyor son ses açılsa bile. :(
altına bez falan bişeyler koysan durur aslında bu kadar uğraşmazdın bence :D

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Acelem var maç konusunu düzenleyip hemen çıkmam lazım ama meraktan videonun başını açtım ve şok oldum böyle beklemiyordum adam karizma. :D

Neyse gece gelince izlerim artık. :D

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
@OzaN iyi bir iş ortaya çıkarmışsın , ben de olumlu anlamda şaşırdım, tebrik ederim :-)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Yaşadığım bölgeye arada bir geliyorsun sanırım toplu taşımada veya bir sinema salonunda denk gelicez sanki seninle öyle bir his var içimde. :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Dün gece erken yatacak vakti bulmuşum. :T: Emeğine sağlık. :)

Şoktayım valla böyle ciddi birisi bekliyordum. :eek:

Yani şaşırttın beni, daha doğrusu forumda ciddi bir tavrın olduğu için böyle samimi ve güler yüzlü birisi beklemiyordum. Yüz olarak hiç yabancı gelmiyorsun bana ya, iki saat cevaplarını geçiştirerek yüzüne odaklandım. Acaba kime benzetiyorum diye. :D

Yazın ben de yapacağım, çok hoşuma gitti bu iş benim. :D @Bully ortak basın toplantısı gerçekleştirebiliriz. :bhr:

Düşüncelerin için teşekkür ediyorum, inanıyorum film konularında biz anlaşacağız bu sezon. :F Daha çok film var. :A
Canısı beni karıştırma kendin yaparsan yap bende kitleler önüne çıkma fobisi var forumda bir şanımız var onu batırmak istemem. :F

En iyisi @denizz19 ile beraber yapın siz ortaya fantastik bir iş çıkacaktır kesinlikle bu ikiliden normal bir şey çıkmaz zaten. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Canısı beni karıştırma kendin yaparsan yap bende kitleler önüne çıkma fobisi var forumda bir şanımız var onu batırmak istemem. :F

En iyisi @denizz19 ile beraber yapın siz ortaya fantastik bir iş çıkacaktır kesinlikle bu ikiliden normal bir şey çıkmaz zaten. :A
Seni de canlı telefon bağlantısı yapar bağlarız. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Videonun başında şaşırdım bayağı ama sonradan alıştım. Beklediğimden daha normal birisin. :D Nasıl bir tip bekliyordun diye sorma çünkü anlatabileceğimi sanmıyorum.:D -ama saçları, teni falan tutturmuşum.:sunglasses:-

Bir de bir dahakine daha sesli konuşursan iyi olur, kulağımı bilgisayara yaslayarak dinledim. :( -ya da benden kaynaklı bir sorundur emin olamadım kimse demeyince. :D-

Artık bir whatsapp profil resmi alırız. :D

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,715
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Videonun başında şaşırdım bayağı ama sonradan alıştım. Beklediğimden daha normal birisin. :D Nasıl bir tip bekliyordun diye sorma çünkü anlatabileceğimi sanmıyorum.:D -ama saçları, teni falan tutturmuşum.:sunglasses:-

Bir de bir dahakine daha sesli konuşursan iyi olur, kulağımı bilgisayara yaslayarak dinledim. :( -ya da benden kaynaklı bir sorundur emin olamadım kimse demeyince. :D-

Artık bir whatsapp profil resmi alırız. :D
Ses çok yüksek değil biraz açmak gerekiyor sanırım ama buna yapabileceğim pek bir şey yok gibi ben normal seste konuştum. Bağıra bağıra konuşmak da zorlayıcı olur. Yarım saat boyunca durmadan bağırarak konuşabileceğimi sanmıyorum. :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...