OzaN'la FF Sorgu Odası - Özel: Cevap Vakti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Herkese merhaba,

Yaklaşık iki ay önce FF Sorgu Odası'nın özel bölümünün duyurusunu yapmıştım. Aşağıdaki konudaki soruları videolu bir şekilde yanıtlayarak FF Sorgu Odası'nda bir ilke imza attım. :):)

https://fav10.net/forum/threads/ozanla-ff-sorgu-odası-Özel.252320/

Çekim yaparken hafıza sorunu yaşadığımdan iki kez kayıt kesildi ve hal böyle olunca üç part halinde olması gerekti. İlk video yaklaşık 8 dakika, ikinci video 27 dakika ve son video 6 dakika.

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Kendi kısmım bitene kadar ki kısmı izledim, amma kazık ve uçuk sorular sormuşum kapitalizm sosyalizm filan nedir :D Cevapları beğendim emeğine sağlık, zor bir iş tek tek cevaplamak, yazarken akıp gidiyor ama ben mesela hayatta yazdığım gibi uzun konuşamam. :)
Birinci sırada Zemecis olmasına şaşırmadım değil. :)

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Vay be sonunda büyük gizem sona erdi. :) Videonun daha başındayım sesin falan titriyor bayağı heyecan yapmışsın gerçekten. :D İzledikçe editleyeceğim bu mesajı.

Duygusuz bir daha foruma dönmeyecek mi ? Bi ara gelmişti kısa bir süreliğine oldukça da sevilmişti. :)

Hayatından memnun olmayışına çok üzüldüm bu arada, hayatımda etki sahibi olmuş, sevdiğim bir insansın bunu duymak üzdü bayağı beni. :(

Ayrıca keşke soru sorsaymışım ya pişman oldum bayağı.

Son düzenleme:

Tzira

Emekli
Reaksiyon puanı
2,714
Puanı
280
Heyecan yapmışsın başta epey ama baya takılmadan konuşmuşsun, ben olsam eee ııı demekten 41 dakikalık video 82 dakikaya çıkardı. :D Sorularıma verdiğin cevaplar için teşekkür ederim, ayrıca nickimi doğru okudun sanıyorum. :)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Görünüş olarak @Amoureux adminimiz sana benzemiyor mu? :eek:

Atacan - Mert göndermelerin sesli güldürdü. :F

2. Part yeni bitti. :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
hiç beklemediğim bir tip gayet karizmatik ses tonu güzel bi kişi gördüm insan şaşırıyor yav :D
neyse videoları izleyeyim :D

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
Sonuna kadar izledim. Akıcı güzel bir söyleşi olmuş, bir gizem de son bulmuş oldu böylece.:D Zemeckis'in listede olmasına şaşırmadım ama 1. sırada yer vermene şaşırdım.

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Bende şaşırdım.:D Vay be sonunda senide gördük. :D

Ama heyecanlanman gayet doğal. Bende heyecanlanırdım o durumda. :D Benle ilgili güzel yorumun icin teşekkürler.

2 ve 3.videolara daha sonra bakacağım o zaman tam yorum yaparım. :)

gundix123

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,284
Puanı
459
Gerçekten güzel bir program olmuş. Biraz hızlı konuşuyorsun gibi geldi ama gayet anlaşılır ve hoş bir anlatım tarzın var. Ses tonun iyi bence de. Tip olarak da şaşırdım biraz ama tipin nasıl olursa olsun yine bu şaşırmayı yaşardım muhtemelen. :) Emeğine sağlık diyelim. :D

Bu arada yönetmen listende ilk 5'te Martin Scorsese'yi söylememene şaşırmadım değil. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Ah salak kafam soru sormamışım hesap sormuşum sadece :D @OzaN oldukça başarılı olmuş. Başlarda ciddi heyecan sezdim ama sonrası toparlandın. Beklediğimden çok farklı çıktın gerçekten. Gerçi ne bekliyordun derler şimdi bana. :A Emeğine sağlık uğraşmışsın güzel olmuş acele olmasaydı daha da hoş olurmuş ama olsun bu hali de iyi. :D

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Bende şimdi bitirdim .Sorulara sıcakkanlı cevap vermişsin sesin de bence titrememiş :) senin ses tonun öyle gibi geldi :D.Hiç beklemediğim bir tip çıktın :D gayet anlaşılır anlatımın varmış ,bu arada devamı gelecek mi? @OzaN

Son düzenleme:

cokiyitvci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Herkese merhaba,

Yaklaşık iki ay önce FF Sorgu Odası'nın özel bölümünün duyurusunu yapmıştım. Aşağıdaki konudaki soruları videolu bir şekilde yanıtlayarak FF Sorgu Odası'nda bir ilke imza attım. :):)

https://fav10.net/forum/threads/ozanla-ff-sorgu-odası-Özel.252320/

Çekim yaparken hafıza sorunu yaşadığımdan iki kez kayıt kesildi ve hal böyle olunca üç part halinde olması gerekti. İlk video yaklaşık 8 dakika, ikinci video 27 dakika ve son video 6 dakika.

Süpersin süper. :love1:

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
toplum içinde kimse ağlarken görmemiştir demişsin bence seni gülerkende gören olmamıştır hiç gülecek bir tip göremedim :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tam foruma giriş yapacaktım bu konuyu gördüm giriş yapmadan izledim videoları. :D

Öncelikle ses, tonun konuşma tarzın gerçekten çok iyi @denizz19'la yarışırsın. :A Bir admin havası vardı konuşmanda. :D

Sıkılmadan izledim yer yer de güldüm. :D Doğaçlama konusunda çok başarılı olduğunu görmüş olduk böylelikle ben öyle hızlı cevaplar veremezdim sanırım. :D

Ben de birkaç soru hazırlamıştım gerçi ama yazmayı unutmuşum neyse sağlık olsun senin açından daha iyi olmuştur tüm gününü almış zaten videolar sana iyilik yapmışım aslında. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bak ya forumdan çıkmıştım son kez bakayım dedim videoyu gördüm...

Gayet samimi birisisiymişsin @OzaN mahallemizden birisiymişsin gibi:X
Herkes evlenme sorusu sormuş. Everecekler seni benden demesi Kısmetse Olur artık:F

Yaa ben şuna takıldım. Önunde tabletin yanında laptopun. Sanki 3 alet kullanıyor gibisin. Laptopla soruları okuyor önunde kamera var sol tarafta(bana göre ekranda) ise vereceğin cevapları okuyormuş gibi:F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...