OzaN'dan Yabancı Dizi Önerileri 3: Alternatifler

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
1 tanesini bile sevebileceğimi sanmıyorum. :ppp::D

ehsan7000

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,059
Puanı
284
Orange Is The New Black: aslinda, izlemeye başlamiştim, ama bilmiyorum dizinin tanitiminda galiba bi yanlişlik var, dram mi? komedi mi? hapishane hayatini mi anlatiyor, ilk bolumdeki bu yanliş anlama yuzunden devam edemedim, ama bi kenarda duruyor.
Ray Donovan: her zaman showtime dizileri bana sicak gelmiştir, ilk sezonu kaçirmadan izledim, 2.sezona başlamamda yakindir.
True Detective: akicilik konusunda katiliyorum, herkese gore degil, her zamana gorede degil, biraz soguk gibi, bilmiyorum belki HBOda olmasindan dolayi bu kadar sukse yapti.
Silicon Valley: dikkatimi çekti, listeye alindi.
teşekkurler @OzaN .

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Orange Is The New Black: aslinda, izlemeye başlamiştim, ama bilmiyorum dizinin tanitiminda galiba bi yanlişlik var, dram mi? komedi mi? hapishane hayatini mi anlatiyor, ilk bolumdeki bu yanliş anlama yuzunden devam edemedim, ama bi kenarda duruyor.
Ray Donovan: her zaman showtime dizileri bana sicak gelmiştir, ilk sezonu kaçirmadan izledim, 2.sezona başlamamda yakindir.
True Detective: akicilik konusunda katiliyorum, herkese gore degil, her zamana gorede degil, biraz soguk gibi, bilmiyorum belki HBOda olmasindan dolayi bu kadar sukse yapti.
Silicon Valley: dikkatimi çekti, listeye alindi.
teşekkurler @OzaN .
Orange Is The New Black için konuşuyorum, hapishane hayatını anlatıyor. Bence dram demek daha doğru ama stratejik olarak komedi olarak pazarladılar Emmy ödüllerine. Komedi tarafı da hiç yok değil ama çok çok az. :)

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Eline sağlık @OzaN bende başlıycam yabancı diziye sana danışacaktım bitmiş dizileri bekliyorum yayınlayacaksın değil mi ?

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evet iki yazı halinde olacak, ilki büyük ihtimalle yarın. :)
Devam edenlere şuan başlayamam bitmiş güzel yabanci dizi yazınıda bekliyorum tatil dönüşü başlarım.