OzaN'dan Yabancı Dizi Önerileri 3: Alternatifler

Titanium

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,698
Puanı
461
Polisiyeye düşkünlük var herhalde sende. :):)
Düşkünlük demeyelimde, şans tanımak istiyorum. Şöyle açıklarım şu durumu:

Eskiden drama izlemezdim mesela, film izlerken drama seçeneklerde aramamda yoktu 2-3 seneden beri izliyorum, buna yaşam koşullarımı deriz, farklılık arayışı mı deriz bilmiyorum ama şuan izlemediğim tür yok. Ağır sanatsal filmlerin sıkıcı değildiğini varsaymazsak tabi.. Onun dışında son olarak şuda var artık neredeyse komedi filmi bile drama barındıyor..

Allen Page ile başlamıştı drama serüvenim sanırım. (Neyse tüm hikayemi anlatacağım neredeyse. :D Bana böyle sorularla gelme. :D )

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
It's Always Sunny in Philadelphia haricinde hepiciği zilediğim diziydi :X Fargo haricinde diğer dizileri çok sevmiştim :X Fargo'ya dizi denmez aslında, hikayesi belli birşey zaten:)

@sürgünüm Da Vinci'ye ne ara başladı(b)
Da Vinci'yi izlemedim Homeland ve Boardwalk Empire'den sonra başlayabilirim önce bu dizileri izleyeceğim. Özellikle de Homeland'ı bir kaç gün sonra başlarım.:)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Fargo: 2 bölüm izlemiştim ve beğenmemiştim. Neden sevmedim çünkü bir polisiyeden beklediğim karmaşık olaylar, gizemli durumlar yoktu.

True Detective: Dizi 4. bölümüyle açılıyor. Sonra heyecan dinmiyor zaten. Yayınlandığı dönem her yerde bu dizi vardı. Onun da etkisi olabilir bunda. Ama başlayın bence. Oyunculuklar çok iyiydi bu arada.

It's Always Sunny in Philadelphia: Absürd seviyorum, izliyorum deyip de bu diziyi izlemiyorsanız olmaz. İlk sezonda karakterlerle alışamamanız normal, ama 2. sezon çok iyiydi.

Bu sefer izlemediğim dizilerden ilgimi çeken olmadı.

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,255
Puanı
460
Eline sağlık adminim.:)

Pek ilgimi çekmedi bu diziler.:) Zaten şu sıralar başka diziyi de kaldıramam.:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
It's Always Sunny in Philadelphia haricinde hepiciği zilediğim diziydi :X Fargo haricinde diğer dizileri çok sevmiştim :X Fargo'ya dizi denmez aslında, hikayesi belli birşey zaten:)

@sürgünüm Da Vinci'ye ne ara başladı(b)

İzliyor demiştin sen bana.:T

@sokak sanati ile bir ara konuşmuştuk, izlemeyi düşündüğüm dizilerden demiştim. O zamandan beri dizi üzerine konuşmadık, izlediğimi sandı herhalde.:)

Aynen izlediğini biliyordum.:( Neden izlemedin.:bağır:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
true detective
fargo
orange
roy donovan
yukardaki dört dizide harikadır izlemeyen arkadaşlar mutlaka gözatsın beğenecekelerine eminim...
slicon valley orta ayar bir dizi, başlasanızda olur başlamasanızda olur :)
its always sunny li şeyde sanırım @OzaN ın komedi kategorisinde yerleştirdiği bir dizi fikrim yok :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Fargo'ya zaten katlanıyoruz şuan. Devam edelim ama drama palisiye tarzını sevebileceğimi düşündüm dizilere göz atarken. Uzunca boş vakitlerimin olduğu dönemde yani 2 hafta sonra şu dediğin iki diziye bakayım.:D

Ray Donovan ve True Detective'e bakarız.

Bu arada @OzaN Davinci kaçıncı önerilerinde olacak. Burada olmalıydı.:(
Davinci dizisinin senden duymuştum , Dizi çok mu güzel ?