Ozan Güven'den 'Fi' Eleştirilerine Cevap!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Ozan Güven'den 'Fi' Eleştirilerine Cevap!

Ozan-Güven-fi-dizisi.jpg

PuhuTV'nin ilk dijital dizisi olan Fi son zamanların en çok konuşulan yapımlarından biri.

Bu da her türlü yorumu beraberinde getiriyor. Diziyi beğenenlerin yanı sıra seks içerikli sahnelerin fazla olduğunu (ki böyle bir şey söz konusu değil) düşünen bir izleyici topluluğu da mevcut. Öte yandan yapımda Can Manay'a hayat veren Ozan Güven dün Posta gazetesinde yayınlanan röpörtajında bu eleştirilere de cevap verdi:

‘Sevişme sahneleriyle öne çıkan dizi’ lafına da gıcığım. Ya bunu öne çıkaran sensin zaten! Dünyanın genelinde de bu böyle ama topu topu üç ya da dört sevişme sahnesi oldu. Hiç de öyle bahsedildiği kadar önemli değil. Ayrıca bütün Türkiye sevişmeden çocuk yapmış gibi davranıyor ya, ben en çok da buna şaşırıyorum!

Bir karakterin sevişmesi gerekiyorsa sevişmeli! Bunu yapmaması yani kamera bilmem ne açıdan çeksin de öpüşüyorlarmış gibi görünsünler durumu hiç de inandırıcı olmuyor. Bir süre sonra oyuncu da buna inanmamaya başlıyor, reji de, yönetmen de."

İlk 9 bölümü yayınlanan Fi, 10, 11 ve 12. bölümleriyle önümüzdeki ay PuhuTV'deki yerini alacak.
Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Bu ülke 'seni leylekler getirdi' diyerek bi nesil yetiştirdi. Ben çok şaşırmıyorum bu tepkilere.:A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Seks sahnelerinden rahatsız olmadım ancak benle birlikte izleyen ve yabancı dizi takip etmeyen iki arkadaşıma fazla geldi mesela. Ancak bu demek değil ki seks sahnelerinden dolayı eleştirilmeyi hak ediyor. Zaten seks deyince bizim milletin hiç duymamış, bilmiyormuş gibi davranması çok komik. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Ahahaha yahu "yabancı dizilerde sevişmeler sansursüz bizde öpüşemiyorlar bile doğru düzgün" diye çığırtkanlık yapan yine biziz, "sevişmeyle öne çıkan dizi" diyen biziz :F Naparsak yapalım eleştirilcek bişey buluyoruz demek. Ben türk dizilerinde sevişmelere alişik değilim bunu Fİ ile anladım :F rahatsız ediyor beni. Gerçi sahneler abartılı değil ama :/

"kamera bilmem ne açıdan çeksin de öpüşüyorlarmış gibi görünsünler durumu hiç de inandırıcı olmuyor. Bir süre sonra oyuncu da buna inanmamaya başlıyor, reji de, yönetmen de."

Söylemine hiç katılmıyorum. Rol yapıyorsunuz iştahlı öpüşmenize gerek yok(french diyeyim) :F P*rno çekmiyorsunuz sonuçta:A

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Haklı adam abi.Istemeyen izlemesin lan sanki zorla izletiyolar internette duruyor.Sinirlendim yine :T:

AhmetBayram

Aktif Üye
Reaksiyon puanı
540
Puanı
215
P*rno izlemeyen kalmamış aramızda bir De bu gibi cangalozlar gelmiş alt tarafı bir seks li sevisme sahneleri ne laf ediyorlar işte ne beklersin ki bu insanlar dan zaten ? Gay of trones i hiç izlemesinler sakın sakın aman yani