Oyunculuk Ajansları

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Teşekkürler kankacım :D

Dürüst olmak gerekirse ben de uykuya bayılan bir insanım, yani bıraksan akşama kadar uyuyabilirim :D ama sonuçta hayallerimiz için bir şeyler feda etmek gerekir. Ben de eğer hayallerime ulaşırsam uykumu çok rahat feda edebilirim. Kesinlikle vazgeçmeyeceğim, sonuna kadar devam!

Öncelikle mesajın için teşekkür ederim :D Üniversitede konservatuvar bölümünü okuyamayacağım ama üniversite yıllarında Müjdat Gezen'inki gibi tiyatro kurslarına gitmeyi düşünüyorum. Daha büyük avantajım olacağı konusunda hemfikiriz. Ama şu an bu kurslara da gitme durumum yok, bu sene üniversite sınavım olduğu için. O yüzden ben de ajanslarda şansımı deneyeyim diyorum. Family Ajans'ın güvenilir olduğunu düşünüyorsun, değil mi?

Bildiğim kadarıyla her ajans ilk kayıt için bir miktar ücret alıyor zaten.

Malesef tipim iyi değil ya :D Yani ben en azından kendimi beğenmiyorum. Mankenlik falan hayatta vermezler bana :D

Instagram'dan filan bulmak.. Ne bileyim çok güvenilir gelmiyor bana açıkçası :D 17'yim ama ailem arkamdalar sağ olsunlar :D

Hiç öyle viral çekmek gibi şeyler aklıma gelmez ya. Yaratıcı bir insan değilim malesef :D

Çok teşekkür ederim :D Yani sonuçta her işe başlarken azcık bir torpil gerekir. Bu ajans işi de öyle bence. Torpilin yoksa zorlanırsın. Ama uğraşmaya devam edeceğim :D

Haklısın konservatuvar konusunda. Ama malesef konservatuvar okuma şansım yok. Başka bir bölüm okurken bilinen tiyatro okullarına (Müjdat Gezen vs.) katılıp şansımı orada denemek istiyorum. :D
iyi bir ajans ile parlaman çokta zor değil :D yeterki peşinden koş birşeyler yap , gerisi gelir, birde en büyük hayalim diyorsun haa bide işin ucunda ünlü olup iyi para kazanmakta var :D

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
@yigit_00 ne yaptın yiğit bir ajans bulabildinmi ;)

Merak edip sorduğun için teşekkürler abla :D Hem buradan gelen önerilerle hem de kendi araştırmalarımla 7 ajanslık bir liste yaptım. 3 tanesine bugün başvurdum bakalım, inşallah ararlar :D

iyi bir ajans ile parlaman çokta zor değil :D yeterki peşinden koş birşeyler yap , gerisi gelir, birde en büyük hayalim diyorsun haa bide işin ucunda ünlü olup iyi para kazanmakta var :D

Ya ağzından bal damlıyor biliyor musun :D İnşallah bu saydıklarının hepsi olur valla :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Merak edip sorduğun için teşekkürler abla :D Hem buradan gelen önerilerle hem de kendi araştırmalarımla 7 ajanslık bir liste yaptım. 3 tanesine bugün başvurdum bakalım, inşallah ararlar :D

Ya ağzından bal damlıyor biliyor musun :D İnşallah bu saydıklarının hepsi olur valla :D

Ah ne demek bu hayalinin gerçekleşmesini çok istiyorum inşallah hayırlısı olsun bakalım:D

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861

İnşallah olur ama bizleri unutma :A Arada gir selamını ver yeter :A

Umarım olur cidden hayal kırıklığıyla sonlanmaz inşallah :D Ama asla pes etme koş peşinden :A

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Ah ne demek bu hayalinin gerçekleşmesini çok istiyorum inşallah hayırlısı olsun bakalım:D

İnşallah olur ama bizleri unutma :A Arada gir selamını ver yeter :A

Umarım olur cidden hayal kırıklığıyla sonlanmaz inşallah :D Ama asla pes etme koş peşinden :A

İkinize de güzel dilekleriniz için teşekkür ederim ya :D Bu arada Mayadroom ve Family bugün aradılar, ikisinden birine karar verip kayıt yaptıracağım inşallah bakalım :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
İkinize de güzel dilekleriniz için teşekkür ederim ya :D Bu arada Mayadroom ve Family bugün aradılar, ikisinden birine karar verip kayıt yaptıracağım inşallah bakalım :Z

:DNe demek ya aa çok güzel bir haber bu hadi inşallah birşey diyim mi az önce forumda konulara bakarken gözüm konuna takıldı içimden dedim ki acaba yiğitin başvurduğu ajanslardan haber aldımı diye düşünüyordum bende sen cevap yazdın:D

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
:DNe demek ya aa çok güzel bir haber bu hadi inşallah birşey diyim mi az önce forumda konulara bakarken gözüm konuna takıldı içimden dedim ki acaba yiğitin başvurduğu ajanslardan haber aldımı diye düşünüyordum bende sen cevap yazdın:D

Ya aslında konuyu açarken biraz tedirgindim, insanları rahatsız etmek konusunda. Ama çok güzel tepkiler verdiniz. Sen de mesela aklına gelince merak etmişsin. Birileri tarafından önemsenip merak edildiğini hissetmek çok güzel bir his. Tekrardan teşekkür ederim :Z:Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Ya aslında konuyu açarken biraz tedirgindim, insanları rahatsız etmek konusunda. Ama çok güzel tepkiler verdiniz. Sen de mesela aklına gelince merak etmişsin. Birileri tarafından önemsenip merak edildiğini hissetmek çok güzel bir his. Tekrardan teşekkür ederim :Z:Z

:DBen şahsen kendi adıma hiç rahatsız olmam yardım edebilceğim birşey olursa elimden geleni yaparım birine önemsersem sonuna kadar önemser sorarım buda senin çok istediğin birşey olduğu için ekstra önem taşır benim için ve merak eder sorarım

yigit_00

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
:DBen şahsen kendi adıma hiç rahatsız olmam yardım edebilceğim birşey olursa elimden geleni yaparım birine önemsersem sonuna kadar önemser sorarım buda senin çok istediğin birşey olduğu için ekstra önem taşır benim için ve merak eder sorarım

Bir teşekkür daha etmem gerek ama çok fazla ettim artık :F

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061