Starz Outlander 2. Sezon Yorumları

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
2x7
Yıldızlı bir bölümdü, dizi bittikten sonra Outlander izlemek istediğimde izleyeceğim bölümlerden biri olacak.
Claire ve kızına flashback yaptıklarında ben de triplere girdim. :D Tam böyle kendi kendime gözlerim yaşlı yaşlı "so beautiful, so small..." falan diyordum ki Claire de ayılarını söyleyince gülümsedim. Çok duygusal bir bölümdü. En sonda Claire ve Jamie'nin konuşması da duygusaldı.
Fergus'un olanları anlattığı sahneler de yine duygusaldı. İskoçya'ya giderken çocuğu da götürürler inşallah.
Kral'da da erken boşalma varmış, yazık.
9/10

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
2x11
Yeniden Claire esirmiş numarası yaptılar. Bu seferki daha olaylı oldu ama inşallah bir daha kullanmazlar bunu.
Pazar günü üçüncü sezona başlamayı düşünüyorum, uyar mı size de? @destere @BesaleT

yatutarsa

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,224
Puanı
1,060
2x13 (Sezon Finali)
Çok duygusaldı.
Jamie'yi ne kadar çok sevdiğimi fark ettim bu bölüm. Claire, mezarın başına gidip muharebede öldüğünde bahsedince sonraki flashback'lerde Jamie'yi her gördüğümde bir tuhaf oldum, duygulandım. Claire'in geri dönmeye karar vermesi de beklenen bir şeydi ve gerçekleşti. Yalnız bu Claire'de de pek akıl yokmuş, kızının tarihçi olmasına izin vermiş. :D
9/10