Starz Outlander 2. Sezon Yorumları

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Starz'ın ilgiyle izlenen ve eleştirel anlamda da beğeni toplayan romantik bilim-kurgusu Outlander 2. sezona merhaba dedi.

İlk sezonuyla 3 dalda Altın Küre adayı olan dizinin ikinci sezonu 13 bölümden oluşacak.

Dizinin ikinci sezonuyla ilgili yorumları bu başlıktan yapabilirsiniz...

outlander-season-2.jpg

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B01
Sezon açılışını ben yaptım yine :Oley: sizde başayın hadi:X Har
Ka olmasa da Outlander'ın ortalama bir bölümü olarak açılış yaptı.
1948 yılına geri döndü Claire.. nasıl döndü filan göstermediler. 1948'deki eşi Randall ne kadr melek gibi, bir kanadı ekisikti adamın:F Randal ayrılmak istemiyor yeni hayatını Boston d mı yaşacaklarmiş, Uçaktan inilice 1800lere geri dönüldü. Oralar pek merak uyandımadı. Tarihin akışını değiştirmemeleri lazım. Claire bunu nasıl yapar da savaşı kazanmaya çalşmak ister filan?
8/10
@destere hani yorumun?:X

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B02
Yine güzel bölümdü sezonun ilk bölümünden daha iyiydi komedisi de vardı.
Gördükten sonra bölüm boyunca aklıma takıldı. 1945'ten işinlanan Claire ağda nedir bilmiyormuydu?:F -da Jamie'ye ilkkez kukusunu öyle elletti:F Claire'nin elbise ve dekoltesi harikaydı da o yanlsrı ne öyle yaa? Koltukların kolumuzu koyduğumuz yeri gibi:F

Jamie demişken Randall ölmemiş:eek: kardeşi de varmiş ne kadarda benziyordu. Gerçek kardeşi mi acaba(b) Adam ruyalarında görür oldu. Acaba sezon sonungay olduğunu mu keşfedecek:F Fragmanda bi sahne var jamie olmasından şüpheleniyorum. Haftaya da böyle sahneler olursa atıcam o göruntuyu ss olarak:X
8/10

@destere sanırım @Harunnn60'a inat izlemiyorsun? O ne zaman başlarsa başlıcan? :X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
S02B02
Yine güzel bölümdü sezonun ilk bölümünden daha iyiydi komedisi de vardı.
Gördükten sonra bölüm boyunca aklıma takıldı. 1945'ten işinlanan Claire ağda nedir bilmiyormuydu?:F -da Jamie'ye ilkkez kukusunu öyle elletti:F Claire'nin elbise ve dekoltesi harikaydı da o yanlsrı ne öyle yaa? Koltukların kolumuzu koyduğumuz yeri gibi:F

Jamie demişken Randall ölmemiş:eek: kardeşi de varmiş ne kadarda benziyordu. Gerçek kardeşi mi acaba(b) Adam ruyalarında görür oldu. Acaba sezon sonungay olduğunu mu keşfedecek:F Fragmanda bi sahne var jamie olmasından şüpheleniyorum. Haftaya da böyle sahneler olursa atıcam o göruntuyu ss olarak:X
8/10

@destere sanırım @Harunnn60'a inat izlemiyorsun? O ne zaman başlarsa başlıcan? :X
tüm dizilerde geri kaldım hafta sonunda hız alırım size yetişirim büyük ihtimal :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B03
Bu bölüm pek bişey yoktu heycanı haftaya da saklayamadılar. Claire yaptın bi aptallık ama hayırlısı be gülüm. :( Jamie amma trip atti bölüm boyunca:F
8/10

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x1. Bölüm

özlemişim claire i, harika başladı yine :) bölümün yıldızı frank randall dı adam müthiş oynuyor harika bir performans sergiledi :)
@Forumdash ında bahsettiği gibi frank randall adeta bir melekti:) bunun sebebide elindeki paha biçilmez claire gibi bir varlığı kaybetmek istememesinden kaynaklıydı, adama üzüldüm ya! kadın ne isterse evet diyecek? adam herşeye razı:) claire deseydiki ya ben tamam seninle evli kalırım ama günde 40 erkekle yatmama izin vereceksin vatandaş yine kabul edecekti :) orda randall ın çektiği eziyeti iliklerimize kadar hissettik :)
yalnız tüm bölüm boyunca merakım kadının tekrar 200 yıl sonrasına nasıl geldiğiydi , tabi bölümün ikinci yarısında geldiği gibi geri 200 yıl önceye gitti demekki orada zaman atlaması yapılmış ilerki bölümlerde kadının nasıl mekan değiştirdiğini görmüş olacağız :)
@Forumdash @Harunnn60 @yatutarsa @BesaleT @sokak sanati

@sürgünüm sen bu diziye başladığını iddia etmiştin ama yorumlarına bir türlü rastlayamadık ya ben yanlış duydum yada yorumları pas geçiyorsun :)
@MEnes diziye başlamaya başlayacaksında bari bu aralar başlada bize yetiş daha ikinci sezondayız :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
2x1. Bölüm

özlemişim claire i, harika başladı yine :) bölümün yıldızı frank randall dı adam müthiş oynuyor harika bir performans sergiledi :)
@Forumdash ında bahsettiği gibi frank randall adeta bir melekti:) bunun sebebide elindeki paha biçilmez claire gibi bir varlığı kaybetmek istememesinden kaynaklıydı, adama üzüldüm ya! kadın ne isterse evet diyecek? adam herşeye razı:) claire deseydiki ya ben tamam seninle evli kalırım ama günde 40 erkekle yatmama izin vereceksin vatandaş yine kabul edecekti :) orda randall ın çektiği eziyeti iliklerimize kadar hissettik :)
yalnız tüm bölüm boyunca merakım kadının tekrar 200 yıl sonrasına nasıl geldiğiydi , tabi bölümün ikinci yarısında geldiği gibi geri 200 yıl önceye gitti demekki orada zaman atlaması yapılmış ilerki bölümlerde kadının nasıl mekan değiştirdiğini görmüş olacağız :)

@sürgünüm sen bu diziye başladığını iddia etmiştin ama yorumlarına bir türlü rastlayamadık ya ben yanlış duydum yada yorumları pas geçiyorsun :)
@MEnes diziye başlamaya başlayacaksında bari bu aralar başlada bize yetiş daha ikinci sezondayız :)
Sen meraklanma. Ben hızlıyımdır, yeter ki ilk darbeyi vurayım. :) Seversem sezonu 2 güne bitiririm zaten. :A Her türlü yetişirim. :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
2x1. Bölüm

Sezon finali bölümü kaldı sadece. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
2x2. Bölüm

sezonun ikinci bölümü muhteşemdi, hiçbir komedi dizisinde bu kadar gülmemişimdir. dram olmasına rağmen gülmekten üç kez diziyi yarım bıraktım :) o ne biçim muhabbetlerdir ya :)) kukuları, kabız kralları, deniz anası gibi kraliçeleriyle efsane bir bölümdü :) bu arada lopa kabızlığa, kedi nanesi uykusuzluğa iyi geliyormuş @Forumdash :) bunuda dip bilgi olarak düşelim:)
jamie kafayı yemiş vaziyette sanırım jack randall ın tecavüzü jamie yi bayağı oğlan yaptı :) bu durumdan kurtulacak gibide değil birde claire yeni daha kukusunu parlatmışken tam aksiyonun doruklarında araya jack randall girmesinmi :) adamın üç kuruşluk zevkinin içine etti :)
özellikle zıçamayan kral sahnesi müthişti ya krala özel klozet şeklinde koltuk yapmışlar ortası delik :) her an rahat boşalsın diye ama meret ne fok yemişse bir türlü çıkmıyor :) birde öyle bir kraliçe varkı memeler fora :) murtagh kadına bakarken dengesini yitirecekti nerdeyse :) genelevde dağıtılan beleş penislerde ilginç sahnelrden biriydi:)
louise adlı ağdalı kadın bayağı renkli bir tipti :) yalnız o yanındaki sünepe kılıklı kızı tanıyamadım ilerde ünlü birimi oluyormuş o kız ? claire le jamie nin güzel ormanı yok etmişsin muhabbeti, devamında kılsız kutu vurgusu :) neresini anlatsak +18 e kaçmış oluruz :))
derinlere dalınca olayı kaçırdım bu arada:) amaç culloden savaşını başlatan jakobit isyanını engellemek :) bakalım başarabileceklerimi? :) son sahnede alexander randall ın ortaay çıkışı jack randall ın ölmediğini iddia etmesi claire hayal kırıklığına uğrattı :)

bu fransızların ingilizlerden çektiği nedir ya? :) her dizilerinde filmlerinde fransızları yerin dibine vuruyor adamlar :))

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
2x2. Bölüm

sezonun ikinci bölümü muhteşemdi, hiçbir komedi dizisinde bu kadar gülmemişimdir. dram olmasına rağmen gülmekten üç kez diziyi yarım bıraktım :) o ne biçim muhabbetlerdir ya :)) kukuları, kabız kralları, deniz anası gibi kraliçeleriyle efsane bir bölümdü :) bu arada lopa kabızlığa, kedi nanesi uykusuzluğa iyi geliyormuş @Forumdash :) bunuda dip bilgi olarak düşelim:)
jamie kafayı yemiş vaziyette sanırım jack randall ın tecavüzü jamie yi bayağı oğlan yaptı :) bu durumdan kurtulacak gibide değil birde claire yeni daha kukusunu parlatmışken tam aksiyonun doruklarında araya jack randall girmesinmi :) adamın üç kuruşluk zevkinin içine etti :)
özellikle zıçamayan kral sahnesi müthişti ya krala özel klozet şeklinde koltuk yapmışlar ortası delik :) her an rahat boşalsın diye ama meret ne fok yemişse bir türlü çıkmıyor :) birde öyle bir kraliçe varkı memeler fora :) murtagh kadına bakarken dengesini yitirecekti nerdeyse :) genelevde dağıtılan beleş penislerde ilginç sahnelrden biriydi:)
louise adlı ağdalı kadın bayağı renkli bir tipti :) yalnız o yanındaki sünepe kılıklı kızı tanıyamadım ilerde ünlü birimi oluyormuş o kız ? claire le jamie nin güzel ormanı yok etmişsin muhabbeti, devamında kılsız kutu vurgusu :) neresini anlatsak +18 e kaçmış oluruz :))
derinlere dalınca olayı kaçırdım bu arada:) amaç culloden savaşını başlatan jakobit isyanını engellemek :) bakalım başarabileceklerimi? :) son sahnede alexander randall ın ortaay çıkışı jack randall ın ölmediğini iddia etmesi claire hayal kırıklığına uğrattı :)

bu fransızların ingilizlerden çektiği nedir ya? :) her dizilerinde filmlerinde fransızları yerin dibine vuruyor adamlar :))

Şükür izlemişşin:X
ben 3.bölumde pek yorum yapmadım son sahne yuzunden ama o sunepe kıza dıkkat et:X guzel konumlandırmışlar.

BesaleT

Emekli
Reaksiyon puanı
5,684
Puanı
1,061
2x1. Bölüm

Ne zaman başladı 2.sezon :(

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Şükür izlemişşin:X
ben 3.bölumde pek yorum yapmadım son sahne yuzunden ama o sunepe kıza dıkkat et:X guzel konumlandırmışlar.
sünepe dediğimiz kız sanırım tarihte ismi geçen biri bana öyle geldi gibi :) adını soyadını google a yazsam bişeyler çıkacakda onunla ilgili? şimdi soyadı aklıma gelmiyor :))

Ne zaman başladı 2.sezon :(
benimde haberim yoktu @Forumdash ın uyarısıyla sayfayı bulduk:) konuya girdiğimde üç bölüm yayınlanmıştı nerdeyse :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B04

Güzel bölümdü de ama artık
artık şu gerçek kötüleri görelim.
@destere senin sünepe kız tecavuze ugradı. Kötü Randall'ın kardeşi ile işi pişirecek böylelikle 10945'deki melek Randall'ın tohumları atılmış olacak. Adamın neden iyi oldugu anlaşildi. Tohumlar çok safmiş:X Kötü randall ölse de gelecek bozulmayacak.(gerçi kötü randalın iyi randalla aile ilişkilendirilmesi yapılmışmıydı unuttum.)

En iğrendiğim sahne hamile sevişmesiydi. Yapmasalardı iyiydi.
8/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B05
Şükür biraz heycan geldi :X başları sıkıcıydı ama söylim:X
Senaristlere sesleniyorum bırakın bu işleri devlet su işleri. Şarap almak satmak bu tur devlet işleri isyan işleri sarmıyor.
Randal geldi :X Meğerse 1945'teki Randal bu kötüden pırtlamaykış. Ben sanmıyorum diğer iyi olan ölecek ölmeden kızla yatacak :X o kötü adamdan melek gibi adam çıkmaz:X
Claire 1945'teki içşn çok güzel savaştı Jamie'yle:bhr: En sonunda hayatını borçlusun lan bana diye rest çekti. Böyle gelsin senaryolar hep. İlk yarı resmen faciaydı.
Son yarım saati 9/10

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S02B06
Biraz sıkıldım sonda yine tempo arttı :X
Claire çocugunu düşürüyor:( Zaten sezonun ilk bölümünde cocuksuz dönmüştü:(

1945'teki Frank Randaldan pırtlama değilmiş dediğim gibi:Z Randall düellodan büyük kayıba uğradı:F Güzel bitti o yuzden sonu:F
8/10