Talisca Başladı, Cenk Bitirdi: 0-2

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Osmanlıspor - Beşiktaş | STSL 17. Hafta Maçı | Haber ve Yorumlar

5098345.jpg

Spor Toto Süper Lig'in 17. hafta mücadelesinde Osmanlıspor ile Beşiktaş karşı karşıya gelecek.

Saat 19:00'da başlayacak karşılaşmayı hakem Ali Palabıyık yönetecek.

İlk 11'ler belli oldu:

Osmanlıspor: Karce, Vrsajevic, Numan, Prochazka, Muhammed, Mehmet Güven, Lawal, Maher, Regattin, Aminu, Webo

Beşiktaş: Fabri, Gökhan, Marcelo, Tosic, Adriano, Atiba, Tolgay, Talisca, Quaresma, Babel, Cenk
Orijinal formatta oku

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ankara'mızın yeni gururu Osmanlı'ya başarılar. :A

Güzel maç olacak, izlerim. :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Talisca - Atiba - Oğuzhan üçlüsünü ilk kez bir arada izleyeceğiz...

Umarım güzel bir maç olur. Oynanan futboldan keyfi alayım yeterli, galibiyet hiç önemli değil. Zemin kötü ama yapacak bir şey yok.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Talisca'nın sakat olduğu dönemde şöyle bir şut izlememişizdir herhalde. Şuta hasretmişiz resmen.

Bu arada, artık bu Cenk'ten bir cacık olmayacağından eminim!.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,365
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Talisca'nın sakat olduğu dönemde şöyle bir şut izlememişizdir herhalde. Şuta hasretmişiz resmen.

Bu arada, artık bu Cenk'ten bir cacık olmayacağından eminim!.
Aziz yıldırım Mhk ya bağırdı cezasını beraberlikle kesti imaj öğretmeni totem olarakmı bırakıyor yoksa dersten beşiktaş yeniyor hep fenerbahçe ya kaybediyor veya beraberliğe kalıyor

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Totem değil ya, bugün sahanın en kötüsüydü. Maçı izleyen herkes görmüştür. :)

Maç 1-0 iken Talisca'ya bomboş pozisyonda vermediği bir top var mesela. Maç çok önceden kopmuş olacaktı. :)

Bu arada 89. dakikada hakemin vermediği %100 penaltıyı gördün mü? Hani Mehmet Güven'in Tolga'ya çifte attığı pozisyon. Dönüşündeki pozisyon gol olsa maç 1-1 bitecekti.

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Mükemmel puan. Osmanlıdan deplasmanda 3 puan bence gayet iyi. Zemine rağmen iyi oyun. Takımı ilk yarının sonuna göre daha iyi gördüm. Rakipler 2 hafta daha takılsın işimiz kolaylaşır. Ondan sonra geriye Başakşehir ile ilgilenmek kalıyor.

Fenerbahçe maçının konusu açılmamış. @sürgünüm Itandje'ı boşuna en iyi kalecilere almadık :D Benden başka listesine alan yoktu galiba :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Mükemmel puan. Osmanlıdan deplasmanda 3 puan bence gayet iyi. Zemine rağmen iyi oyun. Takımı ilk yarının sonuna göre daha iyi gördüm. Rakipler 2 hafta daha takılsın işimiz kolaylaşır. Ondan sonra geriye Başakşehir ile ilgilenmek kalıyor.

Fenerbahçe maçının konusu açılmamış. @sürgünüm Itandje'ı boşuna en iyi kalecilere almadık :D Benden başka listesine alan yoktu galiba :D
En fazla 5 aday belirleyebiliyoruz. Itandje bu yüzden listeye giremedi. Talisca sakatlanmasa Başakşehir'i yenerdik. Allah bir daha göstermesin.

Osmanlıspor'un tek pozisyonununda da Fabri kalede devleşti.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Maçı izledin mi ki. :) Maç saatlerinde hiç gözükmüyorsun da. Cenk beni de kanser etti, bu Nusret'çi ile lig bitmez. Ali Ece'nin önerdiği Marcelo Moreno'yu almak lazım. Hem de free. :)
İzleyedim babam her zamanki gibi pcyi getirmedi bende mobile kaldım ordanda açında çok donuyor özetle yetineyim dedim :A

Ali Ece dedide takan kim kimi almıslarki kafaları Moreno gibi adama uymaz :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İzleyedim babam her zamanki gibi pcyi getirmedi bende mobile kaldım ordanda açında çok donuyor özetle yetineyim dedim :A

Ali Ece dedide takan kim kimi almıslarki kafaları Moreno gibi adama uymaz :A
Free olunca Fiko çöker belli olmaz. Onun için bir futbolcunun bedava olması en büyük özellik. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Fikoyu ancak sen adam edersin :A Neyse de forvete Eder dendi görüşün nedir? :A
Querasma ile ikna edilip alınabilir aslında. Quaresma demişken sahanın en kötüsüydü bugün. 70. dakikada oyundan alınınca da hocanın üstüne eldivenlerini attı. Koskoca adam hala çocuk gibi davranıyor, ben olsam devre arası tam zamanı şutlarım 6-7'ye Çin'e doğru.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Querasma ile ikna edilip alınabilir aslında. Quaresma demişken sahanın en kötüsüydü bugün. 70. dakikada oyundan alınınca da hocanın üstüne eldivenlerini attı. Koskoca adam hala çocuk gibi davranıyor, ben olsam devre arası tam zamanı şutlarım 6-7'ye Çin'e doğru.
Portekizliler çirkef oluyor buda onlardan biri sayılabilir :A Huylu huyundan vazgeçmez demişler :A

Taraftarlarmiz yönetime taş çıkartır akatları basar maazallah :A

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Portekizliler çirkef oluyor buda onlardan biri sayılabilir :A Huylu huyundan vazgeçmez demişler :A

Taraftarlarmiz yönetime taş çıkartır akatları basar maazallah :A
Talisca ve Babel var ya, Quaresma pabucunun dama atıldığının biraz farkında. Bu 2 oyuncunun da çok gerisinde. Haliyle de yaşlandı fazla gidemiyor artık, hızını da kaybetti. Savunmaya yardım hiç yok, gol asist de yapmazsa takım onu sırtında taşıyamaz.

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Talisca ve Babel var ya, Quaresma pabucunun dama atıldığının biraz farkında. Bu 2 oyuncunun da çok gerisinde. Haliyle de yaşlandı fazla gidemiyor artık, hızını da kaybetti. Savunmaya yardım hiç yok, gol asist de yapmazsa takım onu sırtında taşıyamaz.
Gecen sezonki Q7yi mumla arıyorum nerde o asist yapan adam eksilten şovdan uzak durmaya çalışan adam.