OSM - Online Futbol Menajer

FaJi

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Bilen bilir. Osm internet üzerinden oynanan bir menajerlik oyunu. Forumca bir lig kurmayı düşünüyorum. Katılım olursa kuracağım. Kimler katılır?

osm.png
osm1.png
osm2.png

Ekli dosyayı görüntüle 55795 Ekli dosyayı görüntüle 55797 Ekli dosyayı görüntüle 55796
@sürgünüm @Billy Kane @EFE UYSAL @Bully @Yiğitt @batuhankaralar @Polat Şaşmaz @Since2011 @mrt-06 @MasacRE- @DarkLeqenD @Doğu

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,619
Puanı
1,061
Oynamayalı bir 5-6 yılı var, biraz acemilik yaşayabilirim ama olursa niye katılmayalım :)

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Bunlar gerçek futbolcu isimleri mi yoksa hayali mi? Tanıyamadım hiçbirini de. :D Futbu güzeldi aslında, gerçek futbol takımlarıysa katılabilirim buna da. @sokak sanati

FaJi

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Oynamıştım bi ara. Hull City ile efsaneler yaratmıştım.:A Oyunu indirmeye üşenmezsem katılırım.:p

@FaJi sana yardımcı olayım. Eski futbu ekibinden bi kaç ilgiliyi çağırayım.:A @berkann @XanTier @Polat Şaşmaz @Billy Kane @EFE UYSAL @OzaN @Maskeli Fedai @yatutarsa (yoktun galiba ama ol.:A ) @Danger UA! @DarkLeqenD
Telefondan oynama sende bilgisayardan indirmeden oyna Allah Allah :D Evet bu isimlerden de katılan olursa full lig güzel olur. :)

Katılabilirim ben :)
Tamam yazdım. :)
ben Antalyayla kupa şampiyonu lig 2 ikincisi oldum
Tekrar var mısın? :D
Oynamayalı bir 5-6 yılı var, biraz acemilik yaşayabilirim ama olursa niye katılmayalım :)
Tamam yazdım :)
Bunlar gerçek futbolcu isimleri mi yoksa hayali mi? Tanıyamadım hiçbirini de. :D Futbu güzeldi aslında, gerçek futbol takımlarıysa katılabilirim buna da. @sokak sanati
Gerçek oyuncu hepsi bende öyle seviyorum zaten. :)
Tamam 3 kişi olduk. :)

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,377
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Telefondan oynama sende bilgisayardan indirmeden oyna Allah Allah :D Evet bu isimlerden de katılan olursa full lig güzel olur. :)

İkisi bir arada olmuyor forumla

FaJi

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Toplam 6 kişi olduk. İngiltere Ligi kurarız büyük ihtimal. Çünkü oradan herkesin başarılı olma şansı daha yüksek takımlardan dolayı. En az 12-13 kişi olunca başlayalım. :)

@OzaN Gelmez misin? :D @OzaN

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,592
Puanı
860
Yaklaşık 3-4 yıldır oynamıyorum. Sizin için geri dönebilirim. :A Yaparsan hangi lig olacak peki?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

12-13 kişi oynuyorduk. Futbu konusuna bak orada ki yorumlardan ekle. İsviçreli kötü emekli lakaplı kişi de oynuyordu.:A

berkann

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,728
Puanı
1,060
Toplam 6 kişi olduk. İngiltere Ligi kurarız büyük ihtimal. Çünkü oradan herkesin başarılı olma şansı daha yüksek takımlardan dolayı. En az 12-13 kişi olunca başlayalım. :)

@OzaN Gelmez misin? :D @OzaN

Alınmayan takımları oyun kendisi mi oynatıyor? Diziliş vs olarak. Futbu'da -OzaN'ın oyunu- birisi tarafından alınmayan takımların oyuncuları her maçta oynadığından yoruluyorlardı, o takımlardan transfer yapamıyorduk vs.gibi sorunlar oluyordu. Bu oyunda o tip bir şey yok dimi? :D

FaJi

Banlı
Konu Sahibi
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Yaklaşık 3-4 yıldır oynamıyorum. Sizin için geri dönebilirim. :A Yaparsan hangi lig olacak peki?
Yukarıda yazdım. İngiltere ligi kurulacak büyük ihtimal. :)

12-13 kişi oynuyorduk. Futbu konusuna bak orada ki yorumlardan ekle. İsviçreli kötü emekli lakaplı kişi de oynuyordu.:A
Bakmadım oraya daha doğrusu bulamadım :D Kim o? :D

Alınmayan takımları oyun kendisi mi oynatıyor? Diziliş vs olarak. Futbu'da -OzaN'ın oyunu- birisi tarafından alınmayan takımların oyuncuları her maçta oynadığından yoruluyorlardı, o takımlardan transfer yapamıyorduk vs.gibi sorunlar oluyordu. Bu oyunda o tip bir şey yok dimi? :D
Son güncellemede alınmayan takımlardan transfer oluyordu. Computer teklifi beğeniyorsa tabi :D Her maç oynatma sorunu orada da var. Computer devamlı aynı kadroyu kuruyor. Bence çok önemli değil zaten :D Ancak çoğu takımları doldurabilirsek bu sıkıntı olmaz.

Son düzenleme:

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,592
Puanı
860

Son güncellemede alınmayan takımlardan transfer oluyordu. Computer teklifi beğeniyorsa tabi :D Her maç oynatma sorunu orada da var. Computer devamlı aynı kadroyu kuruyor. Bence çok önemli değil zaten :D Ancak çoğu takımları doldurabilirsek bu sıkıntı olmaz.
He tamam. Yaz beni de. Kaç kişi var bu arada?

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

@BesaleT 'de oynar onada sor:A @Tolstoyevski oynar.:X