Orphan Black 5. ve Son Sezon Onayını Aldı!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Orphan Black 5. ve Son Sezon Onayını Aldı!

Orphan-Black-640x300.jpg

Son dönemin dikkat çeken dizilerinden biri olmayı başaran Orphan Black, 5. ve son sezonunun ardından ekranlara veda edecek.

BBC America yaptığı açıklama ile Orphan Black için 5. sezon onayı verdiklerini duyurdu. Ancak 2017 yılında yayınlanan yeni sezonunda final yapacaktır denildi.

Tatiana Maslany’nin başrolünde yer aldığı ve pek çok farklı karaktere hayat verdiği bilim kurgu türündeki dizinin gelecek sezonu da önceki sezonlar gibi 10 bölüm uzunluğunda olacak.

Şu sıralar devam eden 4 sezonu; bu akşam yayınlanacak olan ''From Dancing Mice to Psychopaths'' adlı bölümle ekranlara veda edecek.

4. sezon finalinin posteri de yayınlandı.

Orijinal formatta oku

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hayırlı olsun, sevdiğim bir dizi olmasına karşın olumlu olarak karşılıyorum. 5 sezon bir drama dizisi için ideal bir süre. Daha fazlası zorlama olurdu. Tatiana Maslany'yi umarım bu dizi sonrasında da iyi projeler bekliyor olur. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Reytingleri düşmeye başlamıştı yerinde bir hamle olmuş bence de. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Hayırlı olsun, sevdiğim bir dizi olmasına karşın olumlu olarak karşılıyorum. 5 sezon bir drama dizisi için ideal bir süre. Daha fazlası zorlama olurdu. Tatiana Maslany'yi umarım bu dizi sonrasında da iyi projeler bekliyor olur. :)
Reytingleri düşmeye başlamıştı yerinde bir hamle olmuş bence de. :)
ilk sezonu harikaydı ikinci sezonda kimi bölümler sıksada yinede çok iyiydi sonra dahada vasata yaklaştı ilk sezonki cazibe kalmadı konuda :) bu durumda bitmesi bencede pek sürpriz değil üzülmedim sadece tek dileğim tatiana nın en kısa sürede yeni bir diziyle tekrar karşımıza gelmesi diziler bitsin tatiana bitmesin :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Vallaha ilk sezon da konusuna baglanamamiştım he kusur buluyordum ama Helana karakterı acayıp iyiydi. Onun hatrına devam ettım. Bu sezon cıktı yıne tadı yok. Sevındım kısaca:X

Danger UA!

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
3,713
Puanı
560
İsabet olmuş. 4. sezonu hiç izleyesim gelmiyor. Devam edecek miyim bilmiyorum.