Orlando Bloom’un Yeni Dizisi 'Easy'den İlk Kareler!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Orlando Bloom’un Yeni Dizisi 'Easy'den İlk Kareler!

Orlando_Bloom_picgetty_165748110-1024x538.jpg

Ünlü aktör Orlando Bloom'un başrolünde yer alacağı Netflix’in yeni dizisi Easy'den ilk kareler yayınlandı!

Joe Swanberg'ün yönetmenliğini, senaristliğini ve yapımcılığını üstlendiği, oyuncu kadrosunda Orlando Bloom'un yanı sıra, Malin Akerman, Dave Franco, Jane Adams, Gugu Mbatha-Raw, Michael Chernus, Marc Maron ve Elizabeth Reaser gibi isimlerin yer alacağı yapım, Chicago'da yaşayan insanların aşk, teknoloji, kültür ve yaşam kavramlarını nasıl tanımladıklarına odaklanan bir antoloji olacak.

22 Eylül'de karşımıza çıkmaya hazırlanan dizinin ortalama yarım saatlik bölümlerden oluşacağını da belirtelim. İşte o kareler...

Orijinal formatta oku

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Recep İvedik`in dediği gibi resimlerden de anlaşıldığı üzere dizinin tarzı az-çok ortaya çıktı.İyi yoldasınız koçum izleyin:A
İyi aktör.Filmleri güzel.Dizide hiç izlemedim.İlk bölümüne hakkaten bakıcam:)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Malin Akerman'a Billions'ta aşık olmuştum kadroda görünce çok sevindim. Hem de Orlando Bloom’a eşlik ediyor. Ayrıca Joe Swanberg, Love dizisinde de yönetmenlik yapmıştı. Bu dizi kaçmaz bence. @OzaN @Forumdash @Danger UA! @MasacRE-

@destere senlik kareler var, izlersin belki. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,729
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Malin Akerman'a Billions'ta aşık olmuştum kadroda görünce çok sevindim. Hem de Orlando Bloom’a eşlik ediyor. Ayrıca Joe Swanberg, Love dizisinde de yönetmenlik yapmıştı. Bu dizi kaçmaz bence. @OzaN @Forumdash @Danger UA! @MasacRE-

@destere senlik kareler var, izlersin belki. :)
Malin Akerman'ı ben de severim The Comeback'ten dolayı ama Billions'ta kurtarmamıştı, hatta diğer kadını daha çok beğenmiştim. Burada işler değişir umarım. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Malin Akerman'ı ben de severim The Comeback'ten dolayı ama Billions'ta kurtarmamıştı, hatta diğer kadını daha çok beğenmiştim. Burada işler değişir umarım. :)
Billions'ta ilerleyen bölümlerde çok fazla öne çıkıyor. Kocasına her türlü destek çıkması, yanında durması, cesareti... benim gönlümü kazanmaya yetti. Yönetmenin Love dizisini de göz önünde bulundurunca kötü bir çıkmayacak kanısındayım. Hayırlısı bakalım. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,729
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Billions'ta ilerleyen bölümlerde çok fazla öne çıkıyor. Kocasına her türlü destek çıkması, yanında durması, cesareti... benim gönlümü kazanmaya yetti. Yönetmenin Love dizisini de göz önünde bulundurunca kötü bir çıkmayacak kanısındayım. Hayırlısı bakalım. :)
Love'ın bölümlerinin kaç tanesini yönetmiş ki? Dizilerde yönetmenlik çok da önemli olmuyor genelde. :)