Onur Ünlü'den Yeni İnternet Dizisi: 'Görünen Adam'

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Onur Ünlü'den Yeni İnternet Dizisi: 'Görünen Adam'

Big_636257862477978565.jpg

Başarılı yönetmen Onur Ünlü'den yeni bir internet dizisi geliyor.

'Leyla ile Mecnun', 'Beş Kardeş' ile TV'de iz bırakan yapımlara imza atan Ünlü, sonbaharda vizyona girecek olan 'Kırık Kalpler Bankası' ve Demet Evgar ile Fatih Artman'ı bir araya getiren 'Aşkın Gören Gözlere İhtiyacı Yok'un yanı sıra çekimleri halen devam eden ve geçtiğimiz aylarda vefat eden Pınar Odabaş Aktuğ'a (Leyla ile Mecnun'un yapımcılarından biri) adanan 'Put Şeylere' filmlerinin ardından yeni bir internet dizisini yazıp yönetecek.

Yakında Youtube'da yayınlanacak olan 'Görünen Adam'ın başrolünde 'Ulan İstanbul', 'Familya' gibi projelerde rol alan Erkan Kolçak Köstendil'i izleyeceğiz. Absürd komedi türündeki yapımda birçok ünlü oyuncu da konuk olarak kamera karşısına geçecek.

İşte ilk teaser:
Orijinal formatta oku

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,534
Puanı
860
Ulan o kadar film çektin birini bile neden yayınlamıyon veya bilgi vermiyon? Bir an önce çek şu diziyi de özlemimiz dinsin be.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kırık Kalpler Bankası da bu da yalan oldu demiştim artık haber çıkmayınca. Ama neyse ki ikisinden de geldi haber. Beklemeye geçtim :)

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Onur Ünlü'nün kıymetini bilelim. O her zaman farklı düşünen adam. Erkan Kolçak ise bu projede olduğu için dua etsin. Bu yapım kariyerini yükseltebilir. Ben pek beğenmiyorum oyunculuğunu ama sempatik adam.
Kaçırmam herhalde bu diziyi. :)

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
2015 kışında ilk haberi çıktığından beri beklediğim bir işti. Onur Ünlü işlerine hasretiz ne zamandır. Ne sinemalarını vizyona sokuyor ne de dizisinden haber veriyordu. Sonunda hem filmden hem de diziden haberler geldi çok mutlu oldum. :)

Absürd komedinin hasını yapan bu adam internet dizisi özgürlüne sahip olacak ve süre sorunu da olmayacak. İçinde dramın olacağından da eminim. Yeni bir başyapıt geliyor olabilir çünkü hazırlığı çoook uzun sürdü. Ortaya mükemmel bir iş çıkmaması imkansız. Uzun bir süre bekledik zaten hadi biraz daha bekleyelim bakalım. :)