Oktay Kaynarca ve Onur Tan'dan Altın Kelebek'e Veda!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Oktay Kaynarca ve Onur Tan'dan Altın Kelebek'e Veda!

a8936563-1970-4c0e-8dee-f9f6b7fb4608.jpg

ATV'nin sevilen dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'da sürpriz bir son dakika gelişmesi yaşandı.

Başrollerini Oktay Kaynarca, Deniz Çakır, Tarık Ünlüoğlu, Ozan Akbaba, Yunus Emre Yıldırımer ve Sabina Toziya gibi isimlerin paylaştığı yapım, geçtiğimiz günlerde adayları açıklanan 43. Altın Kelebek Ödülleri'nde kendine 4 dalda (Dizi, Erkek Oyuncu, Kadın Oyuncu, Yönetmen) yer bulmayı başarmıştı. Ancak Oktay Kaynarca ve yönetmen Onur Tan bugün yaptığı açıklamalarla adaylıktan çekildiklerini açıkladı.

Öte yandan Kaynarca ve Tan'ın yerine yeni adaylar bulunup bulunmayacağı ise henüz netleşmedi.

Orijinal formatta oku

Son düzenleme:

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kendileri kaybederler, Altın Kelebek hiç bir şey kaybetmez. :A

Zaten diğer rakiplerinin arasında şansları yoktu. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
En nefret ettğim hareketlerden biri. Beğen ya da beğenme seni bir ödüle layık görmeleri onurdur, teşekkür eder geçersin. Eğer ödül törenini gerçekten beğenmiyorsan hadi geceye de gitmeyebilirsin. (O da ayıptır da ayrı konu)

Zaten Türkiye'de bu gibi zihniyetler yüzünden doğru düzgün ödül töreni çıkmıyor.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Sanki ödül alınca hiç sevinmeyeceklermiş gibi davranmaya gerek yok. Ödülleri alamayacağı belli olduğu için çekilmişlerdir. Hem Oscar, Altın Küre, Emmy gibi törenlerde hiç böyle şeyler olmuyor bizim de onlardan örnek almamız lazım.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Onur Tan o berbat çekimler ile ödül alamaz zaten. Oktay Kaynarca'nın neden çekildiğini anlamadım, umarım Deniz Çakır ödülü alır.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
Onur Tan o berbat çekimler ile ödül alamaz zaten. Oktay Kaynarca'nın neden çekildiğini anlamadım, umarım Deniz Çakır ödülü alır.
kız nasıl anlamadın siz değil miydiniz karadayı ödülleri alsın diye kuzey güneyden bir tek zerrin tekindoru aday bırakan diğerlerinden çekilen :A

şimdi aynısını deniz çakıra yapıyorlar zaten 4 adaylık içinde en yüksek olanı kadın oyuncuydu yılın en çok izlenen yeni dizisine elbet ödül gidecektir bir tek deniz çakır kaldığpına göre edhodan ödül ona gider şark kurnazı raci.ss

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
kız nasıl anlamadın siz değil miydiniz karadayı ödülleri alsın diye kuzey güneyden bir tek zerrin tekindoru aday bırakan diğerlerinden çekilen :A

şimdi aynısını deniz çakıra yapıyorlar zaten 4 adaylık içinde en yüksek olanı kadın oyuncuydu yılın en çok izlenen yeni dizisine elbet ödül gidecektir bir tek deniz çakır kaldığpına göre edhodan ödül ona gider şark kurnazı raci.ss
Ödülü Burcu Biricik veya Burçin Terzioğlu alacak ve Deniz bir başka bahara kalacak inşallah. :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Çok doğru bir karar vermişler, taraflılığı bariz belli olan bir ödül töreninde ben de oyuncu olsam ben de yer almazdım.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
tamamen saçmalık olan bir törene katılmamaları doğru da onur tan ın buraya aday gösterilmesi bile rezilliktir la :D
vadi hiçbir zaman takmamıştır bu ödül törenlerini kaale bile almamıştır sırf geçen yıl kanal d yiz diye onur ödülü gibi saçma bir ödül vermişlerdi