sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sürgünüm yeni bir haber konusu açtı

Ocak 2017'de Başlayacak Yabancı Diziler

taboo-tom-hardy-fx-e1479220234295.jpeg

Yeni dizilere, yeni maceralara yelken açıp yeni karakterler mi tanımak istiyorsunuz? İşte size bu ay içerisinde ilk sezonuyla ekranlara gelecek 10 yeni gıcır gıcır dizi!

Şimdiye kadar yayınladığı kısa süreli teaser'larla beklentileri yükselten diziler, bakalım geçer not alabilecek mi?

İşte Ocak ayının en iyi televizyon yapımları:

1 - The Mick

Kahkaha efektsiz komedi tarzındaki dizi Kaitlin Olson'un canlandıracağı orijinal karakter Mackenzie "Mickey" Murphy'nin etrafında dönecek. Mackenzie, zengin kız kardeşinin ailesiyle yaşadığı Greenwich'e ziyarete gidiyor. Ama kız kardeşi ve eşi kaçakçılık sebebiyle o gün hapse düşünce yeğenlerinin bakımı üstüne kalıyor.

Tarih: 1 Ocak

Kanal: FOX

2 - Beyond

Lost'un yazarlarından biri olan Adam Nussdorf tarafından kaleme alınan dizide; Holden isimli genç bir adam küçükken yaşadığı bir kaza sonrasında komaya girer. Doktorların mucize dediği bir şekilde 12 yıl sonra uyanır. Bu yeni dünyada nasıl hayatta kalacağını, yaşananların neden kendi başına geldiğini öğrenmek zorundadır.

İlk sezon 10 bölümden oluşacak. Dizide Türk asıllı olan güzel oyuncu Dilan Gwyn, Jordan Calloway ve Romy Rosemont ile başrolü paylaşacak.

Tarih: 2 Ocak

Kanal: Freeform

3 - One Day at a Time

Netflix, 1975 ile 1984 yılları arasında 9 sezon süren One Day at a Time'yi yeniden ekrana getiriyor. Dizi Kübalı - Amerikalı bir aileyi merkezine alıyor. Eşinden yeni boşanmış bir kadın, çocukları ve annesiyle birlikte yeni bir hayata başlıyor.

Tarih: 6 Ocak

Kanal: Netflix

4 - Taboo

Başarılı aktör Tom Hardy'nin başrolündeki yeni mini dizi Taboo, Afrika’dan döndükten sonra öldürülen babasının intikamını almaya çalışan James Keziah Delaney’in hikayesini anlatacak. Taboo’da Tom Hardy’nin yanı sıra Jonathan Pryce, Oona Chaplin, David Hayman ve Jefferson Hall gibi isimler de rol alıyor.

Tarih: 10 Ocak

Kanal: FX

5 - Lemony Snicket's a Series of Unfortunate Events

Talihsiz Serüvenler, 2004 yılında Jim Carrey’nin başrolünde yer aldığı filmin Netflix tarafından uyarlaması. Ebeveynlerini trajik bir şekilde kaybeden ve öksüzlerin mirasının peşinde olan, zalim Kont Olaf’ın elinden kurtulmaya çalışan Violet, Klaus ve Sunny Baudelaire üçlüsünün maceralarını anlatıyor. Dizinin başrollerini Neil Patrick Harris, Malina Weissman, Louis Hynes, K. Todd Freeman, Patrick Warburton, Joan Cusack ve Aasif Mandvi gibi isimler paylaşıyor.

Tarih: 13 Ocak

Kanal: Netflix

6 - Sneaky Pete

Yapımcıları arasında Breaking Bad'in yıldızı Bryan Cranston'ın da yer aldığı dizide; hapisten yeni çıkmış olan Marius isimli dolandırıcı peşindekilerden kurtulmak için eski hücre arkadaşı Pete'in kimliğine bürünüp ailesinin yanına yerleşir ve aile işine dahil olur.

Kanal: AMAZON

7 - Tina and Bobby

Michelle Keegan ve Lorne MacFadyen'in başrolünde yer aldığı 3 bölümden oluşan drama da, İngiliz eski futbolcu ve teknik direktör Bobby Moore ile çocukluk aşkı ve sonradan eşi olan Tina Dean’in hikayesini izleyeceğiz.

Kanal: ITV

8 - Riverdale

DC evrenindeki süper kahramanları bir araya getiren yapım küçük bir kasabada geçiyor. Dizide, sakin görünümlü Riverdale’in içindeki gariplikler ve karanlık işlenecek. Karanlık ve gerilimli bir hikayesi olan dizide izleyeceğimiz isimler ise K.J. Apa, Lili Reinhart, Camila Mendes, Marisol Nichols, Cole Sprouse.

Tarih: 26 Ocak

Kanal: CW

9 - Z: The Beginning of Everything

Christina Ricci'nin başrolünde yer aldığı dizi 10 bölümden oluşmakta. Dizide, güzel ve asi roman yazarı Zelda Sayre Fitzgerald'ın tutkulu ve çalkantılı aşk olayları anlatılıyor.

Tarih: 27 Ocak

Kanal: AMAZON

10 - American Gods

The 100 dizisinden tanışıklığımız olan Ricky Whittle'ın başrolünde yer aldığı fantastik ve mitolojik türündeki dizi; hapisten yeni çıkmış ve bir anda kendini eski ve yeni tanrıların arasındaki savaşın ortasında bulan Shadow Moon’un hikayesini anlatıyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Ian McShane, Crispin Glover, Jonathan Tucker, Emily Browning, Gillian Anderson gibi isimler de yer alıyor.

Tarih: Ocak

Kanal: Starz

Orijinal formatta oku

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Beyond dizisinde Dilan Gwyn adlı Türk asıllı oyuncu var. İzlememek olmaz ilk bölümüne bakarız? :) @destere

Taboo'yu zaten izleyecektim. Ian McShane ve Gillian Anderson için American Gods'a bakılır. Son olarak Sneaky Pete'in konusu bir bana mı muhteşem gözüktü?

CW işlerini izleyen arkadaşlar için de 2 güzel dizi var. @Çiğdem- @Forumdash

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Beyond dizisinde Dilan Gwyn adlı Türk asıllı oyuncu var. İzlememek olmaz ilk bölümüne bakarız? :) @destere

Taboo'yu zaten izleyecektim. Ian McShane ve Gillian Anderson için American Gods'a bakılır. Son olarak Sneaky Pete'in konusu bir bana mı muhteşem gözüktü?

Sneaky Pete'in ilk bölümü geçen yıl çıktı aslında, izlemek lazım. Bryan Cranston da konuktu ilk bölümde yanlış hatırlamıyorsam. :):)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Taboo, Rivaldale ve Netflix'in Talihsiz Serüvenleri'ni bekliyorum...

Ekleme:ha bu sezon ha su sezon yayınlanacak derken American God başlıyor sonunda... ona da bakıcam.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Taboo ve Sneaky Pete özellikle ilgimi çeken diziler. İkisini de mutlaka izlemek istiyorum.

Bu ikisinin dışında Beyon'a şans vermeyi düşünüyorum. Dilan Gwyn isimli Türk asıllı oyuncu baş roller arasında olduğu için.

cevaa

Emekli
Reaksiyon puanı
4,419
Puanı
911
Tina and Bobby ilgimi çekti 3 bölümmüş zaten izlerim kesin :D

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Taboo'yu merak ettim ilgi çekici bir hikayesi var. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

The Mick
kahkaha efektsizmiş birde başroldekiler sempatik duruyor yani bu yıl izlediğim pek komedide yok bu olur bence yinede son kararımı izleyince veririm :)

Beyond
ilginç bir konusu var bununda ilk bölümüne bakıp uygunsa devam etmek lazım ..

Taboo
başrol oyuncusu vede dizi konusu bana itici geldi yinede ilk bölüme bakmak lazım , belki göründüğü gibi değildir :)

Sneaky Pete
hem konusu hemde bryan cranston için izleyeceğim dizilerden

Riverdale
bu diziyi @cevaa ve @Çiğdem- e öneriyorum :)

American Gods
Ian McShane varsa konuda ilginçse kesinlikle izlerim
ayrıca dizi fantastikmiş bu açıdan fantaski sever izleyicilere yani @forumdash ve @Çiğdem- e de önereyim :)