'O Hayat Benim'in Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

'O Hayat Benim'in Yeni Sezon Tarihi Belli Oldu!

96492.jpg

FOX'un sevilen dizisi O Hayat Benim'in yeni sezon tarihi belli oldu.

Başrollerinde Ezgi Asaroğlu, Keremcem, Ceren Moray, Sinan Albayrak, Ahu Sungur, Ozan Güler ve Oya Başar'ın yer aldığı, yönetmen koltuğunda Sadullah Şentürk'ün oturduğu Pastel Film imzalı dizi 4.sezonuna başlıyor. Geçtiğimiz sezon 100.bölümüyle ara veren dizi yeni sezonuna bu pazar başlıyor.

O Hayat Benim, yeni sezonuyla Pazar 20.00'da FOX'ta.
Orijinal formatta oku

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Özgür haklı.:A Sen git Kanal D'ne bak. Unutmadık hala 4 bölümde biten Hicran'ı.:T: Ayrıca bayram dönüşü izlenmez zaten. O yüzden reklam yapsada çok etkisi olmazdı. Az saksıya yüklen.:A
Ben yapımcının yerinde olsam FOX'a kızardım. Sen 4. sezona gel ama yayın tarihin birkaç gün önce açıklansın olacak iş değil. :A

pazar günü dizi mi var:A
Baba Candır, Arkadaşlar İyidir, Altınsoylar, Seviyor Sevmiyor ve Hayat Bazen Tatlıdır/Yüksek Sosyete ikilisinden biri. :A

Özgür haklı.:A Sen git Kanal D'ne bak. Unutmadık hala 4 bölümde biten Hicran'ı.:T: Ayrıca bayram dönüşü izlenmez zaten. O yüzden reklam yapsada çok etkisi olmazdı. Az saksıya yüklen.:A
Kanal D'ye bayılmıyorum ama en azından böyle yapmıyor. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061
Ben yapımcının yerinde olsam FOX'a kızardım. Sen 4. sezona gel ama yayın tarihin birkaç gün önce açıklansın olacak iş değil. :A

Baba Candır, Arkadaşlar İyidir, Altınsoylar, Seviyor Sevmiyor ve Hayat Bazen Tatlıdır/Yüksek Sosyete ikilisinden biri. :A
baba candır etkisiz eleman isterse 10 reyting alsın trt nin bölüm başı reklam gelirleri belli
arkadaşlar iyidir gençlik dizisi ohb salt teyze dizisi :F zaten şu hali tehlike değil
seviyor sevmiyor kore uyarlamasıydı dimi belli bir süre sonra kendisi çöker:F
diğerleri belli değil

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Kanal D'ye bayılmıyorum ama en azından böyle yapmıyor. :A

Fox ekranlarına yayınlanma şerefine nail olmuş daha ne istiyormuş o gafil zındık yapımcı. Allahtan belasını istiyor:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
baba candır etkisiz eleman isterse 10 reyting alsın trt nin bölüm başı reklam gelirleri belli
arkadaşlar iyidir gençlik dizisi ohb salt teyze dizisi :F zaten şu hali tehlike değil
seviyor sevmiyor kore uyarlamasıydı dimi belli bir süre sonra kendisi çöker:F
diğerleri belli değil
Baba Candır etkisiz eleman falan değil sezonun çoğunu AB'de Acun'dan sonra 2. tamamladı. Ve OHB de sıktığı için eskisi gibi ilgi göremezse şaşırmam. Elinizde de Efsun'dan başka bir şey kalmadı zaten. :A

Fox ekranlarına yayınlanma şerefine nail olmuş daha ne istiyormuş o gafil zındık yapımcı. Allahtan belasını istiyor:A
Dediğim gibi bu sezon dizinizi Alehandro pardon Efsun bile kurtaramayacak. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Baba Candır etkisiz eleman falan değil sezonun çoğunu AB'de Acun'dan sonra 2. tamamladı. Ve OHB de sıktığı için eskisi gibi ilgi göremezse şaşırmam. Elinizde de Efsun'dan başka bir şey kalmadı zaten. :A

Gaga'nın şarkısının mahv olduğu sahneyi izlemişsin demek.:F Efsun eşi bir sahne çıkartmış. Kesin doğaçlama o sahne.:F

Efsun ile Bahar çatışmasını yeteri kadar izlemedik ki. Tadı çıkmadı daha. O yüzden iyi yazılırsa çok severek izleriz.:Z

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Gaga'nın şarkısının mahv olduğu sahneyi izlemişsin demek.:F Efsun eşi bir sahne çıkartmış. Kesin doğaçlama o sahne.:F

Efsun ile Bahar çatışmasını yeteri kadar izlemedik ki. Tadı çıkmadı daha. O yüzden iyi yazılırsa çok severek izleriz.:Z
Maalesef Yıldızlar Yarışıyor'da denk geldim böyle bir gudubetlik olamaz. İzleyici de bence sıkıldı ondan ve bu sezon tepe taklak edilecek. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Maalesef Yıldızlar Yarışıyor'da denk geldim böyle bir gudubetlik olamaz. İzleyici de bence sıkıldı ondan ve bu sezon tepe taklak edilecek. :A

Emoş mu kullandı sahneyi.:F Ara ara izlede feyz al o sahneden.:A
Aman sana göreye kalsak neler olacağını görecektik her dönem verdiğin ödüllerden.:A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,464
Puanı
1,061

safoz musun sen etkisiz eleman reklam anlamında dedik diriliş kulumuz bile maximum 1.5 milyon kazandırıyor bölüm başı filinta ise 400 bin baba candır da filintadan fazla kazandırmaz reklam geliri yüksek değilse istediği ka yüksek reyting alsın etkisiz eleman oluyor o güne:A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
safoz musun sen etkisiz eleman reklam anlamında dedik diriliş kulumuz bile maximum 1.5 milyon kazandırıyor bölüm başı filinta ise 400 bin baba candır da filintadan fazla kazandırmaz reklam geliri yüksek değilse istediği ka yüksek reyting alsın etkisiz eleman oluyor o güne:A
Reklam geliri kanalı ilgilendiriyor beni ve diğer izleyicileri değil. Bu yüzden gayet de etkili eleman. :A

Hee çatlıyorum kıskançlıktan.:A Ondan bahsediyorum. Rezil diye yorum yapmam lazımdı bu yılda verdin mi ödül. Dur link at hemen iğrençleşeyim.:F
Verdim ama link atmayacağım. Gerçekten ciddiysen kendi çabalarınla arayıp bul. :A