NOW No: 309 - Dizi Yorumları

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
@EFE UYSAL Bakarsın belki Yıldızlar'ın 5. Sezonuna Engin ile değilde Furkan ile gelirsin:Z

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Son 2 gün :Z :A @Yiğitt @MayısKralı @GunesinOglu
Jenerik güzel dinleye dinleye bir hal oldum :F :A
Ckc5aVqXAAAbwNp.jpg

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Daha 2 partın var 1 saatte bitirirsin artık :A :F
Dün gece yorgunluktan 3. parta geçişte bıraktım, daha yeni başladım. :A

Faruk Turgut, Onur ve Lale'li sevgili yapmayı 20 bölüme kadar uzatırız. Malum hep aynı şeyi yapıyor. Güzel Köylü'de bile Berk ile Gizem'i 4. ayda sev yaptıydı. :T:

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Dün gece yorgunluktan 3. parta geçişte bıraktım, daha yeni başladım. :A

Faruk Turgut, Onur ve Lale'li sevgili yapmayı 20 bölüme kadar uzatırız. Malum hep aynı şeyi yapıyor. Güzel Köylü'de bile Berk ile Gizem'i 4. ayda sev yaptıydı. :T:
Evlenecekler zaten 1, 2 bölüme ısınırlar birbirlerine :A :F O kadar uzamaz inş.sss

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Evlenecekler zaten 1, 2 bölüme ısınırlar birbirlerine :A :F O kadar uzamaz inş.sss
Suat Sungur'u nasıl buldun bu arada? Akasya Durağı'nı izledin mi bilmiyorum ama oradaki efendi, saygın rolü çok daha yakışıyordu. Buradaki rolü biraz askıda kalmış, pek de yakışmamış. Mesela bu rol için Levent Ülgen süper olurdu. Ki şu an Kiralık Aşk Aşk dizisinde o rolde, tam da oturuyor. :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Suat Sungur'u nasıl buldun bu arada? Akasya Durağı'nı izledin mi bilmiyorum ama oradaki efendi, saygın rolü çok daha yakışıyordu. Buradaki rolü biraz askıda kalmış, pek de yakışmamış. Mesela bu rol için Levent Ülgen süper olurdu. Ki şu an Kiralık Aşk Aşk dizisinde o rolde, tam da oturuyor. :)
Hastasıydım Akasya Durağının tabi biliyorum bence de pek yakışmamış çok da oturmamış .Levent Lügen olsa efsane olurdu keşke olsaydı çok gülerdik kendisine :D Lalenin ailesi tam oturmuş :D Kardeşleri annesi :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hastasıydım Akasya Durağının tabi biliyorum bence de pek yakışmamış çok da oturmamış .Levent Lügen olsa efsane olurdu keşke olsaydı çok gülerdik kendisine :D Lalenin ailesi tam oturmuş :D Kardeşleri annesi :D
Dizide Onur ve Lale'den önce aileler ön safada yer alıyor zaten. :D

Keşke dizi başka kanalda olsaydı, bu FOX'un ekran rengini pek sevmiyorum. Sanki kalitesiz duruyor. :D Star'da olsun isterdim. :bhr:

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Dizide Onur ve Lale'den önce aileler ön safada yer alıyor zaten. :D

Keşke dizi başka kanalda olsaydı, bu FOX'un ekran rengini pek sevmiyorum. Sanki kalitesiz duruyor. :D Star'da olsun isterdim. :bhr:
Zaten aileler emir veriyor ikisi uyguluyor :F :F Kendileri hiç karar veremiyorlar :A Evlendikten sonra geriye çekilcekler :A :A Star olsaydı cidden daha iyi olurdu ama Foxta daha uzun seyri olacağı kesin :D

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Profilimi No: 309 yaptım. :A
Süper dizi çok eğlenceli kusursuz başladı böyle devam eder inşallah :D Bu hafta reyting 4.5 5'e çıkar diye düşünüyorum. İki dizi daha var yeni başlayan ama biri kesin tutmıcak :D Temmuza doğru çok yükselecektir dün tekrarı 2.30 almış 13 share efso tekrar reytingi alıyor :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Süper dizi çok eğlenceli kusursuz başladı böyle devam eder inşallah :D Bu hafta reyting 4.5 5'e çıkar diye düşünüyorum. İki dizi daha var yeni başlayan ama biri kesin tutmıcak :D Temmuza doğru çok yükselecektir dün tekrarı 2.30 almış 13 share efso tekrar reytingi alıyor :A
Ben pek yükseleceğini düşünmüyorum, Dirilişin izleyicilerinden gelen olur mu pek bilemedim. Üstüne 2 dizi daha başlıyor, bakalım neler olacak? :D

Survivor bitsin, oranlar net olarak ortaya çıkar zaten. :Z

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,148
Puanı
1,060
Selamlar herkese
bende diziyi çok sevdim onurun annesine bayıldım valla bu hafta aşk laftan
anlamaz da başlıyor onada bakmak istiyorum bakalım nasıl oacak

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Ben pek yükseleceğini düşünmüyorum, Dirilişin izleyicilerinden gelen olur mu pek bilemedim. Üstüne 2 dizi daha başlıyor, bakalım neler olacak? :D

Survivor bitsin, oranlar net olarak ortaya çıkar zaten. :Z
4e çıkar diye düşünüyorum kesin Dirilişten gelmesede tekrarları çok iyi gidiyor o bize gösteriyor yükseleceğini :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
2. BÖLÜM YORUMU

Güzel bölümdü yine, biraz gereksiz sahneler var ama karakter tanıtma bölümleri olduğu için pek takmıyorum. :D

Sonu da güzel bitti, Lale iyi lafı koydu. Kendinize gelin Onur beyyy, bırakın bu egoist hareketleri. :T:

Fragmanlar da güzel olmuş, beğendim. :D Baya güzel bölüm olacak gibi duruyor, bizimkiler evlilik kararını aldı. Çocuk bence ''erkek'' olacak. :A Tüm aile kız, bir tane erkek lazım o eve. :D

@EFE UYSAL cinsiyet tahminin nedir? :A