NOW No: 309 - Dizi Yorumları

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061
En iyi oyuncu yarışması yapiyon. görürüm ben seni.:A
Senin güzel üzerinden birini ölümüne savundugun nerde görülmüş:F hepsinin ucu oyunculuğa dayanıyor. Beğeniyorsun bu kızın oyunculugunu inkar etme:F Ayrıca dizide çok pis filtre kullanıyorlar:F @sokak sanati
Su anki oyunculugunu beğeniyorum ama öyle ard arda farkki karakterler oynayabilecek biri degil şu an icin genclik dizilerinde esas kiz öyle ahim şahim bisi yapmasina gerek yok :D ha ileride kendini gelistirir sekil gökce bahadir a ya da ünlü oldum havasinda her yuksek ücretlu isi kabul eder ve rezil olur şekil beros ve tubis gibi onu o zaman konusuruz :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Su anki oyunculugunu beğeniyorum ama öyle ard arda farkki karakterler oynayabilecek biri degil şu an icin genclik dizilerinde esas kiz öyle ahim şahim bisi yapmasina gerek yok :D ha ileride kendini gelistirir sekil gökce bahadir a ya da ünlü oldum havasinda her yuksek ücretlu isi kabul eder ve rezil olur şekil beros ve tubis gibi onu o zaman konusuruz :D
Kız 30 yaşına basana kadar bunları mı konuşup durucaz demek:F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bnm için konuşulacak bişi yok hande ikidir oynayabileceği rolleri seçiyor :D tutup da yaşım genç genç kösem olayım ya da aksiyon dizisinde oyniyim demiyor :D
Oldu da dizisi bitti 1 sene ara verdi hala gençlikte mi oynayacak :A 25 filan oluyor o zamana sanırım... 2 sene ne olgunluğu gelecek :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061
Hıiı romantik komedi diyorsun :F gençlik dizisiyle farksız zaten :A
ayol aşk laftan anlamaz gençlikten çok romantik komedi hatta şablon bile kiralık aşkla aynı soğuk patron-sakar kız-şirketin sanatçı ruhlu elemanı-esas oğlana göre daha az ön plana çıkan daha hayat dolu ortak :F

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ayol aşk laftan anlamaz gençlikten çok romantik komedi hatta şablon bile kiralık aşkla aynı soğuk patron-sakar kız-şirketin sanatçı ruhlu elemanı-esas oğlana göre daha az ön plana çıkan daha hayat dolu ortak :F
Kızımız şimdiden kendini tekrar etme planlarını hazırladın diyorsun :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,535
Puanı
1,061
Kızımız şimdiden kendini tekrar etme planlarını hazırladın diyorsun :A
belli olmaz :D bu dizi şöyle 50 bölüm sürerse bitince eğitim falan alsın oyunculuk üzerine zaten dolce gabbana beğeniş kızı amerikaya gitsin:F kendi yaşıtı bir neslihan atagül var o da ara verir gibi kara sevdadan sonra çocuk falan yapar:D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,127
Puanı
1,060
Abimler vardı diziyi nasıl izledim bilemedim valla ama güzeldi beğendim bölüm
onurla lale çok tatlı yaa pelinsu beni gittikçe delrtiyo he

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
belli olmaz :D bu dizi şöyle 50 bölüm sürerse bitince eğitim falan alsın oyunculuk üzerine zaten dolce gabbana beğeniş kızı amerikaya gitsin:F kendi yaşıtı bir neslihan atagül var o da ara verir gibi kara sevdadan sonra çocuk falan yapar:D
Yatak odalarının kariyer planlamasını da mıyopıyorsun :F Sanane Neslihandan :F