NOW No: 309 - Dizi Yorumları

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Baklava ve kaslar fena :A Tam @Çiğdem- lik :F :A @Yiğitt @MayısKralı @GunesinOglu @cookies
13398505_642197482604894_1132418541_n.jpg

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
O hali olsa herkesin favorisi olur ama yönetmen senaristler adamı ne hale getirdiler. :T: Diziyi biran önce izle çok güzel iş olmuş çok beğenirsin eminim :A
Yarın iki bölümü peş peşe izlerim, yorumumu yaparım. :bhr:

Birazcık sakal olsa tam olacak, böyle çok parlıyor. :(

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Diziyi tutturduk, bundan sonrası izler konuşuruz zaten. :A

Ha bu arada hem Aşk Laftan Anlamaz ve Seviyor Sevmiyor dizilerinin rakip olacak olması kötü oldu. Hepsi birbirinin kuyusunu kazacak gibi. :(
Aynen çok konuşuruz artıkta o iki diziden birinin tutmayacağı aşikar benim gözümde o hangisi olur bilemem diğeri orta şekerli olur yaz aylarında bizle yarışır biz tabi zirveyi alırız 4 reytinglik kitlemiz şimdiden oluştu hemde çarşamba :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aynen çok konuşuruz artıkta o iki diziden birinin tutmayacağı aşikar benim gözümde o hangisi olur bilemem diğeri orta şekerli olur yaz aylarında bizle yarışır biz tabi zirveyi alırız 4 reytinglik kitlemiz şimdiden oluştu hemde çarşamba :A
Bu proje Furkan Palalı'ya yarayacak, kendisini burada izleyiciye gösterme şansı olacak. Diğer dizilerde gölgede ve yanda kalmıştı.

Demet Özdemir klasik aynı, sürekli yaz dizilerinde ve bu rollerde olması kendisi adına üzücü. Çok severim kendisini ama daha iddialı işlerde kendisini geliştirmeli diye düşünüyorum ben. :)

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
Bu proje Furkan Palalı'ya yarayacak, kendisini burada izleyiciye gösterme şansı olacak. Diğer dizilerde gölgede ve yanda kalmıştı.

Demet Özdemir klasik aynı, sürekli yaz dizilerinde ve bu rollerde olması kendisi adına üzücü. Çok severim kendisini ama daha iddialı işlerde kendisini geliştirmeli diye düşünüyorum ben. :)
Aynen Furkan için çok iyi olacak her hafta soyundururlar artık :F :A
Demete bende takıldım dram dizilerinde oynamasını isterim o duyguları vereceğini düşünüyorum çok iyi oyuncu gerçekten hakkını veriyor.
Furkanla Demet dizide yakışmışlar :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aynen Furkan için çok iyi olacak her hafta soyundururlar artık :F :A
Demete bende takıldım dram dizilerinde oynamasını isterim o duyguları vereceğini düşünüyorum çok iyi oyuncu gerçekten hakkını veriyor.
Furkanla Demet dizide yakışmışlar :D
İkisi de minyon tipli, yakışırlar zaten de bakalım konu nereye gidecek? :D

Bu arada Sumru Yavrucuk nasıl, ben en çok onu merak ediyorum. :D

EFE UYSAL

Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
İkisi de minyon tipli, yakışırlar zaten de bakalım konu nereye gidecek? :D

Bu arada Sumru Yavrucuk nasıl, ben en çok onu merak ediyorum. :D
1 2 haftaya evlenicekler :D Sumru Yavrucuk efsane oynuyor başrol oyuncuları tittizlikle seçilmiş on numara oynuyor rolü yaşıyor resmen Demetin (Lalenin) annesi baya yakıştılar kardeşleride baya komikler sende izleyince göreceksin :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1 2 haftaya evlenicekler :D Sumru Yavrucuk efsane oynuyor başrol oyuncuları tittizlikle seçilmiş on numara oynuyor rolü yaşıyor resmen Demetin (Lalenin) annesi baya yakıştılar kardeşleride baya komikler sende izleyince göreceksin :D
Merak ettim, yarın sabah izleyeceğim direk. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
1. BÖLÜM

Dizi buram buram uyarlama kokuyor, uyarlama olduğu nasıl da belli ama. :D

Ben beğendiğim diziyi, eğlenceli ve güzel bir iş olmuş. Yıldız ve Fikret'e özellikle bayıldım, çok güldürdü ikisi beni. Fikret'in bu çapkınlığı başına garanti bi bela alacak. :D

Ve en çok merak ettiğim soru Furkan Palalı'ydı. Açıkçası çok tereddütteydim ama ben beğendim kendisi. Oyunculuğunu geliştirmesi gerekiyor evet ama rolüne yakışmış, oturmuş da. Hafif sakalı olsa daha iyi olur gibi imaj bakımından. @EFE UYSAL :bhr:

Demet Özdemir yine aynı tarz rolde, izlemeden tahmin etmiştim. İlerletmesi lazım artık kendisini, farklı işlere bakması lazım. :D Oyunculuğunu ve samimiyetini zaten seviyorum. Sumru Yavrucuk döktürüyor zaten, ona tek kelimem yok. Bayılıyorum o kadına. :D

Genel olarak kadronun tüm isimleri iyiydi, beğendim diziyi ben. Bundan sonra ''No: 309'' diyoruz. :A 2. bölümü de biraz sonra izleyeceğim, yoruma bekliyoruz herkesi. :Z