Netflix'in Yeni Filmi 'Bihter'in Çekimleri Başladı!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,163
Puanı
1,061
Fr6jc2YXgAA6Gfy

Netflix'in merakla beklenen yeni filmi 'Bihter'in çekimleri başladı.

Yapımcılığını Tims&B Productions'ın üstlendiği, kadrosunda Farah Zeynep Abdullah (Bihter), Boran Kuzum (Behlül), Osman Sonant (Adnan), Hande Ataizi (Firdevs), Ebru Özkan (Matmazel), Helin Kandemir (Nihal), Nezaket Erden (Peyker), Lorin Merhart (Beşir), Mertcan Tekin (Nihat) ve Mert İnce'nin (Bülent) yer aldığı yapım, bugün sete çıktı.

Yönetmenliğini Caner Alper ve Mehmet Binay'ın, senaristliğini Merve Göntem'in üstlendiği yapım, Halit Ziya Uşaklıgil'in kaleme aldığı Aşk-ı Memnu hikayesini 1930'lar Türkiye'sine taşıyacak.

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
63,163
Puanı
1,061
İyi de çıksa kötü de çıksa çok izlenip konuşulacağı ve yıla damga vuracağı kesin. Farah Zeynep Abdullah'tan aksi de beklenemez. :A Farklı bir evren anlatılmasına rağmen kast için "diziyle uyumsuz" diyenler kafalarını yiyedururken iyi oyuncular ve yönetmenlerin olması bana yeterince güven veriyor. :Z

• Güldürdün
Reactions: cookies

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,658
Puanı
1,061
Yan kast dizideki kadar güçlü değil. İlgi çeker ama beğenileceğini sanmıyorum.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,936
Puanı
360
Bekliyorum güzel bir kadro kurmuşlar bence.

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,390
Puanı
1,061
Cast gayet güzel. Özellikle Matmazel, Firdevs, Adnan karakterleri için cok uygun oyuncular seçilmiş. Aşk-ı Memnu, izleyici için zaten tarihin en özel dizilerinden biri. Sırf bu yüzden bile epey ilgi görüp konuşulacaktır.