Netflix'in İlk Yerli Dizisinin Kadın Başrol Oyuncuları Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Aserat yeni bir haber konusu açtı

Netflix'in İlk Yerli Dizisinin Kadın Başrol Oyuncuları Belli Oldu!

259780.jpg

Netflix'in merakla beklenen ilk yerli dizisi için hazırlıklar tüm hızıyla sürüyor.

Yapımcılığını O3 Medya'nın, ilk 3 bölümün yönetmenliğini Can Evrenol'un üstleneceği, başrolünde Çağatay Ulusoy'un yer alacağı iddialı yapımın kadın başrol oyuncusu daha önce 'Tatlı İntikam' ve 'Bu Şehir Arkandan Gelecek'te izlediğimiz, 'Delibal' filminde de yakışıklı oyuncuya eşlik etmiş olan Leyla Lydia Tuğutlu oldu.

Öte yandan şu sıralar BluTV'nin yeni dizisi 'Dudullu Postası'nda rol alan Hazar Ergüçlü ise yardımcı kadın başrol oyuncu olarak yapımda Zeynep karakterini canlandıracak.

Kaynak: Birsen Altuntaş

4757591-1176863091.jpg
hazarkutu72924503659f71673c9ae3.jpg

Orijinal formatta oku

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
Doğruysa ikisi de iyi isimler. Leyla Lydia hem çok güzel hem de yetenekli bir kız ve hak ettiği değeri görmediğini düşünüyorum. Zaten Delibal'da Çağatay'la bayağı uyumluydular.

Hazar Ergüçlü'de de bayağı şans var kızın 2. dijital projesi olacak. :D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Harika, üç isim de bayıla bayıla izlediğim isimler. Oha çok sevindim diyebilirim, süüppeeerrr. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Leyla'yı başrol, Hazar'ı yardımcı yapanın kafasından istiyorum.

Ben Öykü Karayel'in olmasını isterdim..

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Çağatay Ulusoy ile Leyla Lydia Tuğutlu, Delibal'da uyum içerisindeydiler. Yine iyi ikili olurlar. Alışılmış bir çiftin en büyük avantajı da önceden yakalanılan uyum. Filmi izleyenler çifti daha çabuk benimser ve ikili daha kolay uyum sağlar.

Diğer kadın oyuncu Hazar Ergüçlü ile de Çağatay Ulusoy, dizide birlikte rol almıştı. Yine uyum olacak ve uyum olacak.

Çağatay Ulusoy'la birlikte rol alan isimlerin tercih edilmesi, uyum açısından iyi olacak.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Basit isimler olmuş daha iyi oyuncular gelebilirdi :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
İkisi de çok iyi seçimler olmuş.

Leyla Lydia, Çağatay’la daha önce Delibal’da rol almıştı ve oldukça uyumluydular. Oyunculuğu da gayet iyi. O yüzden çok iyi seçim olmuş.

Hazar’la da daha önce Medcezir’de beraber rol almıştı Çağatay. Partner olmasalar da yakın arkadaş olan iki karakteri canlandırıyorlardı. Eylül ve Yaman... Yanyana izlemeye alışkınız yani ikisini, bu yüzden yine çok iyi bir seçim olmuş. Hazar’ın da oyunculuğu çok iyidir.

Dizi, Netflix’te olacağı için kaliteli olmasına kesin gözüyle bakıyorum, zaten büyük bir titizlikle hazırlanıyor proje. Bir an önce başlasın da izleyelim. :Z

Bu nasıl Netflix. :D

Dizi, Netflix’in Türkiye için hazırladığı bir iş olduğu için kadroda Türk isimler yer alıyor. Mesela Dark, Netflix Almanya için hazırlanmıştı, o yüzden kadroda Alman oyuncular yer alıyor. :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Çiğdem- heyecanın bir kat daha arttı şimdi değil mi :A İki tane birbirinden güzel ecünnü ve Çağatay bir arada :Z

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,936
Puanı
1,061
İkisi de çok iyi seçimler olmuş.

Leyla Lydia, Çağatay’la daha önce Delibal’da rol almıştı ve oldukça uyumluydular. Oyunculuğu da gayet iyi. O yüzden çok iyi seçim olmuş.

Hazar’la da daha önce Medcezir’de beraber rol almıştı Çağatay. Partner olmasalar da yakın arkadaş olan iki karakteri canlandırıyorlardı. Eylül ve Yaman... Yanyana izlemeye alışkınız yani ikisini, bu yüzden yine çok iyi bir seçim olmuş. Hazar’ın da oyunculuğu çok iyidir.

Dizi, Netflix’te olacağı için kaliteli olmasına kesin gözüyle bakıyorum, zaten büyük bir titizlikle hazırlanıyor proje. Bir an önce başlasın da izleyelim. :Z

Dizi, Netflix’in Türkiye için hazırladığı bir iş olduğu için kadroda Türk isimler yer alıyor. Mesela Dark, Netflix Almanya için hazırlanmıştı, o yüzden kadroda Alman oyuncular yer alıyor. :A
Bu nasıl Netflix. :D
O yüzden demiyor sanırım seçilen oyuncuları beğenmediği için sitem etmiş. :A

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,608
Puanı
860
En kaliteli isimler internete kaçıp rahat rahat iş yapmak istiyor ama gelin görün birileri yine taş koyma peşinde.