Netflix'in İlk Türk Dizisinin Konusu Belli Oldu!

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

3a71cd5e-e9ac-4652-833e-c6545768d7a3.jpg

İnternet televizyonculuğunun en önemli temsilcilerinden biri olan Netflix'in çekeceği ilk Türk dizisinin konusunu belli oldu!

Vatanım Sensin, İstanbullu Gelin gibi başarılı yapımların yapımcılığını üstlenen O3 Medya ile Netflix'in çekeceği ilk Türk dizisinin konusu belli oldu. Milliyet Gazetesi'nden Ali Eyüboğlu'nun açıkladığı bilgiye göre dizinin konusu şu şekilde olacak:

Amerikalı bir baba, IŞİD’e katılan oğlunu bulup kurtarmak için Türkiye’ye gelir ve Güneydoğu’ya geçer. Baba, bölge halkından aldığı destekle Irak’a geçer ve IŞİD’e katılır. Kısa sürede terör örgütünün önemli militanlarından biri olan babayı IŞİD, haremine verdiği esir kadınlarla ödüllendirir. Baba; kadınlardan birinin Alman olduğunu, onun da çocuğunu kurtarmak için IŞİD’e katıldığını öğrenir. Hikaye de bu konu üzerinden şekillenecek.

Dizinin oyuncu kadrosu, ismi ve kanalı henüz belli değil.

Orijinal formatta oku

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Bu ne ekstrem bir konu la :A Enteresan, senaristi görmek lazım. Propaganda kokusu alıyorum.

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Olay bir dizi geliyor anlaşılan. Hektar hektar heyecanlandım konuyu görünce.:Z

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,599
Puanı
860
Konu çok ortalık karıştırır. Ben iyi bir cast bekliyorum. Mesela Erdal Beşikçioğlu'ndan çok iyi kötü karakter hadi zorlarsan iyi bir komutan bile çıkabilir. Tek temennim ise başrolde "gerçek bir oyuncunun" olması.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Gece konuyu açayım dedim de Netflix beni gıcık, sinir etti açmadım :A
Neyse Homeland'in ilk sezonu gibi gibi geldi bana :X Brody tarzı @OzaN @sürgünüm

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

3a71cd5e-e9ac-4652-833e-c6545768d7a3.jpg

İnternet televizyonculuğunun en önemli temsilcilerinden biri olan Netflix'in çekeceği ilk Türk dizisinin konusunu belli oldu!

Vatanım Sensin, İstanbullu Gelin gibi başarılı yapımların yapımcılığını üstlenen O3 Medya ile Netflix'in çekeceği ilk Türk dizisinin konusu belli oldu. Milliyet Gazetesi'nden Ali Eyüboğlu'nun açıkladığı bilgiye göre dizinin konusu şu şekilde olacak:

Dizinin oyuncu kadrosu, ismi ve kanalı henüz belli değil.

Orijinal formatta oku

Konu muhteşem gerçekten. Meraklardayız.

Bu ne ekstrem bir konu la :A Enteresan, senaristi görmek lazım. Propaganda kokusu alıyorum.

Olay bir dizi geliyor anlaşılan. Hektar hektar heyecanlandım konuyu görünce.:Z

Konu çok ortalık karıştırır. Ben iyi bir cast bekliyorum. Mesela Erdal Beşikçioğlu'ndan çok iyi kötü karakter hadi zorlarsan iyi bir komutan bile çıkabilir. Tek temennim ise başrolde "gerçek bir oyuncunun" olması.

Gece konuyu açayım dedim de Netflix beni gıcık, sinir etti açmadım :A
Neyse Homeland'in ilk sezonu gibi gibi geldi bana :X Brody tarzı @OzaN @sürgünüm
Netflix'ten yalanlama geldi, konu kilit.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...