Netflix, Türkiye'de En Çok Hangi Dizileri İzlediklerini Açıkladı!

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ruth zor kızdır boşver onu sen, Martin'in kızını al o kolay lokma :A Atypical de tırt bir şeye benziyor izlemem herhalde onu ya benim aklımda daha güzel diziler var :A
ruthla alakanı tümden bitir ben geldim artık :)
martinin kızının yanına adres sormak için uğrasan soyunup kucağına atlar insanın :) o kadar kolay olmamalı hiçbirşey olayın esprisi kalmıyor :)

Vardır aklımda bulunsun :A forumda konusu varmı acaba :A
forumda diziyi üç kişi izlemiş konu açmayı akıl edememişlerse yuh onlara :) konu açmadınızmı @Forumdash @MasacRE- :)

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Vardır aklımda bulunsun :A forumda konusu varmı acaba :A
Buyur :A

https://fav10.net/forum/threads/ozark-dizi-yorumları.270142/

O zaman da sormuşum izliyor muyuz diye @Harunnn60 a beğenmeyince tek başına sessiz sedasız izleyip bitirdim ben :A

martinin kızının yanına adres sormak için uğrasan soyunup kucağına atlar insanın :) o kadar kolay olmamalı hiçbirşey olayın esprisi kalmıyor :)

forumda diziyi üç kişi izlemiş konu açmayı akıl edememişlerse yuh onlara :) konu açmadınızmı @Forumdash @MasacRE- :)

Konu yukarıda :A

Ne güzel işte, hiç uğraşmana gerek yok Martin'in kızı iyidir iyi al hayrını gör :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Buyur :A

https://fav10.net/forum/threads/ozark-dizi-yorumları.270142/

O zaman da sormuşum izliyor muyuz diye @Harunnn60 a beğenmeyince tek başına sessiz sedasız izleyip bitirdim ben :A

Konu yukarıda :A

Ne güzel işte, hiç uğraşmana gerek yok Martin'in kızı iyidir iyi al hayrını gör :A

@MasacRE- izlşyorsa hevesim kaçtı vlla :A :A :A

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Harun da yok Twd -Punisher izleyemedim henüz yarın bakıcam onlara :A

Ozar ka bu Noel tatilinde belki bakarım ama ecünnü dizisine bakmam @destere :A
Twd'yi izledim ben yine zayıf bir bölümdü geçen bölüm kadar olmasa da :A Punisher'i de Harun gelene kadar eksik iki bölümümü izlerim sonra bekleriz Harun beyi :A

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
bana tavsiye ettiğiniz ozark ı siz demeden önce keşfedip tüketmiştim zaten :) ilk sezonki tüm bölümleri iki günde bitirdim harikaydı ve @Çiğdem- e de profilinde tavsiye etmiştim diziyi :)
benim favorim ruth adlı kızdı @Forumdash :) öyle serseri tipli kızlara aşığım :) martinin kızı charlotte da fena sayılmaz ama çok mal duruyordu yani ilk yakaladığı oğlanla işi pişirmesi fiyaskoydu insan ağırdan alır biraz :) şimdi ben ozark ı izlediğime göre siz artık atycipal i izlersiniz :)

izlememiştir izlemeye başlayıp bırakmıştır ama sen mutlaka izle :)
Ohhh bee sana tavsiye etmeyi çok istediğim diziydi:X İzlemen iyi oldu. Ben de kardeşini sevdim. Piskopat ruhlu ama şimdilik bişey yok.

Ben durum güncelemesinde bi ara OZARK'ın konusu olmadiği isyan etmiştim. Zorla acıldı yani ama yorum yapan yoktu benden başka:X

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ohhh bee sana tavsiye etmeyi çok istediğim diziydi:X İzlemen iyi oldu. Ben de kardeşini sevdim. Piskopat ruhlu ama şimdilik bişey yok.

Ben durum güncelemesinde bi ara OZARK'ın konusu olmadiği isyan etmiştim. Zorla acıldı yani ama yorum yapan yoktu benden başka:X
Sen de tek bir tane yorum yapmışsın zaten, kimse olmayınca ben öyle izleyip geçtim :A 2. sezona ekip kalabalıklaşırsa yorumlayarak gideriz artık :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sen de tek bir tane yorum yapmışsın zaten, kimse olmayınca ben öyle izleyip geçtim :A 2. sezona ekip kalabalıklaşırsa yorumlayarak gideriz artık :D
Ben bitirmeden konusunu açalim diye seslenmiştim ama oralı olunmayınca bende hepsini bitirdim sonra ESİD bölümünde isyan ettim :F Sezonu oraya yorumlayıp sonra kopyaladım konuya:X Olsun 1 tane 1 tanedir. Sen oraya yorum yapsaydın ben favori yarişmasında öğrenmezdim senin de izlediğini:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

netflix gelince haftaları beklemek mazi oldu öyle olunca netflix den takip edenler çok kısa sürede tüm bölümleri izliyor yoorum yapmaya fırsat kalmıyor :) oysa eminim en az izleyen 4 kişi vardır forumda :)
biz lucifer ı üç kişiyle sayfalarca doldurabiliyorsak 4 kişi bir kamyon dolusu yorum yapardı ama işte netflix buna engel olmuş :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
netflix gelince haftaları beklemek mazi oldu öyle olunca netflix den takip edenler çok kısa sürede tüm bölümleri izliyor yoorum yapmaya fırsat kalmıyor :) oysa eminim en az izleyen 4 kişi vardır forumda :)
biz lucifer ı üç kişiyle sayfalarca doldurabiliyorsak 4 kişi bir kamyon dolusu yorum yapardı ama işte netflix buna engel olmuş :)
Ama adamlar tek oturuşta izlemelik dizi yapıyorlar:X Haftalık olsa izleyemem heralde:X Ama böyle olunca heycanla hemen acıp izliyorsun. Tadı damadiğinda kalıyor. Benim yazdan beridir en keyifle izlediğim diziydi. Sonra Stranger Things oldu:X Hala üste dizi gelmedi kaç aydır.

gözlemci

Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
atypical güzel bir dizi izlemeyenlere tavsiye ediyorum özellikle @Forumdash bu diziye başlamadıysan mutlaka başla sam karakteride ilginç ama ben tabi kızkardeşi casey e vurulmuştum :)
@Çiğdem- sende seveceksindir diziyi :)
@MasacRE- @MEnes @Harunnn60 @Doğu @mrt-06 @XanTier @gözlemci @cookies izlemediyseniz sizede tavsiye ederim :)

iron fist i ilk ona ben soktum :) ama jessica jones un listede olmaması büyük kayıp :)

onada bakmıştımda başrolde mal gibi bir sarışın vardı açılmadı bir türlü :)
Ne tuhaf isimli diziler çıkmış görmeyeli :A Bi yabancı dizi bölümüne dadanmam lazım bir ara :D

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ben bitirmeden konusunu açalim diye seslenmiştim ama oralı olunmayınca bende hepsini bitirdim sonra ESİD bölümünde isyan ettim :F Sezonu oraya yorumlayıp sonra kopyaladım konuya:X Olsun 1 tane 1 tanedir. Sen oraya yorum yapsaydın ben favori yarişmasında öğrenmezdim senin de izlediğini:X

Aynen Netflix olayı da var, insanın elinin altında olunca bütün bölümler direk izleyip bitiresi geliyor :A

Ya bu arada bir şey diyeceğim konunun başıyla ilgili. Sizce de çok saçma değil mi ya liste. Stranger Things, Narcos, House of Cards, 13 Reasons Why falan hiçbiri yok nasıl iş bu Netflix'in en popüler dizileri bunlar değil mi yahu ben mi yanlış biliyorum :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ama adamlar tek oturuşta izlemelik dizi yapıyorlar:X Haftalık olsa izleyemem heralde:X Ama böyle olunca heycanla hemen acıp izliyorsun. Tadı damadiğinda kalıyor. Benim yazdan beridir en keyifle izlediğim diziydi. Sonra Stranger Things oldu:X Hala üste dizi gelmedi kaç aydır.
orda kore dizileride var dediğim bir dizi vardı o gün ismini söylemiştim Bimilui Soop , netflix den izleyebilirsin imdb puanıda bayağı yüksek 8.8 gibi :)

Ne tuhaf isimli diziler çıkmış görmeyeli :A Bi yabancı dizi bölümüne dadanmam lazım bir ara :D
ozark dan başla işe :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Aynen Netflix olayı da var, insanın elinin altında olunca bütün bölümler direk izleyip bitiresi geliyor :A

Ya bu arada bir şey diyeceğim konunun başıyla ilgili. Sizce de çok saçma değil mi ya liste. Stranger Things, Narcos, House of Cards, 13 Reasons Why falan hiçbiri yok nasıl iş bu Netflix'in en popüler dizileri bunlar değil mi yahu ben mi yanlış biliyorum :D
Bi eksiklik var gerçekten:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

hepsini geç jessica jones da yok yani akıl alır gibi değil ona sinir oldum :))

ama bu sezon yayınlanmadığı için olabilir :) bu arada narcos u sevmedim :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
orda kore dizileride var dediğim bir dizi vardı o gün ismini söylemiştim Bimilui Soop , netflix den izleyebilirsin imdb puanıda bayağı yüksek 8.8 gibi :)

ozark dan başla işe :)
Şu aralar hayatıma Kore dizisi alamam :X Ama Sun'ın dizisi diyorsan yazın izlicem kesinlikle:X