Harunnn60

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
jessica devam ettiği müddetçe benim açımdan sorun yok :) yalnız gidişat kötü sanki her an jessicayıda bitirirler diye endişeye kapıldım şimdi :)
birde punisher kazması devam edecek diye sanki çok sevinmiş gibi yapıyorsunuz onu anlamadım? punisher çöp resmen onunla luk denen zenci beygirin dizileri hiç başlamamalıydı :)

Deredevil daha geçen gün 6 sezondan bahsediyorduk :( :( :(

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061
@destere @xemrexxx En çok sevenlerin alamancı @kerem çatlasın :A :A :A
DtaXHaFWkAA81FC.jpeg

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Daredevil'de sen izle diye kapında bekliyordu :A Neyse çok açık bir konu kalmadı izle derim :A

Punisher ve jessica'da sezonlarını yayınlayıp biter artık. :( @destere @Çiğdem-

@MasacRE- Punisheri seviyordu o bitince görücez kütük beyi :A :A :A
Neyse bakarız, yeni sezonu da olmayacağına göre vakit iyice çoğaldı, günün birinde izlerim belki :A Punisher da çerezlik dizi işte biterse bitsin banane bir de ona mı üzüleceğim :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061
Bence @destere ne zaman foruma girmeye çalışsa çökük olarak görüp geri gidiyor
:F :F :F @serhatt @xemrexxx @MasacRE-
Forum geceleri çöküyor, @destere de geceleri girer genelde. O yüzden mümkündür :A
Hep derim @destere nin totosu forumun girişine sığmıyor diye forum çöküyor :A @Harunnn60 @serhatt @DarkLegenD @cookies @Dosi @vadikızı @mrt-06 @Aserat @xBUGRAx @Yiğitt @ozmoturk @dreamy @MEnes @Doğu @turkuazz @Billy Kane @Maskeli Fedai @ozgur2113

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Forum geceleri çöküyor, @destere de geceleri girer genelde. O yüzden mümkündür :A
Bazen gündüzleride geliyor ama dün gündüzde yoktu forum :F

@destere de kafasına göre gelip gitmeyi görsün ayoll artık forum onu kabul etmiyor :A :A :A @Harunnn60