Netflix, Black Mirror'a 12 Bölüm Onay Verdi!

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Netflix, Black Mirror'a 12 Bölüm Onay Verdi!

thumbnail_1431720931-150x150.jpg

İlk iki sezonu büyük ilgi çeken, en son 16 Aralık 2014’te Jon Hamm’in başrolünde yer aldığı ''White Christmas'' adlı özel bölümüyle de adından sıkça söz ettiren Black Mirror, yeni kanalına yerleşip geri dönüyor.

Yayın hayatına İngiltere'de Channel 4'te başlayan dizi, yeni bölümleriyle ABD'li Netflix kanalına transfer oldu ve 12 bölümlük 3. sezon onayı aldı.

Dizi, teknolojinin ilerlemesiyle beraber insanoğlunun hayatına olan etkileri üzerine her bölümü farklı bir hikaye anlatan antoloji bir yapım.

Bu konuyu orijinal haber formatında görüntüle

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Abovv ne yapmış bunlar, 12 bölüm Black Mirror mu olurmuş. :):)

Bu diziyi efsane yapan şey her bölümde çok orijinal konular işlemesi. Bir yılda 12 tane ilginç konu birden bulmaları neredeyse imkansız. Bazı bölümler çok tırt çıkacaktır. :(

Neyse iyi düşünelim inşallah 12 harika bölüm izleriz ama 10 falan olsaydı bari ya 12 nedir :)):

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

Bu diziyi efsane yapan şey her bölümde çok orijinal konular işlemesi. Bir yılda 12 tane ilginç konu birden bulmaları neredeyse imkansız. Bazı bölümler çok tırt çıkacaktır. :(

Neyse iyi düşünelim inşallah 12 harika bölüm izleriz ama 10 falan olsaydı bari ya 12 nedir :)):
Tek seferde yayınlarlarsa süper olur. Bir de umarım her bölüm farklı konu işlenmesi geleneğini bozmazlar. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ben 3 bölümünü izlemiştim bu dizinin. Şu ana kadar toplamda kaç bölüm yayınlandı bilmiyorum ama izlediğim 3 bölümünde de ilgi çekici konular yer alıyordu. Gerçi son izlediğim teknoloji konulu bölümünü diğer 2'sine göre sıkıcı bulmuştum ama yine de öyle bir konuya güzel bir şekilde değinmişlerdi.

Eğer bölümler içinde yine ilgi çekebilecek konular bulursam izlerim. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Ben 3 bölümünü izlemiştim bu dizinin. Şu ana kadar toplamda kaç bölüm yayınlandı bilmiyorum ama izlediğim 3 bölümünde de ilgi çekici konular yer alıyordu. Gerçi son izlediğim teknoloji konulu bölümünü diğer 2'sine göre sıkıcı bulmuştum ama yine de öyle bir konuya güzel bir şekilde değinmişlerdi.

Eğer bölümler içinde yine ilgi çekebilecek konular bulursam izlerim. :)
Her sezonu 3 bölümden oluşuyor. Şimdiye kadar 2 sezon 6 bölüm ve 1 bölüm de 'White Christmas'' adlı özel bölüm yayınlandı. Yani toplam da 7 bölüm yayınlandı.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Yok ya tek seferde yayınlamasınlar. Teker teker yayınlansın sindire sindire izleyelim, yorumlayalım. Tek seferde yayınlanınca iş yarış yapmaya dönüşüyor. :(
House of Cards'ı yarış yaparak izlemedik mesela. 1 haftaya yayarak izledik. Bir bölüm izliyosun sonra bir hafta bekliyorsun, bi de araya başka diziler giriyor izlediğini tamamen unutuyorsun. Bir de şu var, Bloodline hafta hafta izleyince sıkıcı olabilir peş peşe izleyince daha iyi olabiliyor. :)

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
House of Cards'ı yarış yaparak izlemedik mesela. 1 haftaya yayarak izledik. Bir bölüm izliyosun sonra bir hafta bekliyorsun, bi de araya başka diziler giriyor izlediğini tamamen unutuyorsun. Bir de şu var, Bloodline hafta hafta izleyince sıkıcı olabilir peş peşe izleyince daha iyi olabiliyor. :)
Valla bana yarış gibi geldi. Bir bakıyorum birisi 10. bölüme geçmiş, hadi ben de izleyeyim geri kalmayayım diye diye apar topar gitti çoğu bölüm. Neyse ki altyazılar anında düşmüyor da zorunlu olarak kısıtlanıyoruz. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

dediğin kısma katılıyorum black mirror orjinal konularıyla ilginç bölüm sayısı artınca umarım kalite düşmez :) biz ummaya devam edelimde sanırım kalite düşecek gibi :)

Kalitesi ister istemez biraz düşebilir, 8 bölüm daha iyi olurdu.
aynen sürede biraz uzunca .

Tek seferde yayınlarlarsa süper olur. Bir de umarım her bölüm farklı konu işlenmesi geleneğini bozmazlar. :)
umarım tek seferde yayınlamazlar öyle olursa kendimizi çok fazla zorlarız izlemek için haftada bir olsun derim :)

Ben izlemediğim için 45 dakika zannediyordum. O zaman pek bir şey değişmez. :D
her bölümü uzun olduğu için ne kadar kaliteli olsada bölümlere başlarken kara kara düşündürtüyor düşünsene black mirrorda bir bölüm izleyecek sürede momda 5 bölüm izleyebiliyorsun :)

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
dediğin kısma katılıyorum black mirror orjinal konularıyla ilginç bölüm sayısı artınca umarım kalite düşmez :) biz ummaya devam edelimde sanırım kalite düşecek gibi :)

aynen sürede biraz uzunca .

umarım tek seferde yayınlamazlar öyle olursa kendimizi çok fazla zorlarız izlemek için haftada bir olsun derim :)

her bölümü uzun olduğu için ne kadar kaliteli olsada bölümlere başlarken kara kara düşündürtüyor düşünsene black mirrorda bir bölüm izleyecek sürede momda 5 bölüm izleyebiliyorsun :)
Ben bu diziye başlayayım en iyisi. :F Herkes olumlu yorumlar yapıyor destere. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben bu diziye başlayayım en iyisi. :F Herkes olumlu yorumlar yapıyor destere. :D
izlemediğin hata :) her bölümü farklı vede kaliteli izledikten sonra aynı film gibi uzun bir süre etkisi devam ediyor onun için haftada bir bölüm şeklinde izleyince muhteşem gider :)