Netflix, 13 Reasons Why'a 3. Sezon Onayı Verdi mi? Belli Oldu!

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Netflix, 18 Mayıs'ta ikinci sezonunun tüm bölümleriyle ekrana dönen en popüler dizilerinden olan 13 Reasons Why için sonunda devam kararı aldı. Hayranlar buna çok sevindi çünkü 2. Sezon'un sonu çok tuhaf bitmişti! Başrol oyuncusunun ayrılıp ayrılmayacağı ise halen belli değil!

Son düzenleme:

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Bu dizide o kadar çok güzel ki, 2. Sezon'u daha bitirmedim az kaldı ama. :bhr:

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Muhtemelen Tyler'ın üzerinden gidecekler. Hannah'nın hikayesi kadar ilgi görer mi orası meçhul tabii.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
Muhtemelen Tyler'ın üzerinden gidecekler. Hannah'nın hikayesi kadar ilgi görer mi orası meçhul tabii.
Tam bitmedi 2. Sezon'um daha ama nette yanlışlıkla görmüştüm spoiler'ları.. :( çok güzel olsun da yine hep izleriz bunu da.. :hearteyecat::hearteyecat:

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Tam bitmedi 2. Sezon'um daha ama nette yanlışlıkla görmüştüm spoiler'ları.. çok güzel olsun da yine hep izleriz bunu da.. :hearteyecat::hearteyecat:
Hannah'nın hikayesi, yaşadıkları gerçekten etkileyiciydi. Ama Tyler'ın hikayesinin o kadar iyi olacağından şüpheliyim. Sonuçta yaşadıklarında kendi payı da var (Kaçıncı bölümde olduğunu bilmediğim için ayrıntıya giremiyorum :D ) Ha ayrıca, Hannah'nın yaşadıklarından ders almayıp ona bunu yaşatan herkesin Tyler'ı yanına hiç almamasına sezon başından beri uyuz olmuştum. Yani 12 tane insansınız. Hiçbiriniz mi aklına "Yaa bir de Tyler vardı, onu da aramıza alalım." demek gelmiyor :mad: Umarım mantıklı ve iyi bir hikaye izleriz

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Hannah'nın hikayesi, yaşadıkları gerçekten etkileyiciydi. Ama Tyler'ın hikayesinin o kadar iyi olacağından şüpheliyim. Sonuçta yaşadıklarında kendi payı da var (Kaçıncı bölümde olduğunu bilmediğim için ayrıntıya giremiyorum :D ) Ha ayrıca, Hannah'nın yaşadıklarından ders almayıp ona bunu yaşatan herkesin Tyler'ı yanına hiç almamasına sezon başından beri uyuz olmuştum. Yani 12 tane insansınız. Hiçbiriniz mi aklına "Yaa bir de Tyler vardı, onu da aramıza alalım." demek gelmiyor :mad: Umarım mantıklı ve iyi bir hikaye izleriz
Hocam son sahnede Clay silahı eline aldı, Tyler arabaya basıp gitti; Hikaye Clay'in olacaktır.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060
ASLINDA CLAY İN HİKAYESİ DAHA ÇOK ANLATILMALI... (tyler da anlatılsın tabii o da merak içeriyor..)

yigit_00

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,893
Puanı
205
Hocam son sahnede Clay silahı eline aldı, Tyler arabaya basıp gitti; Hikaye Clay'in olacaktır.
Evet polisler gelirken Clay'de kaldı silah doğru. Yani o suç Clay'in üzerinde kalacak olabilir. Ama sonuçta bence 2. sezonda Tyler için bir hikaye altyapısı oluşturmaya başladılar. Yani önce arkadaş edinmesi, sonra yediği arkadaş kazığı, sonra Montgomery'nin son bölümde yaptıkları... Bir hikaye altyapısı hazırladıklarını düşünüyorum. Ha bir de belki Justin-Jessica-Alex aşk üçgeninden bir hikaye yaratırlar
ASLINDA CLAY İN HİKAYESİ DAHA ÇOK ANLATILMALI... (tyler da anlatılsın tabii o da merak içeriyor..)
Aslında başrol Clay ve Hannah'ydi. Bildiğim kadarıyla Hannah'yı oynayan kız diziden ayrıldı yani, 3. sezonda olmayacak. O yüzden bana göre Clay'in rolü azalacak. Sadece @DarkLegenD ın bahsettiği kısımda önemli rolü olur gibime geliyor.

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Evet polisler gelirken Clay'de kaldı silah doğru. Yani o suç Clay'in üzerinde kalacak olabilir. Ama sonuçta bence 2. sezonda Tyler için bir hikaye altyapısı oluşturmaya başladılar. Yani önce arkadaş edinmesi, sonra yediği arkadaş kazığı, sonra Montgomery'nin son bölümde yaptıkları... Bir hikaye altyapısı hazırladıklarını düşünüyorum. Ha bir de belki Justin-Jessica-Alex aşk üçgeninden bir hikaye yaratırlar

Aslında başrol Clay ve Hannah'ydi. Bildiğim kadarıyla Hannah'yı oynayan kız diziden ayrıldı yani, 3. sezonda olmayacak. O yüzden bana göre Clay'in rolü azalacak. Sadece @DarkLegenD ın bahsettiği kısımda önemli rolü olur gibime geliyor.
Sanmıyorum.

cokiyitvci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,302
Puanı
1,060

yok ayrıldı değil hannah. belli değil halen..

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Hannah Baker olmadan çok eksik olacak ama yine de ikinci sezonda karakterleri iyice geliştirdiler. Elde çok sezon yetecek kadar malzeme var. 5 sezonu rahat görür bence. Netflix'in en çok izlenen dizilerinden biri zaten ve maliyeti de düşük...

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,128
Puanı
1,061
FB_IMG_1528549604444.jpg