"Nefes Nefese" Tekrarlarıyla Star'da!

serhatt

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
62,901
Puanı
1,060
nefes-nefese-ne-zaman.jpg

Star TV'nin iddialı dizisi 'Nefes Nefese' bayram tatili boyunca tekrarlarıyla Star TV'de!

Yapımcılığını TMC'nin üstlendiği,yönetmenliğini Uğur Yücel'in yaptığı,başrollerinde Şükrü Özyıldız,Melisa Şenolsun,Ezgi Şenler,Caner Şahin,Gülçin Şantırcıoğlu,Nıx Xhelıau,Şebnem Hassanisoughi,Hülya Duyar,Zeyno Eracar,İpek Ayaz ve Uğur Yücel gibi isimlerin yer aldığı dizi bayram tatilinde tekrarlarıyla ekrana gelecek.

"Nefes Nefese" ilk bölüm tekrarıyla Pazartesi Akşamı Saat 23.00'de Star TV'de!

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,729
Puanı
710
İyi bari, böylece 2 ile 3'ü izlerim. :D

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Adam gerçekçi işte ne güzel, hatırla dizi mi izlenir. :A İçinden geliyorsa izlenir. :A

Ha ben izlerim orası ayrı ama izlemeyene de saygı duyarım. :A
İtiraf sayfasında konuyu nasıl getirdiyse oraya getirmiş dünya kadar yazı yazmıs bana ayoll iç geçici yabancı dizilerine bakacakmısım :( :( :( @MasacRE-

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Kolayı var, bakma sen de. :A

Atacanı ikna etmeye çalısıyor beni ikna etsin diye gereken cevabı verdim zaten arkamızı dönüp kaçmak lazım :A :A :A
Muhabbet hiç de öyle ilerlemedi @Çiğdem- in uydurması bunlar :A @mrt-06 bana yalvarıyordu, bıktım Çiğdem ablamın bana dayattığı dizilerden, bize kaliteli diziler öner de beraber izleyelim dedi ben de haline acıdım birkaç dizi söyledim ona :A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Muhabbet hiç de öyle ilerlemedi @Çiğdem- in uydurması bunlar :A @mrt-06 bana yalvarıyordu, bıktım Çiğdem ablamın bana dayattığı dizilerden, bize kaliteli diziler öner de beraber izleyelim dedi ben de haline acıdım birkaç dizi söyledim ona :A
Sana ne yalvaracam beee. :A @Çiğdem- böyle yalanlara kanma ablacım..

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Sana ne yalvaracam beee. :A @Çiğdem- böyle yalanlara kanma ablacım..
Aaa ben biliyorum merak etme cnm :A :A :A

Tuhaf dizilerini kendinden baska izleyen yok bizim başımızı yakmaya çalısıyor :A :A :A