Nefes Nefese - Tanıtım Fragmanı | Star TV

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yiğitt yeni bir haber konusu açtı

Nefes Nefese - Tanıtım Fragmanı | Star TV

DVmWupIX0AAqsEV.jpg

Star TV'nin merakla beklenen yeni dizisi ''Nefes Nefese''den ilk fragman geldi!

Yapımcılığını TMC'nin, yönetmen ve başrol oyunculuğunu Uğur Yücel'in üstlendiği, kadrosunda Melisa Şenolsun, Şükrü Özyıldız, Şebnem Hassanisoughi, Ezgi Şenler, Caner Şahin, Gülçin Santırcıoğlu ve Deniz Hamzaoğlu'nun yer aldığı yapım, yakında izleyici ile buluşacak.

'Nefes Nefese' yakında Star TV'de! İşte tanıtım fragmanı:

Orijinal formatta oku

Moderatörün son düzenlenenleri:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Tanıtımı beğendim Şükrü ile Melisa uyumlu görünüyorlar

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
Melisa ve Şükrü abi-kardeş gibi duruyorlar, hiç partner havası göremedim. Onun dışında fragman fena değil.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Fena olmamış umarım yazık olmaz bu kadroya. Uğur Yücel ve Şebnem Hassanisoughi çok iyi görünüyor. :D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Oha, ben Aramızda Kalsın-Canım Ailem tarzında aile dizisi bekliyordum? :eek:

Bildiğimiz aksiyon, mafya dizisi olmuş bu.. Fragman fena değil ama izlemem büyük ihtimal, beklediğim tarz bir iş değil maalesef.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Oha, ben Aramızda Kalsın-Canım Ailem tarzında aile dizisi bekliyordum? :eek:

Bildiğimiz aksiyon, mafya dizisi olmuş bu.. Fragman fena değil ama izlemem büyük ihtimal, beklediğim tarz bir iş değil maalesef.
Kaç ay önceden Star'ın yeni dizileri konusunda söylenmişti baba kız hikayesi diye hatta sen açmıştın konusunu. :A Ben de başka iş isterdim ama sağlık olsun. :D

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Yeni diziler arasında Avlu dışında hiçbir diziyi izleyeceğim sözü vermedim. Şuan izlediğim 4 dizi var, emin değilim bakarım belki... Sen izleyecek misin? Vadi'nin rakini de olabilir :D

İzleyemeyi düşünüyorum hay vadiye başlıcam şimdi bir haber yok nerde rakip olacaklar:D

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Kaç ay önceden Star'ın yeni dizileri konusunda söylenmişti baba kız hikayesi diye hatta sen açmıştın konusunu. :A Ben de başka iş isterdim ama sağlık olsun. :D
Baba-Kız hikayesini aile dizisi tarzında anlatacak sanıyordum, ne bileyim ben böyle karanlık olaylı bir dizi olacağını? :eek:

Star nereye koyacak bunu? Çarşambanın boşalması Nisan ayını bulacak, onu mu bekleyecek bu iş? :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Baba-Kız hikayesini aile dizisi tarzında anlatacak sanıyordum, ne bileyim ben böyle karanlık olaylı bir dizi olacağını? :eek:

Star nereye koyacak bunu? Çarşambanın boşalması Nisan ayını bulacak, onu mu bekleyecek bu iş? :D
Nefes Nefese diye komedi dizisi olur mu sen de. :A Büyük ihtimalle öyle olur başka gün yok. Hatta tarih de vereyim 11 Nisan. :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Nefes Nefese diye komedi dizisi olur mu sen de. :A Büyük ihtimalle öyle olur başka gün yok. Hatta tarih de vereyim 11 Nisan. :A
Nefes Nefese bana farklı şeyleri anımsatıyor. :A

Nisan'da başlayacağına Eylül'e kalsın daha mantıklı, zaten 11 Nisan'da başlasa 15 Mayıs Ramazan başlıyor. Teravih namazları başlıyor, izleyici ekranlardan uzaklaşıyor. Hiç şansı yok. :D

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Nefes Nefese bana farklı şeyleri anımsatıyor. :A

Nisan'da başlayacağına Eylül'e kalsın daha mantıklı, zaten 11 Nisan'da başlasa 15 Mayıs Ramazan başlıyor. Teravih namazları başlıyor, izleyici ekranlardan uzaklaşıyor. Hiç şansı yok. :D
Star'ım ne yaparsa doğru yapar bu dizi tutacak kapasiteye sahipse her zaman tutar. :Z

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060

Bir dizi genelde tanıtımdan 1 ay sonra başlıyor. 11 Nisan çok geç bir tarih. Diziyi de bu sezon 13 bölüm olarak hazırlamışlardır bence.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Bir dizi genelde tanıtımdan 1 ay sonra başlıyor. 11 Nisan çok geç bir tarih. Diziyi de bu sezon 13 bölüm olarak hazırlamışlardır bence.
Bu dizi 39 bölümlük olarak planlandı, hatta Star TV Genel Müdürü açıkladı. :D Kanalın günü yok ki nerede yayınlanacak? Ha belki Börü'nün süresi kısa olacak, ona göre Çarşambayı paylaşabilirler. @Aserat