Necati Şaşmaz'a Twitter'da Ünlülerden Tepki Yağdı

nestroyers

Favori Üye
Reaksiyon puanı
76
Puanı
159
selamın aleykum agalar... bu konuyu açanın kuşu her daim ötsünnnn....tütütütü kör şeytanlardan uzak... necatim yine döktürmüş roman gibi..ömrü hayatında sanatçı diye geçinipte bi baltaya sap saman olamayanlar..yine asosyal medayadan belaltı indirmişler...konuşmanın kedigözü kısmını anlamasamda geri kalanında bi anormallik göremedim..............yesssssssssss..darlingggggggggggg....ohhhhhhhh..yesssssssssssss....çok harika bir konu..şimdiden rekora gidiyyyyyyyiiiii....bravo necati...türkiye seninle gurur duyuyor.....selamlar....selamlar..selamlar..:ok::hosgeldin:

as gonzales birden leylek gibi geliyon foruma.... :D:D:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
selamın aleykum agalar... bu konuyu açanın kuşu her daim ötsünnnn....tütütütü kör şeytanlardan uzak... necatim yine döktürmüş roman gibi..ömrü hayatında sanatçı diye geçinipte bi baltaya sap saman olamayanlar..yine asosyal medayadan belaltı indirmişler...konuşmanın kedigözü kısmını anlamasamda geri kalanında bi anormallik göremedim..............yesssssssssss..darlingggggggggggg....ohhhhhhhh..yesssssssssssss....çok harika bir konu..şimdiden rekora gidiyyyyyyyiiiii....bravo necati...türkiye seninle gurur duyuyor.....selamlar....selamlar..selamlar..:ok::hosgeldin:

Bıraktın mı manitayı? :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
evet ama leyloşuma kızamıyorum...platonik aşk bu olsa gerek....leyloşuma bakınca üzerimden 220 volt şehir akımı geçmiş gibi hissediyorum...elektiriğe falan gerek yok...onun aşkı her türlü elektrikli cihazları aydınlatcak yakında...:hosgeldin::ok:

Bu iş platonikle olacak gibi değil. Gidip bul bence Leyla'yı :p

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
10 sene dublörlü oyunculuğun getirmiş olduğu dezanavtajlar :kiki:

- - - Ekleme - - -

Bi cümle kurmak için 2 saat bekliyor tamı tamına ama sonuç olarak ortada bi cümle oluşmuyor. :kiki: