'Ne Giysem Yakışır' Yayından Kaldırıldı!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
mrt-06 yeni bir haber konusu açtı

'Ne Giysem Yakışır' Yayından Kaldırıldı!

ne-giysem-yakisir-bitti-mi.jpg

TV8 ekranlarında yayınlanan moda yarışma programı 'Ne Giysem Yakışır' reyting kurbanı oldu!​

Geçtiğimiz haftalarda başlayan jüri üyeliğinde Cengiz Abazoğlu'nun yer aldığı program kanal yönetimi tarafından yayından kaldırıldı. 1 Kasım'da tekrar bölümüyle ekranlara gelen programın bittiğini Abazoğlu duyurdu. Daha önce benzer formatta Kanal D'de ekranlara gelen yarışma büyük umutlarla transfer edilmişti.​

Programın final yapmasıyla yerine İşte Benim Stilim gelecek, jüri üyelerinde Nur Yerlitaş, İvana Sert, Kemal Doğulu ve bu sezon Kerimcan Durmaz'ın yer alacağı programın sunuculuğunu Öykü Serter üstlenecek.​
Orijinal formatta oku

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Kerimcan Survivor'a gidecek diyen kimdi :A Kerimcan final geceleri cıkacakmiş. Bakıcam kasıntı olacak ama snap videoları kadar rahat olamaz :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
cok gec acildi bu haber. 1 hafta oldu yayindan kaldirildigi kesinlesmesinden bu yana.
izliyordum guzel bir programdi.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,841
Puanı
1,060
cok gec acildi bu haber. 1 hafta oldu yayindan kaldirildigi kesinlesmesinden bu yana.

ben fox tv deki gardırop savaşlarına bakıyordum o yüzden buna pek bakamamıştım;)

ben fox tv deki gardırop savaşlarına bakıyordum o yüzden buna pek bakamamıştım;)
yoksa bakardım severim böyle programları

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Kerimcan iyiymiş. :D Survivor diyorlardı bi işle dönüyor yine. :A

Kerimcan Survivor'a gidecek diyen kimdi :A Kerimcan final geceleri cıkacakmiş. Bakıcam kasıntı olacak ama snap videoları kadar rahat olamaz :F
Kerimcan'ın yanında Caner'de gelseydi. Dur Yarın onunda haberini açayım.ss :( İyileşmiş adam. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Caner > Kerimcan :A

Caner daha orjinal, Kerimcan cakma :A
Sorma sorma ben Caneri gördüm bayada durdu hatta yakınımda :D Ayrıntıları istersen özelden anlatırım. :F
Çok samimi birisi birde hani sosyal medyada nasılsa reelde de öyle hani Kerimcan gibi farklı bir yüzü yok. Hep yüzü gülüyor böyle. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Sorma sorma ben Caneri gördüm bayada durdu hatta yakınımda :D Ayrıntıları istersen özelden anlatırım. :F
Çok samimi birisi birde hani sosyal medyada nasılsa reelde de öyle hani Kerimcan gibi farklı bir yüzü yok. Hep yüzü gülüyor böyle. :D
Anlat dinlerim :A Bu aralar bol ünlü göruyorsun maşallah magazin muhabiri olacan :A

xxAlemdarxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,226
Puanı
280
Tv8 kapatılsın bence yola Tv8,5 la devam etsinler daha çok rtg alır