Nba Normal Sezon / Cleveland Cavaliers - Golden State Warriors Maçı Yorum ve Sohbet Konusu

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
clegsw.jpg

Geçtiğimiz sezonun şampiyonu Cleveland Cavaliers ile finalisti Golden State Warriors bu sezon ilk kez karşı karşıya geliyor. Quicken Loans Arena'da oynanacak maçın başlama saati 22:30

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Ben de abur cuburumu hazırladım bekliyorum :A

Boston maçı da beraberliğe gelmişti ama neyse ki berabere bitmedi. Yoksa ilk periyot giderdi :D
He ya korktum öyle bişey olcak diye neyse ki bitirdiler maçı. Artık büyük bekleyiş bitti sayılır başlıyoruz sonunda. :A

Draymond Green gereksiz atarla başladı. :A Lebron da durgun başladı. Top kayıpları da baya çok yani.

Son düzenleme:

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Sanki final maçı oynanıyor, iki tarafta çok sıkı başladı maça :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Karşılıklı smaçlar fenaydı :A
Tempo artıyor yavaş yavaş. :A KD uçuyor bugün. Takımın liderliğini almış resmen. :A Lebron'dan cevap gelmedi henüz. :A

Maç bildiğin final serisi kalibresinde. İki takım da hiç geri adım atmıyor. Hücum kalitesi bir tık daha yükselirse daha da muazzam bir maç olacaktır. :)

Son düzenleme:

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Tempo artıyor yavaş yavaş. :A KD uçuyor bugün. Takımın liderliğini almış resmen. :A Lebron'dan cevap gelmedi henüz. :A

Maç bildiğin final serisi kalibresinde. İki takım da hiç geri adım atmıyor. Hücum kalitesi bir tık daha yükselirse daha da muazzam bir maç olacaktır. :)

Curry'nin yokları oynadığı maçı Durant'le götürüyoruz işte o yüzden içim rahat :A Gerçekten güzel maç oluyor kıran kırana oynuyorlar :D

Sonunda ilk üçlüğümüz geldi :D

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Curry'nin yokları oynadığı maçı Durant'le götürüyoruz işte o yüzden içim rahat :A Gerçekten güzel maç oluyor kıran kırana oynuyorlar :D

Sonunda ilk üçlüğümüz geldi :D
Bi zahmet atın artık yani. :A Curry Lebron'un blokları unutamamış belli. :A Bizde herkes bir telden tek tük oynuyor. Şuan öne çıkan net lider yok. Maç ilerledikçe Lebron sazı alır eline. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bi zahmet atın artık yani. :A Curry Lebron'un blokları unutamamış belli. :A Bizde herkes bir telden tek tük oynuyor. Şuan öne çıkan net lider yok. Maç ilerledikçe Lebron sazı alır eline. :A

Lebron geberecek bu gidişle sadece ilk çeyreğin sonunda 20 saniye dinlendi adam :A Durant yokken Thompson aldı sazı eline bizde saz çalacak adam bol :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Lebron geberecek bu gidişle sadece ilk çeyreğin sonunda 20 saniye dinlendi adam :A Durant yokken Thompson aldı sazı eline bizde saz çalacak adam bol :A
Evet öyle görünüyor, bu maçı vereceğiz gibi duruyor bu gidişle. Irving Love başlasın artık oynamaya. :A

Dediğim gibi 4 sayı Irving reyisten. :A

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Evet öyle görünüyor, bu maçı vereceğiz gibi duruyor bu gidişle. Irving Love başlasın artık oynamaya. :A

Dediğim gibi 4 sayı Irving reyisten. :A

Durant falan yokken iyi geçirdi o dakikaları Gsw. Şimdi Lebron yok ve Gsw tam kadrosuyla oynuyor o büyüm avantaj şu an :D

@Doğu sen nerelerdesin ya :A

Dayanamadı aldı Lebronu oyuna :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Durant falan yokken iyi geçirdi o dakikaları Gsw. Şimdi Lebron yok ve Gsw tam kadrosuyla oynuyor o büyüm avantaj şu an :D

@Doğu sen nerelerdesin ya :A

Dayanamadı aldı Lebronu oyuna :A
Curry de atmaya başlarsa kapatalım dükkanı gidelim zaten. :A Lebron başla artık atmaya bee. :A

Hücum ribaundları çok büyük artı şuan. Olmasa fark açılırdı baya. :A

Of of of bloğa bak yaaa. Lebron üstadım başladı oynamaya sonunda. :A

Son düzenleme:

MasacRE

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Curry de atmaya başlarsa kapatalım dükkanı gidelim zaten. :A Lebron başla artık atmaya bee. :A

Hücum ribaundları çok büyük artı şuan. Olmasa fark açılırdı baya. :A

Of of of bloğa bak yaaa. Lebron üstadım başladı oynamaya sonunda. :A

Lebron devrenin sonunda hayvanlaştı yine :A Ama Durant daha iyi oynuyor maçın genelinde ve daha çok dinlendirildiler. Lebron ile Irving anca birkaç dk dinlenmiştir bir yarı boyunca :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Lebron devrenin sonunda hayvanlaştı yine :A Ama Durant daha iyi oynuyor maçın genelinde ve daha çok dinlendirildiler. Lebron ile Irving anca birkaç dk dinlenmiştir bir yarı boyunca :A
Aynen Durant iyi yaydı oyununu dakikalara. Lebron geç açıldı. Ama dinlenme falan kaldı mı bunlar yaa. :A Dinlenmelerine gerek mi var hayvan adamlar bunlar 45 dakika rahat oynarlar. :A Bakalım son sözü kim söyleyecek, kafa kafaya gidiyor yine 7.maç gibi. :A