"Nadya ile İvan Berbat Dizi"

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
IKnifphS9E1Av5LP4T9GoetR.jpg

Vatan gazetesinin spor müdürü ve yazarı İbrahim Seten zamanında Leyla ile Mecnun'a kötü dizi olduğunu düşünerek tweetler atmıştı.

Levent Kırca mizahını seven jenerasyon yaşlandı, Leyla ile Mecnun'u komik sanan jenerasyon geldi yerine.. İkisi de feci..

espitimi sosyolojik hale getiriyorum.. Levent Kırca'ya gülenler baba oldu, onların çocukları Leyla ile Mecnun'u komik sanıyor.. Virüs bu!

Leyla ile Mecnun'u seven Cem Yılmaz'ı ortalama bulur.. Bu da normaldir..

Ha ZDF'de "Hava Durumu"nu izliyorum Almanca ha TRT'de "Leyla ile Mecnun"u Türkçe.. Yine denedim, ikisini de anlamıyorum..

TRT 1'in fenomen dizisine İbrahim Seten diziyi kötü bulduğunu dile getirmişti ve Leyla ile Mecnun sevenlerden tepki toplamıştı. Göndermeleriyle tanınan dizi Leyla ile Mecnun gönderme yapmıştı haliyle. Dostoyevski'nin dizisi olan 'Nadya ile İvan' söz konusuydu burada. Spor spikeri Ersin Düzen kullanıldı bu bölümde.

Görüldüğü gibi çok belli olan bir gönderme.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,157
Puanı
1,061
Yok artik :D AT TV mi? Senin kanalin ismi bu diziden mi geliyor @Arslan Bey :D Orijinal degil yani :D

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yakamoz-Asi post: 1383524' Alıntı:
Yok artik :D AT TV mi? Senin kanalin ismi bu diziden mi geliyor @Arslan Bey :D Orijinal degil yani :D

Resmi bir kanal değil sonuçta. Buradan esinlendi. Bunu zaten birçok kişi biliyordur. :D

Her neyse konumuz bu değil. :)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
İşe bakki ben küçükken Levent Kırca'ya gülüyodum, şimdi de LM'ye daha fazla gülüyorum. Sorun bende değil sanırım :D
Anlamaması aşırı derecede normal zaten.

Oha ya, ben bu sahneyi boşa izlemişim. Böyle bir haberden haberim yoktu. Göndermeyi yapmışlar yine ya :D Helal olsun vallahi Burak Aksak :U

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr
İşe bakki ben küçükken Levent Kırca'ya gülüyodum, şimdi de LM'ye daha fazla gülüyorum. Sorun bende değil sanırım :D
Anlamaması aşırı derecede normal zaten.

Oha ya, ben bu sahneyi boşa izlemişim. Böyle bir haberden haberim yoktu. Göndermeyi yapmışlar yine ya :D Helal olsun vallahi Burak Aksak :U

Sen uyu anca mübarek :D

Araf

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Sanki sen her göndermeyi anlıyosun ha :T:
Bir ton gönderme var, anlamadığımz bir sürü gönderme vardır yani.

Leyla ile Mecnun'un 96. bölümünde 'Deliler' sahneleri vardı. Orada çok inceden göndermeler yapıldı. Acaba tek ben mi anladım? @007At belki dikkat etmiştir. :D

Mr.At

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,080
Puanı
461
Web Sitesi
gecmisinmizikacisi.blogspot.com.tr

Leyla ile Mecnun'un 96. bölümünde 'Deliler' sahneleri vardı. Orada çok inceden göndermeler yapıldı. Acaba tek ben mi anladım? @007At belki dikkat etmiştir. :D

Panpa her bölümü izlemiyorum,kafama eserse açıp izliyorum.Belki izledim bu bölümü,ama hatırlamıyor olabilirim :D

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Arslan Bey post: 1383712' Alıntı:

Diziden soğumanı istemem. Yani çokta merak ediyorsan şunu söyleyeyim Akıllılara gönderme yaptılar. :D

Niye soğuyum ki diziden? :T:
Akıllılar derken?