Nadal ve Federer Avustralya Açık'da Yarı Finalde

EFE UYSAL

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
26,893
Puanı
1,051
C2YoewiXEAERcmA.jpg

C27TXXDWQAERyl0.jpg

Sezonun ilk grand slami olan Avustralya Açık'ta heyecan sürüyor.

Büyük sürprizlerin yaşandığını bildiğimi turnuvada turnuvanın bildiğimiz gibi 1 ve 2 numaralı seribaşı Murray ve Djokovic erken veda etmişti.

Turnuvada iki efsane isim Nadal ve Federer Yarı Finale yükseldi. Nadal, Çeyrek Finalde dünya 3 numarası Raonic'i 6-4 7-6 6-4 geçerek Avustralya Açık'ta yarı finale yükseldi, rakibi ise Bulgar Grigor Dimitrov oldu.Federer ise, Federer, Zverev'i 6-1 7-5 6-2 geçerek Avustralya Açık yarı finalinde Wawrinka'nın rakibi oldu.

Ne zamandır finallerde göremediğimiz iki efsane tenis tarihinin en büyük rekabeti olarak gösterilen Federer - Nadal rekabeti sürmeye devam ediyor.Eğer iki isimde bu turu atlatırsa tenis severlerin heyecanla beklediğin final gerçek olacak ve şampiyonluk için karşılaşacaklar.

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Pek takip edemedim son zamanlarda ama Nadal-Federer finali olursa izleriz tabii :D

İlgilenmiyorsan da Federer'i destekliyor gibi yap beni yalnız bırakma bari bunların hepsi Nadal'cı çünkü :A
Tenis alanında destekleyeceğim tek sporcu Sharapova hanımefendidir :A Kıllıları @destere desteklesin :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yalnız Wawrinka tehlikeli, Federer'in işi zor :A Umarım Federer kazanır da finalde Nadal - Federer maçı keyfisi yaşarız :A

Nadal'ın Raonic'e set vermemesi de çok iyi bu arada, yarı finali kazasız belasız geçer umarım :D
@EFE UYSAL sonunda asıl konunu oluşturan kazmalara yorum yapacak kötü şahıs geldi ben çekileyim aradan :))