Mustafa Üstündağ 'Beyaz Gece' Dizisinde!

Özgür

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
ozgur2113 yeni bir haber konusu açtı

Mustafa Üstündağ 'Beyaz Gece' Dizisinde!

images-3-1.jpg

FOX'un yeni sezondaki iddialı dizilerinden Beyaz Gece'nin kadrosuna bir isim daha dahil oldu.

Yapımcılığını Ay Yapım'ın üstlendiği, başrollerinde Kadir Doğulu ve Seda Bakan'ın yer aldığı, senaryosunu Deniz Akçay'ın kaleme aldığı dizinin kadrosuna, son olarak Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde rol alan başarılı oyuncu Mustafa Üstündağ dahil oldu.

Üstündağ, dizide kilit bir rol olan Haşmet karakterini canlandıracak.

Yönetmen koltuğunda Mesude Erarslan'ın oturacağı Beyaz Gece, yakında FOX'ta!

Kaynak: ranini.tv
Orijinal formatta oku

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Seda Bakan ve Mustafa Üstündağ iyi oyunculardır .Kadir Doğulu olmamış, başka oyuncu bulsalarmış :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Çiğdem- @Yiğitt @vadikızı izliceniz mi:A bakın oğlana zaten @destere meyilli kapar elinizden:A
Cltd-OuWEAAfYo6.jpg
ben kaparsam bunun üstünde bayağı işlem yapıp sonra kullanmam gerekir masrafına değmez yani:) ağdaya yatır, bisiklet pompasıyla şişir, parlat cilala falan filan bir sürü ıvır zıvır iş ? onunlamı uğraşacağım :)

bu heride çok sinir oluyorum :A
harika işte bu tarz yumoşlara hep sinir ol:) mesela oliver yuvarlağıda bunun gibi bakılacak gibi değil :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,536
Puanı
1,061
ben kaparsam bunun üstünde bayağı işlem yapıp sonra kullanmam gerekir masrafına değmez yani:) ağdaya yatır, bisiklet pompasıyla şişir, parlat cilala falan filan bir sürü ıvır zıvır iş ? onunlamı uğraşacağım :)

harika işte bu tarz yumoşlara hep sinir ol:) mesela oliver yuvarlağıda bunun gibi bakılacak gibi değil :)
@Forumdash görüyon mu :A