eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon Yarı Final Sonuçları

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,733
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Bende hesapladım puanlarımı :A

Sertab Erener111
Kenan Doğulu94
Gülben Ergen93
Gökhan Türkmen90
Hande Yener88
İrem Derici80
Gülşen69
Demet Akalın62
Yalın58
Zülfü Livaneli36
Ahmet Kaya35
Sia33
Mor ve Ötesi31
Selda Bağcan29
Nazan Öncel24
Oğuzhan Koç9
Ariana Grande3
@Yiğitt @bazinga @denizz19 @mesmeso61 @dreamy @xBUGRAx @ozgur2113 @Arslan Bey @Billy Kane @Ahmed @potterhead- @DarkLegenD @batuhankaralar @tolgab @MayısKralı @Maskeli Fedai @kerem
Teşekkürler sezon boyunca desteklerin için. :Z

Bu puan hesaplama akımını sevdim üşenmesem ve daha çok vaktim olsa ben de yapacaktım ama kalacak herhalde. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Son olarak forumumuxun admini @bazinga 'ya teşekkür etmek istiyorum. Bu foruma geleli 1 yıl oldu. Nasıl keşfettim bende bilmiyorum. Foruma kayıt olduğum ilk gün 'Fav10 için yolun sonu' açmıştın. Sonra bi baktım, forumun admini banlı görünce şok olmuştum, ilk günden tuhaf şeyler oldu yani. :A

Birazda soğuktun açıkçası, özel hayatından dolayıydı belki. Ama şu son aralar özellikle MS'de daha iyi bir admin gördüm karşımda. Gerçekten şaşırtıcı bir derecede hiç beklemediğim zamanda değiştin. Bende buna çok sevindim tabi, 1 yıllık üye olarak. Sertab'a verdiğin puanlar sayesinde buralara kadar geldim, ilk ve son kez MS'de yarışıyorum, desteğin için çok teşekkür ederim. :D

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
Sen şef değildin ama sıradan bir jüri puanı verdin ben şef puanı vereceğim :A
Şef değildim ama her hafta tam puanı yapıştırıyordum. Bir şeften daha çok yararım dokunmuştur eminim. :A

Zaten malum bir jüri başkanı bana düşük verecek, o kesin. Bari sen yüksek verde dünkü gibi eşitlensin. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şef değildim ama her hafta tam puanı yapıştırıyordum. Bir şeften daha çok yararım dokunmuştur eminim. :A

Zaten malum bir jüri başkanı bana düşük verecek, o kesin. Bari sen yüksek verde dünkü gibi eşitlensin. :A

Hangisi düşük verecek. :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Tüm her şey aleyhine döndü :A
Dönmemeliydi :A Milli şef Sia'yı sıvamalarına aldanıp hainlik yapmamalıydı :A

images (38).jpeg