eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon ( Perşembe Günü Başlıyor. )

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Etiketde yoksunkı zaten :A :A :A Ama Juri olmak istersen olabilirsin gerçi 0 cı olursun sen müzikte beğenmezsin :A :A :A
Bak sen, algıları kuvvetliymiş. Bir an katılmak istediğimi düşünüp, öyle anlarsın dedim. Yanlış anlamadın. :A

Ben "bu şarkıcıya hayranım" diyerek oy veren kafada biri değilim. Eleştirir de veririm oyu. Çoğunluk hayranı olduğu kişiye ya da sevdiği üyeye göre oy verir. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hammanizade İsmail Dede Efendi'nin nadide eserleri ile katılmama izin vermeyen bu 2. el yan sanayi yarışmayı kınıyorum!

Yarışmada Takkeli cübbeli sakallı herifler istemiyorum. İrticai faaliyetler yasak:)
@Maskeli Fedai senin yarışmacında öyle bir havada. Görmeyeyim yanlış bir hareketini. Yoksa milli şef olarak ceza vererim:)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Bak sen, algıları kuvvetliymiş. Bir an katılmak istediğimi düşünüp, öyle anlarsın dedim. Yanlış anlamadın. :A

Ben "bu şarkıcıya hayranım" diyerek oy veren kafada biri değilim. Eleştirir de veririm oyu. Çoğunluk hayranı olduğu kişiye ya da sevdiği üyeye göre oy verir. :A
Aaa Yarışmanın patronu olarak katılan katılmayanı anlarız ayoll :A

Senden iyi Juri olur yarışmacıların her hafta küfür edeceği :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ms hayırlı olsun çok çok keyifli bir sezon olacağını umuyorum:) katılıp katılmamakta daha karar almadım:)
Teşekkürler cnm yarışmanın önemli isimlerindensin sende katılmanı isteriz şarkıcılarda sıfırlanmışkan iyi bir isim seçeceğine eminim :A :A :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Yarışmada Takkeli cübbeli sakallı herifler istemiyorum. İrticai faaliyetler yasak:)
@Maskeli Fedai senin yarışmacında öyle bir havada. Görmeyeyim yanlış bir hareketini. Yoksa milli şef olarak ceza vererim:)
Ben de senin gibi bir tipte milli şef istemiyorum, o ne olacak?

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Aaa Yarışmanın patronu olarak katılan katılmayanı anlarız ayoll :A

Senden iyi Juri olur yarışmacıların her hafta küfür edeceği :A :A :A
Katılırım da, benim katıldığımı forum kaldıramaz. Değişik isim bulup katılırım şimdi. Forumun tarzıyla da uyuşmaz. :A

Hani Ali Taran var ya, hah işte o benim ya da Gökhan Özoğuz. Her şeye olurum yok, en kalitesine olurum var. :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ağustos'un 18'i gibi başlasa olur mu köye gitme durumum ve o tarihe kadar abimin düğünü de aradan çıkacak :A Tan - Hande Yener - Ebru Gündeş bir sürü kişi var kafamda :A
1.Ya da 2.gününde başlayacaz cnm :A O süreye geldiğinde bir şekilde idare edersin olmazsa birine emanet edersin yada seni eler uğurlarız :A :A :A