eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon Çeyrek Final 2 Eleme Haftası (2018)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Sakın hata yapıp değiştirme. Bu şarkı belki zirve bile getirir sana ama elenmeni engeller. Başka şarkı ile yarışırsan bu hafta, elenirsin net :D
dosi bu ihanetin asla unutulmayacak :) benim şarkı gelecekti ne güzel :)

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
dosi bu ihanetin asla unutulmayacak :) benim şarkı gelecekti ne güzel :)
Senin şarkı hangisi? @denizz19 bana listesini göstermişti bundan 2 hafta önce ve en güçlü bu şarkısı bence. Sonraki hafta kullanır sende finale taşrsın olmadı ama böyle zorlu haftalarda 1-2 oyla elenirken riske girmesin :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Senin şarkı hangisi? @denizz19 bana listesini göstermişti bundan 2 hafta önce ve en güçlü bu şarkısı bence. Sonraki hafta kullanır sende finale taşrsın olmadı ama böyle zorlu haftalarda 1-2 oyla elenirken riske girmesin :D
bundan sonra hep 1 point vereceğim elenirse elensin umrumda değil :)
hem ben türbüşonu şampiyon yapacağım gözümün nuru türbüşon favorim bu hafta :)

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bu hafta kim elenir? :A

Geçen sefer doğru bilmiştin. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bu hafta İrem Derici'nin en çok dinlenen şarkısı ile "Kalbimin Tek Sahibi" ile geliyoruz. Umarım beğenirsiniz. Zorlu haftalar tabiki ama inşallah yarı finale yükseliriz. Herkese başarılar. :X

@destere @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @vadikızı @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @ozgur2113 @-potterhead- @Bully @Sherlock @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci
Sen bunu finalde kullanmayacak mıydın? :A

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,904
Puanı
1,061
Evet, sonunda çeyrek finale geldik. 12 haftadır yüksek puanlarını esirgemeyen ve Sertab Erener'i buralara kadar getiren jürimize teşekkür ederek söze başlıyorum.

,TtwLY-VIKEGe65_K5ofa7A.jpg

Çeyrek final haftasına yakışır bir şarkı ile geliyorum. Neden, çünkü bu şarkı 15 yıl önce Türkiye'yi temsil etti. Tam 26 ülkenin katıldığı Eurovision Şarkı Yarışması'nda jüriden en yüksek puanı alarak ülkemize ilk ve tek birinciliğini elde etti.

1974 yılından 2012 yılına kadar Eurovision'da yer alan ülkemizin yurtdışında 'Eurovision Turkey' denilince akla gelen ilk şarkıdan bahsediyorum.

98f441490304f37cf451e74b01012790.gif

2003 yılında Letonya'nın Riga şehrinde düzenlenen yarışmada elde ettiğimiz birincilik sonunda çeşitli ülkelerde çeşitli taklitler yapıldı, şarkı o yıllarda yurtdışındaki müzik listelerinde patlama yaptı.

İddialı sahne performansıyla bu hafta "Everyway That I Can" diyoruz.

@destere @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @Sherlock @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci

dpa-turkish-singer-sertab-erener-c-celebrates-after-she-won-the-48th-D3BK2M.jpg
Bu hafta 1. olmazsan kepenkleri kapatsın bu forum. :A