eTV MusicSurvivor (Sil Baştan) 8.Sezon Çeyrek Final 2 Eleme Haftası (2018)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yanımda Kal efsane bir parçadır, beğenmeyen kendini çatıdan atabilir. Kıskananlar çatırdasın. :A
doğru konuştukmu işine gelmiyor tabi birde yorum yap diyorsun :) ne yorum yapalım? şarkıyı parlatıp cilalamak serbest tabi eleştiri olunca anında gözlük hazır :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Bu hafta yüksek puan verirsin, salı gecesi güzel bir Rihanna resmi yollarım. :Z
ödemeyi peşin alalım :) ama bir şartım var ödeme peşin olacak yani resmi şimdi göreceğim birde en önemlisi rihannamın bir milimetresi bile kapalı olmayacak herşeyini görebileceğim :) öyle bir resim paylaşırsan türbüşon için bişeyler düşünürüz tabiki :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Oylarıyla çeyrek finale kadar gelmemizi sağlayan herkese teşekkürler. Kenan Doğulu'nun Türk pop müziği için ne kadar özel biri olduğunu, farklı tarzlarda kaliteli eserler sunduğunu bir kez daha görmüş oldum. Sadece üç haftamız var ama hala elimizde onlarca hit, üst düzey şarkı var. Umarım bazı şarkılarını daha çok kişiye ulaştırmada payımız olmuştur bu yarışmayla. Layık görürseniz bu hafta dışında iki şarkı daha paylaşmaktan mutluluk duyarım. :)

Herkesin hayattaki tenceresini, kapağını bulması dileğiyle. :)

@destere @Yiğitt @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx - @vadikızı @denizz19 @mesmeso61 @Maskeli Fedai @YıldırıM @mrt-06 @kerem @serhatt @sokak sanati @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @DarkLegenD @BesaleT @cookies @xBUGRAx @Arslan Bey @-potterhead- @ozgur2113 @Bully @Sherlock @MasacRE- @HachiKo @Felon @Çiğdem- @Doğu @gözlemci

Eurovision şarkısı uygundu bu haftaya:D

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ödemeyi peşin alalım :) ama bir şartım var ödeme peşin olacak yani resmi şimdi göreceğim birde en önemlisi rihannamın bir milimetresi bile kapalı olmayacak herşeyini görebileceğim :) öyle bir resim paylaşırsan türbüşon için bişeyler düşünürüz tabiki :)
Al o zaman. :Z
17450_m.jpg