eTV MusicSurvivor 8.Sezon / Büyük Final / Oylama Başladı (Sertab vs Yalın)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
kiz bu pacoz serhat da kendini iyice efsun sandı efsun atahan olmak için sadece çirkin olmak yetmez host kiz aşüfte diyorum.ss

Bu arada son haftalarda @destere basur sorunu nedeniyle günde 25 defa fitillenirken ; sokak seysi elemden kederden depresyon hapları yutarken .; @mrt-06 yeni şehrinde cibirlari avlamaya çalışırken ben yarışma konularındaydim bu nedenle oyun 15 point sayılacak ona göre @kerem @Maskeli Fedai :A :A
vapurda bamyanla oynarken yazdığın mesajlardan bahsediyorsun sanırım rezil etmiştin gül gibi yarışmayı senin sayende millet olmayan mantıklarınıda kaybetti :) o haltlarınıda yarışmaya katkı sanıyorsan haltetmişsin zaten :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061
vapurda bamyanla oynarken yazdığın mesajlardan bahsediyorsun sanırım rezil etmiştin gül gibi yarışmayı senin sayende millet olmayan mantıklarınıda kaybetti :) o haltlarınıda yarışmaya katkı sanıyorsan haltetmişsin zaten :)
Dpo0hqbWsAIC8SE.jpeg

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,456
Puanı
1,061

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
Bakalım popun zirvesinden kim düşecek :X Sertab ( @kerem hadsiz) çok asil ; yalın ( @Maskeli Fedai melununa) çok pisirik olduğu için video temsili oldu :A oylama sistemini son anda değiştirerek kaybedeni ben itmiş oldum :A @Çiğdem- @destere @serhatt @mrt-06 @Dosi @vadikızı @MasacRE- @DarkLegenD @gözlemci @xBUGRAx @Aserat @Yiğitt @ozgur2113 @Billy Kane @dreamy @ozmoturk @turkuazz

Bi de kendini düşürsen bi yerlerden :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,622
Puanı
1,060
Bakalım popun zirvesinden kim düşecek :X Sertab ( @kerem hadsiz) çok asil ; yalın ( @Maskeli Fedai melununa) çok pisirik olduğu için video temsili oldu :A oylama sistemini son anda değiştirerek kaybedeni ben itmiş oldum :A @Çiğdem- @destere @serhatt @mrt-06 @Dosi @vadikızı @MasacRE- @DarkLegenD @gözlemci @xBUGRAx @Aserat @Yiğitt @ozgur2113 @Billy Kane @dreamy @ozmoturk @turkuazz

Sen Sertab 'ı desteklemişsindir eminim. :bhr:

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Oyumu kullandım. :A
şimdiden kazanan belli:) kırgın böcek @denizz19 in iskeletor iremi evlenmene bak şarkısıyla açık ara kazanır finali :)

Bi de kendini düşürsen bi yerlerden :A

Sen Sertab 'ı desteklemişsindir eminim. :bhr:
Aaa ortalık toz duman vlla bu gece her şey olabilir hazır olun ayoll :A :A :A @sokak sanati @Maskeli Fedai

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
@ozgur2113 Aşkım finale kadar geldim. Buralara kadar gelmişken desteğine çok ihtiyacım var. Sertab'ın 25 milyon izlenen en iyi şarkısıyla geldim. Desteklerini bekliyorum. Umarım yanımda olursun. Şarkımı da beğenmişsindir eminim. :bhr::bhr::Z

Bana bunla gelmeliydin :A Beni bu videoyla ikna edebilirdin ama hakkını kaybettin :A Gitmişsin Kadın’ın videosuna etiketlemişsin :A