eTV MusicSurvivor 7.Sezon /Büyük Final / Sonuçları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
musicsurvivor-7-sezon-2-png.57211

6y11ml.jpg

Sonuçlar 21:00 da başlayacak .Kıran Kırana geçti , Puan durumun da ilginç bir durum oluştu.

Evet 2 ay gibi uzun bir süreçten sonra yine bir Finale daha gelmiş bulunmaktayız :bhr:

Elim den geldiğince fikrimi soran ,her yarışmacıma aynı eşitlik ile yardımcı olmaya çalıştım. 16 Yarışmacı arasın dan sıyrılıp , Buraya gelebilen @sokak sanati (Sia) @Tolstoyevski (Selda Bağcan ) tebrik ediyorum :bhr::bhr::bhr:

@sokak sanati Sia - Elastic Heart

@Tolstoyevski - Selda Bağcan - Tatlı Dillim

Sunucular : Büyük Final sunucuları @Aserat ,Misafirleri ,iki dizi ekibiyle kalabalık bir Final olacak :Z
Ufak Tefek Cinayetler'den Gökçe Bahadır, Aslıhan Gürbüz, Tülin Özen ve Bade İşçil
DLIMNA-XcAA0kN-.jpg

Hayat Sırları'ndan Ekin Koç, Hazar Ergüçlü, Ahmet Mümtaz Taylan, Devrim Yakut, Olgun Toker ve Ecem Erkek

s-d86fdfa14ccf849924610278c092e0a13ce3ac54.webp

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Zaten şansım hemen hemen hiç yok fakat eğer ilk başlarda üst üste Selda Bağcan oyları gelirse bilin ki geçen sezonki Feridun taktiğini yeniden yapıyordur @Çiğdem- yani önce final puanı olarak çok geride olan yarışmacıyı öne geçirip heyecan yaptıracak sonra tatatam favori tekrardan öne geçmiş gibi gözüküp şampiyon olacak :A

Fakat geçen sezon aldığım dersten sonra bu sefer @Çiğdem- in o tuzağına düşmek yok :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,642
Puanı
1,060
2 arkadaşımıza da başarılar diliyorum. Umarım hakeden kazanır. Hadi bakalım hayırlısı... :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Zaten şansım hemen hemen hiç yok fakat eğer ilk başlarda üst üste Selda Bağcan oyları gelirse bilin ki geçen sezonki Feridun taktiğini yeniden yapıyordur @Çiğdem- yani önce final puanı olarak çok geride olan yarışmacıyı öne geçirip heyecan yaptıracak sonra tatatam favori tekrardan öne geçmiş gibi gözüküp şampiyon olacak :A

Fakat geçen sezon aldığım dersten sonra bu sefer @Çiğdem- in o tuzağına düşmek yok :A
Aaa hemen hayal ürünü senaryolarına başladın Pos bıyık :A @MasacRE- dışın da kulak asan olmaz :A :A :A

Herkese başarılar. :D Sunucularımız uğurlu gelsin. :bhr:
2 arkadaşımıza da başarılar diliyorum. Umarım hakeden kazanır. Hadi bakalım hayırlısı... :)
Teşekkürler arkadaşlar , sizlere de şuana kadar oy desteğiniz için :bhr:

Son düzenleme:

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059

Aaa hemen hayal ürünü senaryolarına başladın Pos bıyık :A @MasacRE- dışın da kulak asan olmaz :A :A :A

Teşekkürler arkadaşlar , sizlere de şuana kadar oy desteğiniz için :bhr:

Tolstoyevski haklı sadece ben değil birçok kişi biliyor bunu :A Ama şöyle bir şey var benim geçen sezon kaybettiğim çok netti Tolstoyevski'ye 50 kere söyledim yine de rahatlatamadım adamı :A Bu sezon durum öyle değil, evet Sia avantajlı ama Selda Bağcan'ın da şansı var :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Tolstoyevski haklı sadece ben değil birçok kişi biliyor bunu :A Ama şöyle bir şey var benim geçen sezon kaybettiğim çok netti Tolstoyevski'ye 50 kere söyledim yine de rahatlatamadım adamı :A Bu sezon durum öyle değil, evet Sia avantajlı ama Selda Bağcan'ın da şansı var :D
Yalnız çok çabuk bitti ya fazla geç kalmadan Benim Albümüm'ü de başlatmak lazım. :A
Sen bir de bize sor onu 2 ay sürdü canımız çıktı :A @Aserat

@MasacRE- katılıyorum sana @Tolstoyevski in senaryosuna sen bile kanmadıysan bu iş tamamdır ayoll :A :A :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Yiğitt @S.G.A.T. @Tolstoyevski @sokak sanati @Harunnn60 @denizz19 @vadikızı @XanTier @MasacRE- @ozmoturk @DarkLegenD @mrt-06 @Halef

Benim oyumla başlayalım , Sia nın en sevdiğim şarkısıdır .@sokak sanati na Final için kullanması yönünde hep hak vermiştim . @Tolstoyevski Şarkısı da güzel hak eden kazansın :bhr::bhr::bhr:

@Çiğdem- Sia 6

Eğer Selda Bağcan'a oy verseydin Sia çok fark attığı içindir derdim ve hiç umudum kalmazdı ama şimdi %1-5 arası da olsa fakir umudun ekmeği :A