eTV MusicSurvivor 7.Sezon Şampiyonu / Sia - sokak sanati

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@mrt-06 'yı yormak istemiştim.:(
Çocuk hasta be :( @mrt-06 ı sana emanet ediyorum , Çorba yap içir , geldiğimde kontrol edecem :A :A :A
hqdefault.jpg

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
ay bu rezalet hep @denizz19 un suçu o ka çok sıla sıla dedi ki millet sia ile sılayı karıştırdı kesin ondan oy verdi yoksa 1. olamazdı :( @Çiğdem- @mrt-06 @Harunnn60 marul kafayı dışlayalım bence:A
Hhaha Aaa vay bee 40 yılın başı düşünsem aklıma gelmezdi , @denizz19 @sokak sanati na şampiyonluk yolun da yardım etmiş oldu :A Çaktırmamak için de uyduruktan atışıyorlarmış :eek::eek::eek: @Harunnn60 @Yiğitt @XanTier @S.G.A.T. @mrt-06

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Hhaha Aaa vay bee 40 yılın başı düşünsem aklıma gelmezdi , @denizz19 @sokak sanati na şampiyonluk yolun da yardım etmiş oldu :A Çaktırmamak için de uyduruktan atışıyorlarmış :eek::eek::eek: @Harunnn60 @Yiğitt @XanTier @S.G.A.T. @mrt-06

@denizz19 foyamız çıktı ortaya. Neyse teşekkür edeyim o zaman sana:A

ay bu rezalet hep @denizz19 un suçu o ka çok sıla sıla dedi ki millet sia ile sılayı karıştırdı kesin ondan oy verdi yoksa 1. olamazdı :( @Çiğdem- @mrt-06 @Harunnn60 marul kafayı dışlayalım bence:A

Forumda o kadar at gözlüğü takan yok ki senden başka.:F Sende karıştırmadin diğer tarafa verdin zaten oyunu.:D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Şampiyon ve 2.den başlayalım @sokak sanati @Tolstoyevski ikiniz de yarışmayı kendi içiniz de çok farklı yaşıyorsunuz . Evet bazı tartışmalar içine bu yüzden girseniz bile sunucu olarak yarışmama bukadar önem veren ikinizi canı gönül den kutluyorum :bhr:

Yarı ve Çeyreğe kalan @Yiğitt @dreamy çok iyi yarıştınız @Yiğitt çok katkı sağladın yarışmaya desteklerini hiç unutmucam ,@dreamy yoğun olduğun halde sende ilgilenmeye çalıştın :bhr: ve @Thequeer Buray ile mükkemmel yarıştın ve bu yıl yarışmacı olarak büyük katkılar verdin . Özledik seni bekliyoruz foruma :bhr:

@XanTier İlk hafta elendin ve juri olarak inanılmaz bir destek verdin forumdan ayrılsak bile unutmucam :bhr: @S.G.A.T. @denizz19 @Ahmed Çeyreği sizler de hak ediyordunuz üçünüz de ayrı ayrı büyük katkılar sağladınız renk kattınız :bhr:

Yabancılar dan @Harunnn60 @Billy Kane @MayısKralı ayrı ayrı renk kattınız Billy özellikle başarılı gitti @Harunnn60 iyi yarıştın elendin İlyası da yarıştın . Sonra Juri Başkanı oldun Yani her işe koşuşturdun :bhr:

@OzaN Nazan Öncel ile elenmene bende üzüldüm sana her sezon katkılarından tşşk, @mesmeso61 Elendin katkıların devam etti juriyken :bhr: , @turkuazz @batuhankaralar sizler de iyi yarıştınız :Z

Juri Başkanlarımız dan @mrt-06 Büyük desteğin için teşekkürler cnm hastalanıp aramızda olmamana üzüldüm Aaa sağlığın iyi olsaydı da olmasaydın yarışma önemli değil sağlığın önemli :bhr:

Juriler den @Sherlock @MasacRE- @ozmoturk hiç yalnız bırakmadınız bizi sonuçlar da hatta bazen yarışmacılar olmadı siz oldunuz çok teşekkürler :bhr: Ve beni kırmayıp forum da sadece bana oy kullanan @Maskeli Fedai seninde yerin ayrı olucak hep :bhr:

Tüm sezon mavi boncukçu deme sebebim. Kız finalde boncuk dağıtmadı diye içinde kaldı sonuçlarda yine dağıttı bi şekilde.:F @Harunnn60 @mrt-06