MusicSurvivor 6.Sezon / Büyük Final / Sonuçları/ 22:30'da

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
YDdalA.jpg

erkin_koray_dan_sevenlerini_uzen_haber_h43043_8fab8.png

6-45-KK-kaybedenler-kul%C3%BCb%C3%BC-ankara-mart-2017-feridun-d%C3%BCza%C4%9Fa%C3%A7-konseri-755x503.jpg

Evet bir sezonun daha 2 ay gibi zorlu mücadele sonucunda sonuna geldik :Z

Ramazandan dolayı sonuçlardan çok erken gelemicem için konuyu şimdiden açıyorum sonuclara baya yakın gelecem çünkü bu arada oy yollamayanlar oylarınız bekleniyor :Z

Sonuçlar 22:30 da açıklanmaya başlanacak kazanana @mrt-06 şık etiket ödülünü verecek :Z

Hatırlayalım final şarkılarını
Erkin Koray - Çöpçüler ( @Tolstoyevski )

Feridun Düzağaç - Beni Bırakma ( @MasacRE- )

Sunucular : 5.Sezon finalinde Yeşilçamın efsanelerinden Cüneyt Arkın ve Fatma Girik konuk etmiştik bu sezonki finalimizde yine efsaneler gelecek :bhr:
Kemal Sunal ( Allah Rahmet Eylesin )
kemal-sunal.jpg

Şener Şen ( Allah Uzun Ömürler Versin )
26898524.jpg

Adile Naşit ( Allah Rahmet Eylesin )
d5040c23ec935be72f6e589684935330.jpg

Halit Akçatepe ( Allah Rahmet Eylesin )
cropped_content_halit-akcatepenin-olmeden-onceki-son-hali_W91Avs250Qr1lQ4.jpeg

29e88ecd0df8553aba40ed345a98d5aa.jpg

@GunesinOglu @Tzira @Forumdash @pompy @Aserat @soo @umuttanyel @RüzgarGülü @BesaleT @tolgab @Yakamoz-Asi @OzaN @dreamy @turkuazz @Mr.At @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @denizz19 @mrt-06 @ozmoturk @mesmeso61 @Billy Kane @Bully @MayısKralı @sokak sanati @Harunnn60 @destere @Sherlock @FaJi @MEnes @cookies @Maskeli Fedai @Dosi @EFE UYSAL @Doğu @xemrexxx @berkann @Yiğitt @S.G.A.T. @MasacRE- @Tolstoyevski @DarkLeqenD

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Maalesef, formaliteden de olsa bu sonuç gecesi yapılacak :A Arada rekabet varmış gibi eğlenmemize bakalım biz :A

Çabaları boşuna, tarihi fark kaçınılmaz :Z
@MasacRE- şaka maka finalde yaa çocuğun antileri yetmiyormus gibi sıvacı ekibide destek olmadı nasıl geldi buralara kadar yarışmamızı mahkeme incelemez inş :A :A :A
@destere @Doğu

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
erkin 20 oy ileride heyecan olsun diye feriduna ver diyip @MasacRE- oyları topluyordu en son :A :A :A @Bully @Tolstoyevski

Maalesef, formaliteden de olsa bu sonuç gecesi yapılacak :A Arada rekabet varmış gibi eğlenmemize bakalım biz :A

Çabaları boşuna, tarihi fark kaçınılmaz :Z

Yok öyle bir şey, daha önce dediğim gibi ben ikinciliğimin keyfini çıkarıyorum :A Bully'nin al turpunu yiyip finale çıktım ya o yeter bana :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Fark ne olursa olsun ayoll işin başında dişi acun varsa son ana kadar belli değildir :A
@Tolstoyevski ve @MasacRE- ye çok güzel süprizler hazırladım yeni teknikler uygulayacam bu finalde :Z:Z:Z

heyecan dolu büyük finale 22:30 geçe davetlisiniz sahur öncesi heyecan yaşamak isteyen buraya ayoll :Z:Z:Z

@GunesinOglu @Tzira @Forumdash @pompy @Aserat @soo @umuttanyel @RüzgarGülü @BesaleT @tolgab @Yakamoz-Asi @OzaN @dreamy @turkuazz @Mr.At @batuhankaralar @vadikızı @MayısKralı @denizz19 @mrt-06 @ozmoturk @mesmeso61 @Billy Kane @Bully @MayısKralı @sokak sanati @Harunnn60 @destere @Sherlock @FaJi @MEnes @cookies @Maskeli Fedai @Dosi @EFE UYSAL @Doğu @xemrexxx @berkann @Yiğitt @S.G.A.T. @MasacRE- @Tolstoyevski @DarkLeqenD

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,388
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Fark ne olursa olsun ayoll işin başında dişi acun varsa son ana kadar belli değildir :A
@Tolstoyevski ve @MasacRE- ye çok güzel süprizler hazırladım yeni teknikler uygulayacam bu finalde :Z:Z:Z

heyecan dolu büyük finale 22:30 geçe davetlisiniz sahur öncesi heyecan yaşamak isteyen buraya ayoll :Z:Z:Z

hayda yinemi ben şununla çakıştırmaktan nezaman kurtulacam pazara alırım dedim tabi görsen benimkine bakarsın galatasarayın maçı etkiler diye plan yaptım beşiktaşında maçı etkiler diye iftardan sonra deniyim dedim yine taşa çarptık @Çiğdem-

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060