MusicSurvivor 6.Sezon / Büyük Final / Oylama Başladı

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ozaman emre aydın alamıyorsun işte ama emre kayada iş çıkartır erken elenmişte olsa bir şans vereblririz yada 7.sezonda belkide derece yaparsın birisiyle onla katılırsın :A @Bully
Bence All-Star'da yarışmayan sanatçılar yarışabilsin :D

Emre Kaya All-Star'ı çıkaramaz ama Emre Aydın iş yapar :D @EFE UYSAL'ın Feridun'la görülecek bir hesabı var hem :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Harbi ya forumda Emekli ünvanını verdiler sanırım o moda istem dışı girmiş oldum. :A Stajın da etkisi oldu tabi hiç girip muhabbetlere dahil olamıyorum zaman ayıramıyorum foruma. :A Neyse ki 2 Haziran'dan sonra yaz tatili başlıyor buralarda olacağım bol bol. Ama tabi senin yazın malum kaçışların olduğu için yine pek görüşemeyeceğiz gibi. :ss
sanırım mikasa da olmasa hiç foruma uğramayacaksın ihtiyar :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Varoş çingen sen bana başta destek versen beraber hallederdik. Sen kullandım bu işten deyince geri adım attım.s.s
o kıllandım lafından sonra biz birliktelik sağlamıştık seninle sen son anda yan çizdin :) baktın hogatha hakkımı verecek anında yan çizdin gözümüzden kaçmadı bunlar :) ne kadar hainlik yaparsan yap hogatha benden yana boşuna çırpınışların:)

Ya konuşsunlar istedikleri kadar, takan kim onları :A Ya da dalga geçmeye kalkan olursa 1 puanları yapıştırırım onlara daha güzel olur :A
adamlar haklı :) büyük finalde yarışmasan seni forum önünde rezil ederiz valla:) öyle varmı yarışmadan çekilmek :)

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
konusu gündüz açılıcak yanı @Tolstoyevski :A 22:30 da sonuclar bu akşam 23:00 da anca müsait oldum ama yarın biraz zorlayacam kendimi hayırlısıyla bitiririz :A

MayısKralı

Emekli
Reaksiyon puanı
11,795
Puanı
710
Normalde kullanmayacaktım ama konuda iki kere etiketlendiğim için kullanayım bari :Z -@Çiğdem-