MusicSurvivor 6.Sezon 2.Hafta Oylama Başladı

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
oh olsun sana ;)
gecen sezon benim bas jüriligime hayir deyip iki bas juri yapamam böyle geldi böyle devam edecek dedin, gördük bu sezon jüri sayini ve herkes benim gibi caliskan bir bas jüri degil demi @mrt-06 ? :D
cins seviyorum ben cnm kriterim o normal insan lazım değil bana :A :A :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
tşşk cnm herşey çok iyi gidiyor zaten bir sorun yok :Z:Z:Z
umarim sonuna kadar öyle devam ederde uzaktan bir göz olarak bu sezon kaoslarla dolu olacak izlenimi seziyorum :A negatif enerji cok ama sen basarili bir sunucun.Üstesinden gelirsin her zorlugun ;)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
aa yok normalde 22:00 dı sonuclar ama izlenicek dizi yok diye 21:00 a çektim ertuğrulu forumda @EFE UYSAL ile benden başka pek izleyen yok başka öyle izlenen dizide yok çaramba oyüzden 9 a çektim zaten 2 saat sürüyor sonuclar :A

Her zaman olduğu gibi beni yine dışlamışsın bende Ertuğrul izliyorum bende sonuçlarda olamıcam :)

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,827
Puanı
1,060
aa yok normalde 22:00 dı sonuclar ama izlenicek dizi yok diye 21:00 a çektim ertuğrulu forumda @EFE UYSAL ile benden başka pek izleyen yok başka öyle izlenen dizide yok çaramba oyüzden 9 a çektim zaten 2 saat sürüyor sonuclar :A

@Çiğdem- efe ile benden başka pek izleyen yok diyosun ikinizin adını veriyosun sadece ikiniz izliyormuşsun gibi diyosun bende izliyorum beni saymıyosun çiğdem nesini yanlış okuyorum bunun neyse tmm daha fazla konu uzamasın :D

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Çiğdem- efe ile benden başka pek izleyen yok diyosun ikinizin adını veriyosun sadece ikiniz izliyormuşsun gibi diyosun bende izliyorum beni saymıyosun çiğdem nesini yanlış okuyorum bunun neyse tmm daha fazla konu uzamasın :D
ayyy çıldırtırsıns en adamı ayoll efe ile benden başka izleyen yok demiyorum pek izleyen yok demek ikimizden sonra 1-2 kişi daha var demektir doğu sen vsyle gibi şu @xemrexxx in o hayat benimde bir kadının kafasına sopa vuruyordu oklavayı geçiricem şimdi kafana :A :A :A

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Yok tesadüf değildir güzel ayarlanmış zaman zaten belli :A Senin de parmağın vardır kesin bu işte :A

Niye yolluyorsun ki şimdi sen ne gerek var yani? :A
Bilemiyorum orasını karıştırmayalım. :A
sen onun yerine izlerken buralarda takıl ayoll :A :A :A

sen oyunu yolla sıvacı :kizgin::kizgin::kizgin:
iuuq_NV_00dvoztqt_SL_gjmft_SL_xpseqsftt_SL_dpn0312201_2NU_0spmmjoh_SK_qjo_SL_kqh.jpg
Bi dur kız sabahın 7'sinde uçaktan indim hiç uyku uyumamıştım. Bi uyudum zaten öğlen 2'de kalktım şimdi anca kendime gelebildim. :A Birazdan kullanırım. :A