MusicSurvivor 6.Sezon 2.Hafta Oylama Başladı

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
O zaman tam zamanında banlanmış, 16 Nisan'a kadar dayanamazdı zaten şimdi banlanması güzel oldu referandum zamanı burada olur ama o gün tekrar banlanır muhtemelen :A
sıvacıların birbirine karşı sevgisini gördükçe gözlerim yaşarıyor :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Biz alnımız ak başımız dik ilerliyoruz sen rahat ol jürü :A
jürüler depsin seni :) ne güzel sılayla geliyordun içimiz açılıyordu gittin sende bir sap buldun rahat ettin umarım tiz vakitte elenirsin nasıl olsa sap çok şarkıcılar arasında biri gitsede kimse eksikliği hisetmez :))

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
sıvacıların birbirine karşı sevgisini gördükçe gözlerim yaşarıyor :))

Ben onun iyiliği için diyorum, referandumda burada olmayı çok istiyordu. Bir süre daha gecikseydi banlanması kaçıracaktı şimdi tam zamanında yetişecek işte ne kadar güzel :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Konuya bir Çince tercüman gerekiyor bence. :)

O ne demek şimdi gııııı. :A
Yani senin sanatçın devleşmiş bir usta o tacını almış diyorum :A

jürüler depsin seni :) ne güzel sılayla geliyordun içimiz açılıyordu gittin sende bir sap buldun rahat ettin umarım tiz vakitte elenirsin nasıl olsa sap çok şarkıcılar arasında biri gitsede kimse eksikliği hisetmez :))
Sıla ile çok yarışmacıyı ezdik o yüzden onun kalitesini rafa kaldırdım huzur içinde tutuyorum orda :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Doğunun oyları @Çiğdem- :A Adamın Zeki Müren'e 1 verdiği Ayşe Hatun'u yerden yere vurduğu yorumları ile oylarını iptal et.s.z Ahh ak gün dostu Çiğdem ahhh.:A

@Çiğdem-

Son düzenleme: