MusicSurvivor 5.Sezon/ Yarı Final Sonuçları

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
kozmik odaya @dosimosi yi davet etmeyinde onun sağı solu belli olmaz sırları deşifre ediyor kız :)
aman ben artik eskisi gibi gece kalamiyorum cok, yine grup olmaya baslayin zaten.
beni Yildizlar Yarisiyor zamanindada cagirma senle hesabi kestim artik

hadi bakalim sen git yine o yazini güncele. yine Çelme taktın ama Gökhani elleyemedin @Bully

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Ne yapsak komplo mu hazırlasak acaba :D
fena olmaz :A
sıvaciların görünmez kozmik odasına kamera yerleştirmiştim bir ara onu aldım onlar yokken, bakalım kimin kime sözü geciyormus :A
@MasacRE- @destere @MEnes @Doğu
bu arada Şener Şene oy ver bu hafta :A

Sizin saat 6 buçuğa geliyor galiba, birazdan damlarlar foruma ben tüyeyim :A
bizde saat 4 buçuğa geliyor ve az uyuyayımda 2 saat sonra alarmla uyanayim bari :D
hafta sonu buralarda olursan eylemizi ozaman konuşalım :D

Son düzenleme:

FaJi

Banlı
Reaksiyon puanı
1,295
Puanı
195
Sıvacılık mı? Aman ben bulaşmayayım :D Şener Şen yaşayan efsane ama diğer adaylara bağlı daha bakmadım :D :D
Evet 6.30 :) Görünmeden kaç o zaman :D Tamam hafta sonu bir şeyler düşünelim :A

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
fena olmaz :A
sıvaciların görünmez kozmik odasına kamera yerleştirmiştim bir ara onu aldım onlar yokken, bakalım kimin kime sözü geciyormus :A
@MasacRE- @destere @MEnes @Doğu
bu arada Şener Şene oy ver bu hafta :A

Sizin saat 6 buçuğa geliyor galiba, birazdan damlarlar foruma ben tüyeyim :A
bizde saat 4 buçuğa geliyor ve az uyuyayımda 2 saat sonra alarmla uyanayim bari :D
hafta sonu buralarda olursan eylemizi ozaman konuşalım :D
Bana hatırlat ben unutkan bir adamım :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
La ben baştan beri hep elimden geleni yaptım 5'ten yukarı puan vermedim bu kutlu mücadelede sana destek çıktım ne ihaneti yapmışım sayın yoldaşım. :A Ama jurilerin nasıl tüyler ürpertici olduğuna hep şahit olduk. :A Artık tarihe bir kara leke olarak geçecek bu yarışma yapacak bir şey yok. O kadar ustanın arasından Gökhan Türkmen şampiyon olacak bunun adı fecaattir. :A

Bırak la bu işleri ben sadece 1 kere yüksek verdim onun dışında her seferinde elimden geleni yaptım türbüşonu elemek için. :A Hemen bizi hedef göstermişsin sen de. :A

Finalde destek falan çok beklersin. Bizim finalde oylarımızın kime gideceği bellidir. :A Eğer türbüşon bu yarışmayı kazanırsa jurilerde ve ve sanatı algıda köklü bir değişime hazırlık yapacağız ekip olarak. Bu işin başka çaresi gözükmüyor. :A

İşte o yüksek verdiğin hafta da en kritik haftaydı ama :A Elenmeye en çok o zaman yaklaşmıştı :A Bir önceki mesajda onu demiştim. Yüzdün yüzdün kuyruğuna geldin en olmayacak yerde sıvadın @Doğu ile birlikte :A

@MasacRE- candan ın sensizlik şarkısı yarışmamışmıydı sanki yarıştı gibi aklımda çünkü öyle bir şarkı vardı hatta @OzaN a candan vantroloğlar gibi karnından şarkı söylüyor demiştim yoksa bu tarz iki şarkısımı var? :)

Benziyor olabilir bilmiyorum ama ben kullanmadı diye hatırlıyorum :D @OzaN görünce bize bir dönersin final şarkın neymiş merak ettik :D

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Elimde Focus kaldı. Problem ile aynı tarz şarkı zaten aynı kişiler destek olacak ve baya zorlayacağım diye düşünüyorum.:Z
bencede zorlayacak gibisin.
Bu saaten sonra sanatcı değil Yöneticisinin performansi yön verir yarışmaya. okadar final puanı farkı olmazsa Gökhanın işi baya zordu ve bence hala onu zorlayacak bir rakibi var.
diğerleri finale çıksaydı işi daha kolaydı. Ben defalarca bir kaç tur öncesi dillendirmiştim zaten en tehlikeli rakip Ari olur diye. sende son 2 haftaki performansla kanıtladın bu tezi

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
bencede zorlayacak gibisin.
Bu saaten sonra sanatcı değil Yöneticisinin performansi yön verir yarışmaya. okadar final puanı farkı olmazsa Gökhanın işi baya zordu ve bence hala onu zorlayacak bir rakibi var.
diğerleri finale çıksaydı işi daha kolaydı. Ben defalarca bir kaç tur öncesi dillendirmiştim zaten en tehlikeli rakip Ari olur diye. sende son 2 haftaki performansla kanıtladın bu tezi

@Bully yerine @denizz19 olsaydı fena zorlardım ortalığı inletirdim ama Kaan'a çok çektirmek istemiyorum yinede belli olmaz hırslı biriyim. Harcarım.:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
@Bully yerine @denizz19 olsaydı fena zorlardım ortalığı inletirdim ama Kaan'a çok çektirmek istemiyorum yinede belli olmaz hırslı biriyim. Harcarım.:A
Yanimda kal sarkisini acayip seviyorum. baska bir sanatci baska sarki olsaydi sana oy verme durumum olabilirdi ama sende hakediyorsun birinciligi. Oylama notunda belirtmistim

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yanimda kal sarkisini acayip seviyorum. baska bir sanatci baska sarki olsaydi sana oy verme durumum olabilirdi ama sende hakediyorsun birinciligi. Oylama notunda belirtmistim

Teşekkür ederim bencede hakediyorum ama ben en büyük şampiyonu oldum forumun. Kaan birazda sevinsin.:A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,896
Puanı
1,060
Her yerde zirvedeyim. Neslihan ilede iddialıyım.:A
Çok fark yemek istemiyorum.:(
ama senin çabaların tehlike saçar.
cok gayret edersen birincide olursun :D
Sen bu gayretle bırak Neslihanı Emrahı bile zieveye taşırsın :A
benim şimdi derse girmem gerekiyor :D