MusicSurvivor 5.Sezon / Büyük Final / Oylama Başladı

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
İyi ben etiketlere başlayayım o zaman madem karşılık vermeyeceksin :A
sen yildizlara oy kullandinmi ? bu saate cok kisiye ulasamazsin oylarini aradan cikar.
-15 le elenmeni istemem. biraz ugrastir beni :p

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
sen yildizlara oy kullandinmi ? bu saate cok kisiye ulasamazsin oylarini aradan cikar.
-15 le elenmeni istemem. biraz ugrastir beni :p
Cuma'ya daha çok var, sürekli evdeyim zaten hallederim bi ara. :F

Fanlarım sayesinde -15'le bile gitmem ben merak etme :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
hhahaha aa merak etme @Bully seninde @sokak sanati nida hakkını yemem yedirtmem ayoll alaca üyesiyiz sonucta :A :A :A

sen @destere ye değil @Maskeli Fedai den çekin ayoll baksana destere bile yanına sokmuyor bunu :A :A :A
@Maskeli Fedai melunu dönüp dolaşıp bana desteğini atacak yine içim rahat o konuda :A

@destere de bunu bildiği için uğraşmamış zaten onunla :A
maskeliden arianaya fayda gelmez adamın tüm tercihleri parlaklardan yana olmuş bugüne kadar :) biz kazanabileceğimiz değerli üyelerin peşine düşeriz genetik bir hatayla doğmuş parlak severlerle işimiz olmaz:) boşuna çaba harcamayışımın nedeni bundandır :)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Yarına gerek Yok dizi bitti 5 dakika uğrayayım dedim benim ona ettiğim lafın haddi hesabı yok ar damarı çatlamış onun :F
yarın görüşüruz demiştin karşılaştik yine :A
şimdi çıkıyorum. yarın işe belki gitmem. gidersemde yorgun bir gün olur. daha uyuma düzenini kuramadim :D
iyi geceler Kanki :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
maskeliden arianaya fayda gelmez adamın tüm tercihleri parlaklardan yana olmuş bugüne kadar :) biz kazanabileceğimiz değerli üyelerin peşine düşeriz genetik bir hatayla doğmuş parlak severlerle işimiz olmaz:) boşuna çaba harcamayışımın nedeni bundandır :)
hhahaha @Maskeli Fedai çürük yumurta diyorsun yanı cnm :F haklısın çürük yumurtadan lezzetli omlet çıkmaz sende haklı olarak çöp atmışsın :A :A :A

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059

hhahaha @Maskeli Fedai çürük yumurta diyorsun yanı cnm :F haklısın çürük yumurtadan lezzetli omlet çıkmaz sende haklı olarak çöp atmışsın :A :A :A
@Bully azıcık savun beni arkadaşına hakaret var resmen :A

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060