MusicSurvivor 5.Sezon 6.Hafta Sonuçları

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
son olarak @destere efendi oyunu bile açıklamaya gelmedin ayoll yatıyorum bakalım kendini nasıl bir mesajla affetririceksin :A :A :A

millet seçim istiyor ben senin arkanda duruyorum ama bizi yalız bırakıp gidiyorsun ayoll :F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Lütfen! Ben seçimsiz gelen birine başkan denilmesinden rahatsızım.... Ne başkanı ya?

her zaamn dediğim gibi torpilim yüksek yerlerden :) sunucuyu safdışı etmeden bana dokunamazsınız ömür boyu başkanım burda :)

Benim albümüm çıkalı 1 yıl olucak 1 yıldır çocuk başkan ayoll @destere :A :A :A

başkan kalmasının sebebide seçimsiz olması zaten :A :A :A

ne güzel savunmuşsun beni hogatha :) boşuna seninle beşikteyken kertilmemişiz demekki böyle kara günlerde destek oluyorsun ya gözümdeki değerin daha bir artıyor:) sırf bu jestin yüzünden senin üstüne alacağım kuma sayısını dörde indirmeyi düşünüyorum :)

@destere sen side to side'ı nah görürsün..

keşke diyorum sibel canla yarışsaydında kafana düşük puanları tokmak gibi indireydim sokak dümbeleği :) bu puanlarıda beğenmiyorsun ya dua et arianaya saygımız var o yüzden sana olan nefretimi malesef puanıma yansıtamıyorum :)

Teşekkürler @destere başkanım. Büyük ihtimalle gidiciyim ama en azından tam puan almadan gittim demiycem. :)
harika bir şarkıydı kıl payı kurtarmana rağmen nilüferin bu şarkıyla elenmemesi mutlu etti beni geçen hafta elense o kadar üzülmezdim ama bu haftaki şarkının elenme potasına girmesi ilginç olmuş :)

@destere 2 puanı da hak etmemiştik, çok acımasız davranmışsın. :)

bizde yalan yok ne demişsek o geçen hafta türbüşona rağmen şarkıyı sevdim demiştim bu hafta şarkı türbüşon kadar berbattı ama sen hep böyle dandik şarkılarla gel benim dışımdaki jüri arkadaşlarımız bu tarz şarkıları seviyormuş :) başkanlık yetkime dayanarak acilen jürileri değiştirmem şart :)

evet arkadaşlar elem keder hastalığı son safhaya ulaşmış artık kurtulma şansı yok yazık oldu yaşı da gençti sorsan en efsane dizi diyeceği dizinin efsane müziğine 2 vermiş tabi bu biz xemrexxx in büyüklüğünü gösterir hem beroşa hem aşkı memnuya ihanet etmiş @Bully senin için durum daha vahim dizi total d dizisiydi sana 3lü ihanet olmuş bu :A @batuhankaralar senin şirketin dizisiydi sen de düşük vemrişin hem kendin düşük ver hem de dizilere laf etmeyin de:A @Forumdash ı örnek al bak nasıl idare ediyor :A

neyse diğerlerinden @Maskeli Fedai tayyip amcan gibi döne döne pişman olucan bu oylarına:A @MayısKralı hesabı sorulacak elbet:D @eskici ile @MEnes sıvamışlar:A

@Çiğdem- @mrt-06 @soo @destere @cookies @Harunnn60 yüksek puan vemrişler galiba thanks a lot diğer yüksek puan verenler kusura bakmasın 23 sayfa okudum arka arkaya uynutmuş olabilirim :F

@dosimosi ile @vadikızı ömür boyu koca bulamayın emi bu arada.ss

etiketlemeyi bile başaramamışsın tosbağa :) neyseki el yordamıylada olsa mesajını bulabildim kalabalıkta :) ajdanın nadir güzel şarkılarından biriydi ama fazlada kendini kaptırma puanlara göreceğin en yüksek puanı aldın sanırım :)

Ne savaşı ya biz kardeşiz kardeş böyle sıvacılar her yerde bulunmuyor @destere @MEnes @Doğu Bully'i sıvacılar birliğine alalım arkadaş hepimizden iyi sıvıyor maşallah :A

Geçmiş oylarımı açtırma bana şimdi ben o kadar kötü puanlar vermiyorum sana :A Bir bu hafta bir de keltoşla düet yaptığı hafta düşük verdim o 1 puan da Sibel Can'ın değil keltoşundu zaten:A

@Bully nin daha çok fırın ekmek yemesi lazım sıva ekibine girmesi için ? ilk etapta codminlikten istifa edip beni o mevkiye aday göstermesi lazım birde türbüşonu atıp selena gomezle yarışmaya devam etmesi lazım sonrada kırk kez zemzem suyundan yıkanıp türbüşonu sevdiği günlere lanet etmesi lazım anca öyle bir şansı olabilir ekibe girmek için ? :)

@destere bu yaziyi görmesinde sonra falci demeye devam eder.
Ben @Harunnn60 a dün bu yaziyi yazmistim : "Ahmet aslan elenir diye dusunuyorum :)
daha buyuk supriz olmazsa. bu hafta niluferde guzel degildi ama guclu bir ses oldugu icin torpil puanlari alabilir."
ve görünen o ki yine tahminim doğru cikmis. her ikisi sonda.
@vadikızı senin oyunla oynaman @Bully i 1 final puanindan etti :A
galiba sen Shakiranin oyunu yükseltmistin :p

Final puani alan 3 arkadasimizida tebrik ederim. bendende güzel puan almislardi.
@destere yarisma öncesi ve esnasinda yoktu. bide benim misafirlerim ve juriligime laf ediyor hep :ppp: .Ben hic olmazsa arada yaziyordum varligimi hisettirmek icin ;) ve sunucum yokken misafirlere ragmen aksatmadan sunmustum yarismayi

bu mesajlarını görmeden geçeceğimi sanmadın sanırım? arkamızı döndüğümüz an hançeri saplıyorsun sırtımıza :) inşallah isveçin göllerinden birine düşersin bundan sonraki hayatını çirkin bir ördek olarak gölde yüzerek geçirirsin :))

Senin işine olan bağlılığın ve ciddiyetin ne gezer zaten @destere de. :A :A O anca çene çalmayı bilir iş başa düştü mü bi yerlere sıvamaya kaçar. :A Gerçi şuan niye yoldaşımı gömdüm bilmiyorum ama diyesim geldi bi anda. :A Biz tedavi ederiz onu sonra. :A

seni sıva ekibine dahil ettiğimiz güne lanet olsun :) orda bir hata yaptık sanırım? bir kere ekibe kır saçlı almamamız lazımdı :)

@destere yi cok etiketledik. simdi benim onun hakkindaki güzel ve özel ince mesajli yazilarim güme gidecek yine :A (bu laftan sonra tüm mesajlarima bakar :F)

hayret ben hakkımda tek güzel mesajına rastlamadım:) onları başka sayfayamı yazdın acaba :)

Saat 12'yi geçtiğine göre paylaşabiliriz, @destere'm sana gelsin. :A

üstündeki ufak tefek fazlalıklarıda atarsa puanım yükselebilir bununla gelirsen :))

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully sen beni tebrik ettin mi bakayım. :A
Yoo, bildirimlere hiç bakmıyon ki ne tebrik edecem. ss

Shakira bu haftadan itibaren gücünü gösterir artık, gösterdiğin 8 şarkı da çok iyi çünkü. :D Ama bir zayıf haftan olacak sanırım, haftaya paylaşacağın şarkı yarışmadaki kaderini belirleyebilir. :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Yoo, bildirimlere hiç bakmıyon ki ne tebrik edecem. ss

Shakira bu haftadan itibaren gücünü gösterir artık, gösterdiğin 8 şarkı da çok iyi çünkü. :D Ama bir zayıf haftan olacak sanırım, haftaya paylaşacağın şarkı yarışmadaki kaderini belirleyebilir. :A
Hahah kulağına kim yetiştirdi bunları. :A :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
her zaamn dediğim gibi torpilim yüksek yerlerden :) sunucuyu safdışı etmeden bana dokunamazsınız ömür boyu başkanım burda :)

ne güzel savunmuşsun beni hogatha :) boşuna seninle beşikteyken kertilmemişiz demekki böyle kara günlerde destek oluyorsun ya gözümdeki değerin daha bir artıyor:) sırf bu jestin yüzünden senin üstüne alacağım kuma sayısını dörde indirmeyi düşünüyorum :)

keşke diyorum sibel canla yarışsaydında kafana düşük puanları tokmak gibi indireydim sokak dümbeleği :) bu puanlarıda beğenmiyorsun ya dua et arianaya saygımız var o yüzden sana olan nefretimi malesef puanıma yansıtamıyorum :)

harika bir şarkıydı kıl payı kurtarmana rağmen nilüferin bu şarkıyla elenmemesi mutlu etti beni geçen hafta elense o kadar üzülmezdim ama bu haftaki şarkının elenme potasına girmesi ilginç olmuş :)

bizde yalan yok ne demişsek o geçen hafta türbüşona rağmen şarkıyı sevdim demiştim bu hafta şarkı türbüşon kadar berbattı ama sen hep böyle dandik şarkılarla gel benim dışımdaki jüri arkadaşlarımız bu tarz şarkıları seviyormuş :) başkanlık yetkime dayanarak acilen jürileri değiştirmem şart :)

etiketlemeyi bile başaramamışsın tosbağa :) neyseki el yordamıylada olsa mesajını bulabildim kalabalıkta :) ajdanın nadir güzel şarkılarından biriydi ama fazlada kendini kaptırma puanlara göreceğin en yüksek puanı aldın sanırım :)

@Bully nin daha çok fırın ekmek yemesi lazım sıva ekibine girmesi için ? ilk etapta codminlikten istifa edip beni o mevkiye aday göstermesi lazım birde türbüşonu atıp selena gomezle yarışmaya devam etmesi lazım sonrada kırk kez zemzem suyundan yıkanıp türbüşonu sevdiği günlere lanet etmesi lazım anca öyle bir şansı olabilir ekibe girmek için ? :)

bu mesajlarını görmeden geçeceğimi sanmadın sanırım? arkamızı döndüğümüz an hançeri saplıyorsun sırtımıza :) inşallah isveçin göllerinden birine düşersin bundan sonraki hayatını çirkin bir ördek olarak gölde yüzerek geçirirsin :))

seni sıva ekibine dahil ettiğimiz güne lanet olsun :) orda bir hata yaptık sanırım? bir kere ekibe kır saçlı almamamız lazımdı :)

hayret ben hakkımda tek güzel mesajına rastlamadım:) onları başka sayfayamı yazdın acaba :)

üstündeki ufak tefek fazlalıklarıda atarsa puanım yükselebilir bununla gelirsen :))
Muhteşem bir slowdu neyse ki duygu, hissiyat ve zevk sahibi jürilerimiz şarkıma hak ettiği değeri vermişler. :A

@Harunnn60'ın sürpriz atağı olmasa zirveyi kapacaktık ne güzel burdan kendisini tekrardan kınıyorum. ss

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Eee desterecim duygu ve düşüncelerini alalım bu güzel gecede. :A
@dosimosi seninde aynı şekil. :A

hemen duygularımı paylaşacağımda mikrofunu alelacele neremize dürttüysen gece gece duygularum kabız oldu bir türlü açıklayamıyorum :))

dur bir düşüneyim hah aklıma geldi ? bayonce u pek sevmem şarkı harikaydı ama bayonce etkisiyle düşürdüm puanı ama diğer jüriler benimkadar hassas davranmamış bayonce karşı ve haketmediğin yüksek puanlar almışsın yinede tebrikler :))

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,755
Puanı
1,061
Unutkanlık devam ediyor mu hala :A Sömestr'da yüz yüze de görüşecez inşallah, sakın kaytarayım deme. :A
Yok yok geçti o. :F
Tabii ki ben caymam sen gelde ama arabanı da getir. :A

hemen duygularımı paylaşacağımda mikrofunu alelacele neremize dürttüysen gece gece duygularum kabız oldu bir türlü açıklayamıyorum :))

dur bir düşüneyim hah aklıma geldi ? bayonce u pek sevmem şarkı harikaydı ama bayonce etkisiyle düşürdüm puanı ama diğer jüriler benimkadar hassas davranmamış bayonce karşı ve haketmediğin yüksek puanlar almışsın yinede tebrikler :))
Hmm ama gördüğün gibi zirvedeyim desterecimmm. :X:F:F

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Yok yok geçti o. :F
Tabii ki ben caymam sen gelde ama arabanı da getir. :A

Hmm ama gördüğün gibi zirvedeyim desterecimmm. :X:F:F
umarım daha güzel bir şarkıyla gelirsin haftaya :) her hafta para dik düşmez bunu bilesin :)

Beyonce etkisi de vardır muhakkak Shakira'dan tek başına bir halt olmayınca Harun da Beyonce silahını devreye sokmuş ve ne yazık ki başarılı da olmuş :A
o etki bende ters tepti aynı şrkıyı shakira tek söylese dahada yukarı çıkabilirdim :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Arabamı şöyle getiremem biz uçakla gelecez oraya. :A Yolun Ankara'ya düşerse her türlü gezdiririm ama seni. :A
sanki istanbulu gezdiriyorda arabayla gezdirecekmiş :) ankaranın gezilecek yeri soğan cücüğü kadar yayanda gezebilirsin rahatlıkla :) bir gezilecek alan işte kurtuluş- kızılay, kızılay -ulus sonra ulus- kızılay- atakule bitti olay:) başkada bir fok yok sizin memlekette :)

soğukta ne yaptın dışarda başkanım:F
kızlarla kartopu oynaşıyorduk :) öyle bişey olmadı tabi? kartopu bulamadığım için kızlarla oynadım mecburen :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
sanki istanbulu gezdiriyorda arabayla gezdirecekmiş :) ankaranın gezilecek yeri soğan cücüğü kadar yayanda gezebilirsin rahatlıkla :) bir gezilecek alan işte kurtuluş- kızılay, kızılay -ulus sonra ulus- kızılay- atakule bitti olay:) başkada bir fok yok sizin memlekette :)
Ankara'yı Ankaralılardan başka kimse sevmez zaten bu yüzden anlayışla karşılıyorum bu eleştirilerini. :A

Kızılay'a da gidemez olduk zaten bir haftasonu fok yoluna gitme ihtimalimiz yüksek. :A En iyisi ülkeyi terk etmek. :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ankara'yı Ankaralılardan başka kimse sevmez zaten bu yüzden anlayışla karşılıyorum bu eleştirilerini. :A

Kızılay'a da gidemez olduk zaten bir haftasonu fok yoluna gitme ihtimalimiz yüksek. :A En iyisi ülkeyi terk etmek. :)

en güzel yeri sakaryadır orayı bir sevdim başkada hiçbir yerini sevememiştim memleketinizin :)